Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Postaram się być.
-
SPOTY RADOMSKIE
O 21:00 może być?
-
SPOTY RADOMSKIE
Heh, mimo wszystko, nawet przy tych 100, no może miejscami 120 km/h, chce się wrzucić wyższy bieg.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie też tego wyświetlacza brakowało. Też na prostej szukałem wyższego biegu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Najbliższa zbiórka przed kolejnymi świętami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jesteś jeszcze? Bo ja teraz przyjechałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też około 19.30 zawitam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też będę. ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- O maasz.. A co ze Struga i Curie będzie robione?
-
SPOTY RADOMSKIE
No słyszałem o tym. Czyli co, teraz wszystkie krzyżówki są równorzędne? Co do strefy Tempo 30 - jestem za. W centrum ruch samochodów powinien być uspokajany na rzecz pieszych.
-
SPOTY RADOMSKIE
To dobre jest. Ja mogę przyjechać!
-
SPOTY RADOMSKIE
O, myślałem, że nikt się nie zorientuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
27000 dajesz i jest Twój.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Może ktoś ma chęć na Peugeota 407 sw 2.0 HDI, 2009/2010 r. Dobry wóz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to nie mogę takich rzeczy oglądać, bo od razu mi się szklą oczy.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Umyłeś furę i wyjechałeś na dziwki??
-
SPOTY RADOMSKIE
Moja G. dostała fakturę z Plusa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma, co tu tak cicho? Moskal wyjechał z miasta, czy wziął się za robotę?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta Beemka - chciałoby się powiedzieć - FULL OPCJA i PEŁEN WYPAS.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega sprzedaje VW Polo. Pierwszy właściciel i te sprawy. Polecam. VW Polo 1.4, 2002 r. (4079328496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Heh, lepsza koza niż taboret.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, Honda Accord do sprzedania. Auto mojej siostry, całkowity pewniak! Honda Accord Executive - sedan, 2010 r. (4074481862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Uu, szkoda mi tego operatora.