Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kanape demontujesz nastepujaco, ciagniesz za siedzisko energicznie do gory, powinna wyjsc bez problemu, trzyma sie na dwoch zatrzaskach. Pozniej musisz odkrecic boczki kanapy. Trzymaja sie po jednej srubie na takim drucianym elemencie. Nastepnie odkrecasz oparcie z dwoch stron z konstrukcji. Co do polki jest troche wiecej zachodu. Musisz zdemontowac tylna listwe podsufitki. Jest na zatrzaskach. Nastepnie z kazdej strony po tylnym slupku. Musisz zdemontowac takze raczki podsufitki. Sruby sa pod zaslepkami airbag. Na samym koncu podwazasz polke jest na czterech zatrzaskach i ciagniesz delikatnie do siebie. ja mam oparcie razem z boczkami bo tylna kanapa nie jest skladana. gdzie sa te druciane elementy? Jedynie co widzialem to sa 2 bolce po bokach ktore widac z bagaznika one sa przytwierdzone do blachyPodnies siedzisko wszystko zobaczysz.
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kanape demontujesz nastepujaco, ciagniesz za siedzisko energicznie do gory, powinna wyjsc bez problemu, trzyma sie na dwoch zatrzaskach. Pozniej musisz odkrecic boczki kanapy. Trzymaja sie po jednej srubie na takim drucianym elemencie. Nastepnie odkrecasz oparcie z dwoch stron z konstrukcji. Co do polki jest troche wiecej zachodu. Musisz zdemontowac tylna listwe podsufitki. Jest na zatrzaskach. Nastepnie z kazdej strony po tylnym slupku. Musisz zdemontowac takze raczki podsufitki. Sruby sa pod zaslepkami airbag. Na samym koncu podwazasz polke jest na czterech zatrzaskach i ciagniesz delikatnie do siebie.
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No na początku bym kozakiem Czekam teraz na niedzielny hit kolejki W tej kolejce moze sie duzo wyjasnic przed playoff
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ori w RS6 w 19
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wogole to z polfarmexu jestem Ciekawy ten Wasz Mitchell Czy ja wiem. Napoczatku robil furore, teraz wszyscy maja go dosc ja mam 160 Nie wiem czy to nie chinczyki.
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wogole to z polfarmexu jestem ?
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W finale sie odnajdzie Dedek niby tak ale ostatnio przegrali z nami ale to juz nie to samo co top16 euroligi.
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gosc to malo powiedziane. MVP zeszlego roku, a mial isc na emeryture.
  12. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Troche kojarze, ale to stare dzieje. Dylu to druga mlodosc przezywa. Szkoda tylko ze ta trojmiejska koszykowka troche podupadla.
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo Jeff
  14. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nitroo Ty tez baskeciarz? To zapraszam w sobote na meczyk. Faktycznie Niedbalski nie przyciaga ?
  15. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poziek nie martw się zrozumieliśmy chyba nikogo nie obraziłem wyrażając swoje słowo Kilka razy byłem ale nie ostatnio bo brak czasu prędzej sam klepałem w 3 lidze Nie wiedzialem ze Ty koszykarz ?
  16. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi maly ot. Chodzisz czasem na trefl?
  17. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zalezy jaka felga. Bo tak jest. Opony 225 dedykowane sa do 8" Naprawdę? Byłem przekonany, że standardowy rozmiar opon do 18 to 225/40. Tak jak 225/45 do 17.Zalezy jaka felga. Szerokosc opony dobierana jest w zaleznosci od szerokosci felgi, a takze od mocy pojazdu. Profil w zaleznosci od wielkosci felgi i masy auta.
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo tak jest. Opony 225 dedykowane sa do 8"
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. Od naszej czworeczki rowniez gorace podziekowania za super zabawe i mila atmosfere. Do zobaczenia za rok
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupisz w Aso. Tylko prawie 2 stowki kosztuje.
  23. matibati2 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    To niezle celujesz ale przy takiej feldze chyba tylko airride dsje rade ?
  24. matibati2 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Ja mialem 63,5 i tarlo.
  25. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    90 zl sztuka w aso. Nie ma zamiennikow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.