nie wiem czy dobrze myślę ale sądzę, że możesz próbować złożyć kanapę po tej stronie do której jest przymocowana roleta bagażnika. Jeżeli zaczyna się od strony "większej" ( tej z podłokietnikiem) to raczej nie da rady bo do niej jest przymocowana roleta, trzeba zacząć od strony "pojedynczej" ( tej która ma tylko jedno siedzisko). Może problem tkwi tu??