Treść opublikowana przez Kamilos89
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wole nie patrzeć bo pozniej mam zly humor. A tak na poważniej to ku$%^&$ poje%$^ ich z tymi cenami ??
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Wujek google mi pokazał bo szukałem czegoś na temat a4
-
Ceny wariują !!
Ja coraz poważniej myślę nad sprzedażą auta i kupna czegoś tańszego z gazem albo jak kasa pozwoli to zamontuje do tego bo to co się dzieje to....
-
Ulubiony program TV
Szkoła przetrwania no i tvn turbo (uwaga pirat, wypadek-przypadek)
-
Ulubione piwo!
Desperados albo reeds <-- jak kobieta :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
hehe na miejscu mlodego bym odjechał ale jakby sie tak rzucał do mnie z pyskiem i ze swoimi mądrościami to bym inaczej reagował. No ale ma prawo sie denerwować jak wraca z pracy a miejsca niema.- [B5 AEB] Ile jest poduszek skrzyni? I jak wygladają ?
Takie same beda do 1.8 t ?- [B5 AEB] Ile jest poduszek skrzyni? I jak wygladają ?
Witam. Na forum nie potrafiłem nic znaleźć na ten temat, a chciałbym sie dowiedzieć ile jest poduszek pod skrzynia. Jedna czy dwie? Szukałem na allegro zeby zakupic to jest ich chyba z 5 rodzajów niektore do automatycznej skrzyni biegów. Jakby ktoś byłby tak uprzejmy i pokazał mi które są do manualnej http://allegro.pl/lemforder-poduszka-skrzyni-biegow-a4-a6-passat-i1435520344.html np ta?? Dziekuje i pozdrawiam- [B5 AEB] Pilne pytanie ! Sprężyny z polift podejdą do przedlift?
Witam czy sprężyny z polifta 1.9tdi będą pasować do przedlifta 97r 1.8t aeb ? Dzieki z góry za odpowiedz.- [B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
Rozumiem ze chodzi o czujnik temperatury powietrza w dolocie?? i znajduje sie on za przepustnica przykrecony na jedna srubke?? Sprawdzic go moge na klimatroniku czy dobrze wskazuje?? Pisząc wirus masz na mysli ze auto jest z chipowane ? Pozdrawiam- [B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
Dziekuje za analize. Przeplywomierz mam oryginalny boscha(czyscilem go tak samo jak i przepustnice). Mam mozliwosc zamienic sonde i przeplywomierz z passata b5 przed liftem 1.8t będzie to pasowalo?? Przebieg 195tys ale pewnie ma z 280tys. Co moge poradzic na wysoka temperature w dolocie? Pozdrawiam- [B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
O.K zrobilem dynamiczne. 002 003 008 009 statyczne dodam jutro wieczorkiem Pozdrawiam Kamil [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:06_________________________________________________Logi statyczne 002 003 008 009 Bardzo proszę o analizę [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 17:41_________________________________________________.- [B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
Grupa 2 Niebawem zrobie sonde. Co mozecie powiedziec o przeplywomierzu? Macie jakas tabelke z ktora mozna porownac te dane? Bo nie znalazlem na forum analizy logow tego silnika. ciezka sprawa z AEB to analizy logow. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam- [B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
dlaczego sie nie nadaja? a jak moge zdiagnozowac przeplywomierz turbine sonde?- [B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
Moje pierwsze logi i niewiem co z czym sie je Jakie grupy jeszcze pomierzyć ? Z góry dziękuje za pomoc- [ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Super bajera nawet niewiedzialem ze mam takie cos Tylko u mnie jest ta sama sytuacja co u Ciebie i składa mi sie tylko jedno takze manual bardzo mi sie przyda. Dzięki Fajnie bybyło to polączyć tak zeby skladaly sie po zamknieciu auta z pilota- [ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
A ja mam takie głupie pytanie z tym składaniem to chodzi o to że po zamknięciu auta Ci się składają lusterka czy chodzi ci o ustawianie elektrycznie lusterek?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Kamil i chcę kupic Audi a4 Pozdrawiam - Kierowca A4 chciał przycwaniakować...