Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz co, chyba jednak nie mamy o czym gadać... Myślałem nad tym, żeby puścić na wynajem swoje mieszkanie, ale wolę to wynająć komuś, kto odkurzy tam chociaż raz na 2 tygodnie. Mam 54m2 z windą i stanowiskiem w garażu. Cena, jaka mnie interesuje sporo przewyższa tę, którą płaci Twoja firma.
-
SPOTY RADOMSKIE
moskal, ile płacisz za wynajem mieszkania i jaki masz metraż? Mam dla Ciebie lepsze!
-
SPOTY RADOMSKIE
Na forum to kozak jesteś, a na ulicy to pewnie sam dmuchasz w wuwuzelę dla niepoznaki.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Mieliśmy MISTRZA ŚWIATA w paralotniarstwie, ale ze 3 tygodnie temu zdarzył się wypadek śmiertelny.- SPOTY RADOMSKIE
Mam takie zboczenie, że lubię naturalną inicjację, czyli samosiejki.- SPOTY RADOMSKIE
Ja chętnie przyjadę. Lubię oglądać nowe domy - szczególnie jak na działce rosną drzewa i to jeszcze samosiejki.- SPOTY RADOMSKIE
Masz pomysł na zagospodarowanie takiej działy? Ja to bym pewnie obsadził większość terenu drzewami.- SPOTY RADOMSKIE
Jaka działka? Powierzchnia i wymiary?- SPOTY RADOMSKIE
kopyta Ci walo ! :naughty: Uhuhu, mistrz ciętej riposty.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Masz rację. Nie ma takich. Zostawiłem sobie jednego Hyundai'a na jakiś czas.- SPOTY RADOMSKIE
Pany, potrzebuję jakiegoś w miarę taniego i fajnego auta. Najlepiej benzyna, krajowy i od pierwszego właściciela.- SPOTY RADOMSKIE
Dziwne, bo u mnie wygląda to tak: ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- Jeszcze raz poprawiłem, może teraz będzie dobrze. ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ---------- Jeszcze raz poprawiłem, może teraz będzie dobrze.- SPOTY RADOMSKIE
Dziwne, na kompie wyświetla mi się jeden nr, a na smartfonie dwa numery obok siebie.. ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- Kali, a teraz dobrze? Hyundai I30 (4268518636) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- SPOTY RADOMSKIE
Nie rozumiem? Nr jest dobry.- SPOTY RADOMSKIE
Pany, sprzedaje się wóz: Hyundai I30 (4268518636) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, gratuluję! Niestety nie mogę obiecać, że jutro przybędę, a szkoda, bo fajnie byłoby uściskać Asię. Być może do jutra, a być może do następnego miłego.- SPOTY RADOMSKIE
Moskal, coś dla Ciebie. To co jest fajne bywa niepraktyczne ... - wiocha.pl absurd 1101516- SPOTY RADOMSKIE
Zrobię jak mówisz.- SPOTY RADOMSKIE
Pany, 3 Hyundai'e I30 mam do sprzedania. Może ktoś, coś.. Polecam, bo to pewniaki.- SPOTY RADOMSKIE
Ktoś na dniach jedzie do Wawy? Potrzebuję się zabrać w jedną stronę.- SPOTY RADOMSKIE
za***iście.. EOT.- SPOTY RADOMSKIE
ale glebisko Oszust pewnie dostał wysypki na torbie jak zobaczył fotki Mieć taki samochód to w pewnym sensie kalectwo. No ale co kto lubi.- SPOTY RADOMSKIE
O kurde, zapomniałem o piątkowym spocie. - SPOTY RADOMSKIE