Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja tam wcześniej pracowałem...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawy pulpit:
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa :> Brynia, weź laptopa na spota to se zdjęcia zgram.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale którą?? My też je kochamy i nie chcemy ginąć w katastrofie... [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 05:10_________________________________________________O kurna, już mam pomysł na ściankę za telewizorem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce??
-
SPOTY RADOMSKIE
Już mi się nawet telewizora nie chce włączać, bo tam już się kłócą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Umów się z nią to może będziesz mógł ją oblać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Później wam znajdę jakieś ładne zdziry. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 16:39_________________________________________________Amatorskie zdjęcia są najlepsze: Ładnie patrzy, więc to na pewno nie jest zdzira... [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 16:46_________________________________________________Oo, ale ta to jest taka małoletnia zdzirka:
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, szalejecie.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Białorusini w Radomiu też mieli dużo czasu na katapultowanie się, ale pewnie woleli zginąć niż iść do pierdla.- SPOTY RADOMSKIE
Ale się zaczyna.- SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc robaczki, muszę już spać..- SPOTY RADOMSKIE
Łahahaha. Widocznie podziwiał wschód słońca na "tarasie", tak jak my, tylko że poszedł o kilka kroków za daleko.- SPOTY RADOMSKIE
4. 6. O tak Bryniu, tu jest szczególnie męski.- SPOTY RADOMSKIE
z Tobą jednak nie mam szans...playboyu Starsky i Hutch..- SPOTY RADOMSKIE
Nie bądź skromny, przecież wiadomo, że bijesz wszystkich na łeb. :>- SPOTY RADOMSKIE
A masz, wybierz se: http://images.google.pl/images?client=opera&rls=pl&q=di%20caprio&oe=utf-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wi- SPOTY RADOMSKIE
No co, wpisałem w góglach "facet".- SPOTY RADOMSKIE
Żeby nie było to wklejam też wersję dla Bryni i Kaśki. Nie wiem jakich lubisz, więc masz kilku... _________________________________________________ _________________________________________________- SPOTY RADOMSKIE
Kurde, to ja mam tylko BMW.- SPOTY RADOMSKIE
_________________________________________________ _________________________________________________- SPOTY RADOMSKIE
Kurde, aż mnie ciary przeszły, bo byłem na pogrzebie JP2..- SPOTY RADOMSKIE
No tak - najłatwiej jest gadać o swojej specjalności.- SPOTY RADOMSKIE
Same śpece na tym forum. Dla mnie to nówka sztuka. :> - SPOTY RADOMSKIE