Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
I może mi jeszcze powiesz, że nie piłeś tanich win za 5 zł ??
-
Spoty Olsztyńskie
- SPOTY RADOMSKIE
Nigdy nie jeździłeś z gazym i z manieczkami w głośnikach?- SPOTY RADOMSKIE
Yhy.. Jeansy najfajniejsze. No ale weekend się kończy, więc czas wrócić do tematu samochodów. Patrzcie jaka ładna sztuka: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=51917 Felgi mogłyby być bardziej klasyczne, ale i tak jest fajna.- Spoty Olsztyńskie
Zaleczeq, zaglądaj na radomskie częściej, bo masz fajne zdjęcie w avatarze. Jest takie relaksacyjne..- SPOTY RADOMSKIE
Zaleczeq, gdzie jesteś? Zaglądaj tu częściej, bo masz fajnego avatara. Lubię na niego patrzeć.- SPOTY RADOMSKIE
Marcin, ale grubo jedziesz.. :> No i w tym momencie mam dylemat czy ciągnąć dalej dyskusję, czy Ci ustąpić. Myślę, że w sobotę miałeś gorszy dzień. Poza tym pewnie masz teraz kaca, więc wybieram drugą opcję...- SPOTY RADOMSKIE
No tak tak, pier**lcie się to jest dużo cieniej. :> Idę na świąteczne sałatki i te inne pyszności.- SPOTY RADOMSKIE
Nosz kutwa, pisz zawsze na czerwono +18... a Ty to kto ?? :mysli: Kto ja ? Zaleczeq from Warmiem und Mazuren :gwizdanie: Ozio, daj spokój, to je swój chłop. Myślę, że na tym zlocie to już konkretnie zrobimy grupową wymianę... :gwizdanie: A w ogóle to chlust: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 10:59_________________________________________________ To już bym wolał jakbyś powiedział na nas łachmyty... :tongue4:- SPOTY RADOMSKIE
O matko, obzdryniłem się jakiejś słodkiej wódki. Idę spać. Dobranoc robaczki.- SPOTY RADOMSKIE
warto, warto, dziś same ciekawe rzeczy, i bardzo tajemnicze zarazem, pewien refren mówi o jakimś pożegnaniu (tego Kasiu nie ogarniam), drugi o randez voux (to akurat ogarniam, że chodzi o majka i Bryńkę ) więc warto było czytać :> Poczytaj jeszcze raz rano.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Osz k**wa, Majki..- SPOTY RADOMSKIE
Brynia, Ty to jesteś prawdziwa Smerfetka.- SPOTY RADOMSKIE
Siemano śwagier, co robisz w moim wyrku? [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________ Oj, Asi też wiele zawdzięczam..- SPOTY RADOMSKIE
Jestem tak zdesperowany, że jak Kaśka mi nie pokaże pupy to się potnę. Już dawno bym się pociął, gdyby nie to, że widok z sobotniego poranka trzyma mnie przy zdrowiu psychicznym.- SPOTY RADOMSKIE
Mogę fundować, ale nie stawiam. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________ A masz chęć iść z nami?? :>- SPOTY RADOMSKIE
Zabierzesz mnie na laski??- SPOTY RADOMSKIE
No dobra, ale tylko teoria, bez praktyki...- SPOTY RADOMSKIE
Dopiero teraz mi to mówisz?? Jak już przegrałem??- SPOTY RADOMSKIE
No bo muszę się jakoś przygotować.- SPOTY RADOMSKIE
Dowiem się kiedy ujrzę czy po prostu ujrzę???- SPOTY RADOMSKIE
Jak to wspomniałaś i jak to w swoim czasie?? Kiedy nadejdzie właściwy moment dowiesz się o tym pierwszy. Ale o czym?? :>- SPOTY RADOMSKIE
Jak to wspomniałaś i jak to w swoim czasie??- SPOTY RADOMSKIE
Wszystko da się nadrobić. - SPOTY RADOMSKIE