Treść opublikowana przez tomaszu
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Trzeba zamówić cytrynówe..
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, żeby nie było - też mogę Ci załatwić dobrego elektryka, który jak się dowie, że to dla Ciebie to będzie piszczał, żeby tylko pozakładać Ci te gniazdka..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak masz chęć to się zwierzaj..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie. Na tym zdjęciu widać, że światła są raczej zasłonięte: No nic, przejadę się do sklepu. :th:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niepokoi mnie jeszcze kwestia oświetlenia - na klapie Berlingo takie cuś może zasłaniać światła.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OT Czy ktoś z Was korzystał kiedykolwiek z tego typu uchwytu na rowery?? http://moto.allegro.pl/item613359929_bagaznik_rowerowy_na_klape_padova_alu_3_rowery.html Nie rysuje to klapy?- SPOTY RADOMSKIE
Ozix, WOOOW, ale Ty masz ryse.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żeby padać do nóg Twojego prezesa to wypadałoby, żebyś chociaż go przedstawił...- SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, ja myślę, że jeszcze Ozix może być dobry w te klocki... [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 10:58_________________________________________________Kurna belek, przecież Jarek - ten z beemek, co ostatnio Volvo FM przyjechał jest elektrykiem. Jakbym powiedział, że to Ty szukasz fachowca to on by nie odmówił...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oho, jutro będzie krówka, bo nowy przyjeżdża...- SPOTY RADOMSKIE
Niech lepiej to Krzyniek zrobi, bo ja tynk poobijam. :>- SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, tylko że przed 8 maja raczej nie będzie spota. Tzn. mnie za tydzień nie ma i reszty pewnie też nie. Krzyniu, przyjedź w piątek 8 maja rano i pozakładaj te gniazdka, a później damy Ci kiełbasy z musztardą. A tak serio - Bryniu, jakby coś to mogę się tym zająć... Powiedz mi tylko czy to są gniazka naścienne czy wewnętrzne?- SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, elektryka to jedna z kilku rzeczy, których się nie dotykam. Ale gniazka... Hmm, jak nikt się nie zgłosi to biere te fuche. [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 09:07_________________________________________________ Wsiadaj na komara i przyjeżdżaj prędko. Musisz się wyrobić przed 8 maja...- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Idę regenerować siły przed kolejnym tygodniem. Narta..- SPOTY RADOMSKIE
Pepin, to jakąś firmówkę chcesz kupić?? Brynia, najlepszego.- SPOTY RADOMSKIE
A ło co chodzi z tą Skodą??- SPOTY RADOMSKIE
Dzis piję LECHa.- SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, wczoraj wysłałem PW do organizatorów zlotu - pewnie niedługo będę widniał na liście. Jadę sam... Adrian, fajne foty. :th:- SPOTY RADOMSKIE
Ciężka sprawa... wpisz mnie na listę. Co do zlotu - zaliczysz grila w Radomiu to będziesz chciał też na zlot...- SPOTY RADOMSKIE
Kurna, ja też już nie dam rady. Może ktoś nas wpisze na listę. :>- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jakbym miał czym jeździć to bym pił z umiarem, a tak to będę pił bez umiaru.- SPOTY RADOMSKIE
To skoczysz za mnie. Słuchajta, kto jedzie na zlot? Widziałem, że tam Ozix + 1 wpisał się na listę. Ozix, jedziesz z siostrą czy z kolegą??