Treść opublikowana przez SpałekP
-
Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
A może htc touch pro ?? Siostra ma lg prade II/2 i bardzo spodobała mi się opcja z wysuwaną klawiaturą ( ułatwia pisanie smsów), ale mój diamond ma ciekawsze menu a touch pro to jest właśnie "diamond" z wysuwaną klawiaturą. HTC HD jest wielki i trzeba lubić zabawę z oprogramowaniem, aktualizacjami itp..
-
[A6 C5 1.9TDI] Moja czarna :)
A6 piękna, jasna skórka i bose dodaje luksusu a ta bryła a6 w sedanie jest najbardziej kozacka mi się podoba
-
[ALL B7] 2.7 TDI nowe wozidełko :)
Piękne auto! Dla mnie to brak mu tylko quattro...
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
Autko piękne, pewnie to zasługa jasnego środka i skórki poprzedni właściciel wiele nie zarobił na aucie jak zrobił remont za 7 000 euro i sprzedał niecałe dwa miesiące później za ~ 12 000 euro
-
Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
Też polecam iphona, nokia n95 jest strasznie plastikowa w porównaniu np z htc hd czy diamond jak i z iphonem ( sam chciałem iphone ale w play nie ma dostępnych dlatego htc diamond). Jeżeli też czaisz się na dobry telefon polecam coś z noki serii 8800 sirocco może arte ( strasznie drogie jak na razie) ale trzeba uważać na podróbki bo ich jest chyba więcej jak oryginałów, sirocco jako telefon jest świetne do dzwonienia smsów i normalnego użytkowania ( odpadają gry filmy muzyka ) miałem i szczerze polecam jednak ceny napraw przy braku gwarancji są zabójcze.
-
Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
mam htc diamond, nie jest zły htc z windows'em oferuje masę opcji, potrzeba sporo czasu aby umieć wykorzystać wszystkie możliwości tych telefonów. Musisz też się zdecydować czy chcesz tylko dotykowy wyświetlaczy, czy też dodatkową klawiaturę ( ułatwi pisanie smsów)... Polecam też iphona . HTC touch HD jest ogromny! jeżeli chcesz go nosić w kieszeni dzinsów to raczej musisz nosić bardzo luźne spodnie... Ekran ogromny i obsługiwać można tylko dwiema rękoma.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
po moich ostatnich postach w tym temacie chciałem zobaczyć ile spali auto gdy pojadę szybciej ( wyższe obroty ciągłe wyprzedzanie) oto moja relacja: trasa gdynia - warszawa prędkość średnia prędkość z fisu 104 km/h na całej trasie ~ 370 kilometrów ( wyruszyłem 0500 ) ciągłe wyprzedanie i jazda ponad 130 km/h często te 160 km/h na ładnych prostych... Efekt spalanie 7,1 l/100km Spalanie nie za duże ale 500 zł i 10 pkt karnych w kieszeni. a i tak uważałem na policję więc moim zdaniem styl jazdy ze średnią 6,3 l/100km ( takie spalanie miałem zawsze na tej trasie) jest o wiele bardziej opłacalny ( wtedy średnia prędkość ponad 70 km/h jest).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Odnośnie mojego zawieszenia to w książce jest wpisane "1BE"...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
W mojej wypowiedzi opisałem podałem moje szybkie sprawozdanie co do spalania, a z prędkościami 1.9 tdi łapię się za głowę ( ja chyba nie mam odwagi gnać cały czas na trasach po 160 km/h i więcej ( może na naszych krótkich autostradach) a i tak jak widzę co mnie i innych wyprzedza to same konkretne auta a ja jadę swoje od do 130 km/h... Dokładnie chodzi mi o to dlaczego pisze sporo osób jak szybko jeżdzi na polskich drogach ( audi a4) z prędkościami powyżej 140 km/h jak jadąc do warszawy ( dwa razy na miesiąc ) i jeszcze nie spotkałem się żeby audi 1.9 tdi mnie wyprzedzało... I znów drażnisz kolego MRoger 1.9 tdi vs 2.5 tdi ... a co do niego to nie warto nawet się wypowiadać. a 550 ma kupe mocy a jak widać facet jechał nie przekraczając 200km/h i dało radę za nim jechać a moje audi już swoje lata młodości ma za sobą i już nie ma co szaleć na drogach. A w dieslach chyba dobrze dla nich zmieniać biegi na 2000 obr/1min ? a pięknie ciągną przecież od 1600 do 3500 więc do 3000 obr/1min wg mnie starczy ciągnąć na biegu. Takie moje spostrzeżenie. Kiedyś sprawdzając ile najmniej spali to na odcinku 30 km z domu do sopotu i spowrotem w nocy (kompletnie pusto) uzyskałem 5,2 litra/100km ale biegi na 1500 zmieniałem i stosując się do ograniczeń prędkości.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moje spalanie b6 2.5 tdi bdh quattro manual (6): miasto : od 7,9 l/100km ( bardzo rzadko) do 12 l/100km ( ciągłe korki) średnio około 9,5 do 10,5 l/100km niedaleka trasa gdynia-warszawa-gdynia jechałem tak paręnaście razy i najczęstszy wynik to: 6,3 l/100km tempo od 70 km/h do 160 km/h ( przy wyprzedzaniu), średnio 90 do 110 km/h Ogólnie : 10 l/100km w mieście w korkach itp, a w trasie około 7 litrów... ( biegi w mieście zmieniam na 2000 obr/min rzadko do 3000 obr/min na trasie poniżej 1800 obr/min przy wyprzedzaniu do 3500 obr/min) bardzo zastanawia mnie jak po polskich drogach gnacie około 140 do 180 km/h jak nie którzy piszą na dwupasmówkach... Ja często jadę tak, całą trasę że przez 500 km wyprzedzi mnie maks 3 samochody i są to naprawdę konkrety nie żadne 1.9tdi a do 180 to chwilowo może przy wyprzedzaniu dochodzę... Chyba jeździć nie umiem, bo przy ostatniej wizycie w niemczech usadziłem się za bmw 550 kombi ( v8 4.8 benzyna) i na odcinku 300 km tylko m3 nas wyprzedziło a ja zakochałem się w bmw 550 (chyba piątka będzie następna tylko szkoda brak quattro) a prędkość rzadko przekraczała 200km/h. ( wtedy spalanie wynosiło 9,6 l/100km), a niektórzy na forum tak latają 1.9 tdi to myślę że 2.5 tdi ma za mało mocy żeby tak gonić ??? chyba się mylę.
-
[B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
objaw bardzo podobny do mojego, tylko u mnie w trakcie drogi do mechanika padło zupełnie i zostało holowanie. Kompletne sprzęgło z dwumasem ma swoją cenę ( płaciłem 2700zł + 500zł robocizna =3200zł) i muszę powiedzieć, że gdybym nie przypalił pare razy sprzęgła (było kompletnie starte) to bym nie wymieniał bo chodziło tak samo jak nowe.
-
[ALL B6] Kamera cofania
witam, już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kamerą cofania. Czy do Audi Navigation PLUS da się podpiąć coś takiego? Mam seryjnie tą nawigację i nie chce zamieniać na RNS-a bo ta w zupełności mi wystarcza. Jaki jest koszt dobrego zrobienie całej instalacji tej kamerki ( kamerka, kable, robocizna, adaptery itp) ??
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
auto piękne!! 3.0 tdi i quattro w b8 i dla mnie może nie mieć nawet klimatyzacji Auto musi jeździć bajecznie, ahh nie mogę się doczekać kiedy będę mógł też kupić w salonie takie cudo!! Gratulacje i życzę aby auto służyło przez kawał czasu ( bo lepiej to tylko z bajerami może być).
-
[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5TDI 180KM TIPTRONIK Individual GmbH aktualizacja zdjęć
Autko ładne! Jasna skóra robi swoje... Ale co w nim jest indywidualnego?? Od mojej ma więcej o skórę, podgrzewane siedzenia z tyłu i webasto? a to wszystko było w opcji dodatkowej:P Ale i tak gratuluje sam bym też taką kupił jak by taka była:P ale ja szukałem 2 tygodnie. A masz może podwójne szyby dźwiękoszczelne? Widziałem takie w a4... Szkoda, że mimo takiego wyposażenia też nie masz tunera tv bo czasem w korku bym włączył tv;p a dokładać nie chce.
-
[ALL B6] Wyłączenie automatycznego zamykania centralnego zamka
troszkę nie na temat napiszę, ale ja właśnie chciałbym tą opcje u siebie aktywować mam taką opcje w clio i podoba mi się to, a w audi muszę sam naciskać zamykanie drzwi jak można to zrobić? a czy można też kolorowym fisie mieć prędkość auta?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
od dłuższego czasu planuje wpaść na spota, ale często zapominam o nim, albo mam kupę roboty do zrobienia. Jutro może podjadę chciałbym sprawdzić coś z subwooferem bose w bagażniku bo coś mi z nim nie odpowiada, tylko czy bywa ktoś czasem na spocie z bose w b6? bo mianowicie chodzi mi o to, czy mój sub już powinien iść w kąt czy to wina okablowania ( chce zrobić przedłużkę kabla idącego do subwoofera od wzmacniacza i podłączyć inny taki sam subwoofer w innym audi i zobaczyć jak on tam gra .
-
[B6 AYM] Luzy w siedzeniu kierowcy
Zauważyłem to samo u siebie. Jak siedząc na fotelu kierowcy przenosiłem ciężar z tyłu na przód i odwrotnie to fotel tak jakby leciutko się bujał. Jak zrobi się ciepło to też porzeźbię przy nim troszkę.
-
moja była [R Clio]
clio bardzo dobre auto! też mam to clio II initiale paris ( najbogatsza wersja renault) i 1.6 16v 110km idzie jak burza tylko muszę troszkę włożyć teraz w niego bo coś stracił formę .
-
Renault Clio II 1.6 L 110 KM 2000r. Wersja Initiale Paris.
Renault Clio II 2000 rok 1600 cm^3 79KW ( w katalogu 110 KM) Initiale Paris ( a a4'reczki jeszcze nie zaprezentowałem przez 1.5 roku)... Kolor: Czarny Metalic Wyposażenie: -Jasna skórzana tapicerka i boczki dzwi, -klimatyzacja, -4 poduszki powietrzne, -reflektory soczewkowe, -światła przeciwmgielne, - pełne oświetlenie wnętrza ( prawie jak w audi), -radio cd/mp3/usb + 6 głośników renault-alpine, -możliwość sterowania radiem w kierownicy i zmieniarka renault-alpine( po oryginalnym radiu), -elektryczne szyby i elektryczne lusterka. Autko sprowadzone 3 miesiące temu z Niemiec. Silnik świetny do miasta jak i na niewielkie trasy ( sprawnie rusza i dobrze wyprzedza). To jest pierwszy francuz jakiego mogłem poznać bliżej i zaskoczyła mnie dobra jakoś wykonania, brak rdzy itp... .
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
auto ładne! Szkoda, że nie ma quattro to traci tą magie szybkich samochodów audi... Wydatki spore, ale jeżeli auto ma się pare lat i nie chce się zmieniać to można mieć kaprys i wpakować tyle co jakiś inny porządny samochód.
-
[B6 BBK] Polonizacja Navi Plus
Będę niezmiernie wdzięczny o informacje jak spolszczyc RNS-D :>
-
[VW Passat TDI 05] Moj nowy ''Pasek''.
105 KM to jedyny minus tego auta. Ale jak na miasto to starczy Ale głupio jak np clio II 1.6 16V 110 KM będzie Ciebie brać w takim passacie.
-
[INNE] Audi RS6 Avant 2008
prześwietny wybór!! moc przeraża, teraz tylko dużo szczęścia na drodze
-
[B6 ALT] Moje 4 kółka
świetne felgi!! też takie bym chciał ( łatwe do utrzymania w czystości, z powodu braku małych szczelin:P) A napisz coś o wyposażeniu i jak będziesz miał czas to umieść fotki wnętrza...
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
ja mam też takie coś po podłokietnikiem i mam telefon oryginalny nokia i to jest modem mogę połączyć się z internetem, ale kasę ciągnie z karty w telefonie i żadna sieć audi nie przysłała mi faktury za rozmowy przez zestaw głośnomówiący, a rozmawiam dużo z "wbudowanego telefonu" za granicą i w Polsce