Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Bądź naszą czilriderką.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, co teraz ugotowałaś? Zrobiłaś jakąś sałatkę? Głodny jestem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cza będzie na oranżadę się przerzucić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak czy siak jest mus i robotę trzeba zrobić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, koniec laby.. Spamery, łączcie się - jest robota do zrobienia!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjemności trzeba sobie odpowiednio dawkować.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, pakujemy manatki i na spota. 1400 zrobimy później. Muszę ogarnąć beemę i jechać po Jarka..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ojejku, no muszę was popieprzyć, bo za bardzo słodzicie. A jędrną pupę to już szczególnie trzeba popieprzyć.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
chciałbyś :naughty: :naughty: Jędrną pupę najbardziej pieprzę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
po mnie czy po niej :>?? To chyba oczywiste, że po A.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to tam jakiś mam, bo kiedyś chodziłem w dresach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia ma takie różowe - niech weźmie dla wszystkich.
-
SPOTY RADOMSKIE
To co, dzisiaj spot po dresiarsku??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Naprawdę swój chłop z Ciebie - krótko, zwięźle i na temat.
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra dobra, ale musisz nam coś przywieźć. No i musisz przyjechać beemą, bo inaczej to będzie lypa. A właśnie, życzą sobie państwo żebym na spot przyjechał Citroenem czy może BMW ??
-
SPOTY RADOMSKIE
ŁAHAHAHA :polew: Powiedz, że tak czy siak przyjedziemy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, zjemy Ci te ciasta wszystkie z Kolą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba że mięso rybie albo parówkowe.
-
SPOTY RADOMSKIE
No pewnie, przed chwilą ugotowałem se parówki z keczapem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, u Bryni Coca Cola jest zawsze wyjątkowa, więc musimy jechać do niej wieczorem.
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, Brynia, czy to znaczy, że po spocie impreza u Ciebie?? :drool:
-
Spoty Olsztyńskie
Wesołości.