Jesli chodzi o filtr - faktycznie mam do wymiany, ale wydaje mi sie, ze nawet jesli bedzie nowy to i tak przy zamknietym nawiewie szyby beda parowaly. No chyba ze sie myle to prosze mnie wyprowadzic z bledu.
przy 18stu stopniach na wyswietlaczu robi sie bardzo goraco (nie jezdze w kilku swetrach). Czy moze to byc jakas usterka??
Witam
W swoim Audiku mam klimatronic i... nie wiem jak powinienem obslugiwac. Tzn temperature moge ustawiac od 18st - 30. Jak ustawie temperature na minimum i wlacze wiatraczek na jeden stopien to jest mi goraco, a jak wylacze calkiem wiatrak to robi sie zimno i paruja szyby.
Nie wiem jak powinienem to ustrojstwo ustawic zeby bylo dobrze - mam niemiecka instrukcje.
Poza tym jak wiadomo klime powinno sie wlaczac przynajmniej raz na dwa tygodnie, a przy minusowych temperaturach ona sie nie wlacza. Co robic? Jak konserwowac klime?