Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Wątek jest otwarty. Tutaj? Niemożliwe.. Właściwie to teraz uciekam, dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
BryNoc Skarbie. Będziemy śnić o Twojej pupie. :> Do jutra Gołąbki.- SPOTY RADOMSKIE
Dam wam cytryne - ona lubi szczoty. :>- SPOTY RADOMSKIE
Jedźcie na warszawską..- SPOTY RADOMSKIE
Jeśli dla mnie chcesz myć to myj, bo będę. :>- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ależ On Cię uwielbia.- SPOTY RADOMSKIE
Lubisz igrać z Brynią.- SPOTY RADOMSKIE
Nie no, wiadomo. Przecież dla Bryni pupy można zrobić wiele.- SPOTY RADOMSKIE
Nie no, dzisiaj to trochę przesłodziliście.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Pani młoda też jest fajna niunia. :>- SPOTY RADOMSKIE
no wiesz.... w robocie siedzę , czekam na kuriera No wiesz? Miś jest moim idolem Totalnie odjechany teledysk ślubny!- SPOTY RADOMSKIE
majki, proponuję obgadać temat na żywo. Spotkajmy się gdzieś - może u Bryni. A tak serio to dawaj do Bryni, bo mam do niej deal i też będę. Tylko że ona jeszcze o tym nie wie, ale zaraz zadzwonię.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, spamujesz.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
No jak mcm z nami pojedzie to takie też trzeba będzie załatwić.- SPOTY RADOMSKIE
Mogą mieć mniejsze cycki.- SPOTY RADOMSKIE
Takie jak z avatara.- SPOTY RADOMSKIE
Dobra dobra. Mata tam jakie kobitki??- SPOTY RADOMSKIE
Oo, zapomniałem, że wy też w tamtej części mieszkacie.- SPOTY RADOMSKIE
Cześć lovelasy. Jedziemy na mazury na weekend majowy? - SPOTY RADOMSKIE