Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, Ty też możesz iść. Tylko też nic nie mów wujowi. :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nawet nie musisz iść, ja i tak wiem, że się zapiekło.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa - walą młotem w felgę, bo nie chce zepjść - jestem na wulkanizacji. No i walą takim Marcinem w te felge..
-
SPOTY RADOMSKIE
you too, who you :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcin, Ciebie to mogę pieprznąć. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć wuju ghostriderze forumowy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak tak se cały czas słodzicie to ja was wszystkich dzisiaj pieprzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozia możecie budzić, ale Asie zostawić, bo.. Ładnie spi.kdag jggj tja
-
SPOTY RADOMSKIE
pier**lisz Nie pier**lę, naprawdę nie mogę nic napisać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie kochani, nie wiem co się stało, ale właśnie mi się zawiesił komputer i nie mogę nic zrobić, więc idę spać. No cóż, siła wyższa.. Bawcie się dobrze.
-
SPOTY RADOMSKIE
A Słodzik to który to?
-
SPOTY RADOMSKIE
O matko, Majki, aleś umoczył.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pozostawiam to waszej wyobraźni. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Cukier i Słodzik nie mają wstępu do Karotki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, idź już na tego cycka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wierzymy w Ciebie..
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm to jest k**wa stary napierdalacz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja w rozjazdach jutro więc odpadam, ale może skrobnę co od czasu do czasu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Żeby się nie zwalić w pościel.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aleś tera dojeboł..
-
SPOTY RADOMSKIE
A to zostajemy. Tylko że Marcin cffaniak ma te karte zamiast kluczyków.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Z Twoich rąk to może być całkiem miłe, więc wymyśl coś innego, bo zara wszyscy znikną.