Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
jaki delfin?no my z teo to najdalej mamy do portu fakt
-
Spociki Łódzkie
DJ są jakieś Twoje hity na youtube?
-
Spociki Łódzkie
ja sie dostosuje
-
Spociki Łódzkie
jezu 3 posty na cały dzien:P gdzie jutro zbiorka i kto bedzie bo pogoda to chyba niezbyt bardzo
-
Spociki Łódzkie
a w czym sie kwalifikują? formuła? nie no ja juz na robocie bylem z rana:P
-
Spociki Łódzkie
Ja już nie spie od 6
-
Spociki Łódzkie
i ajkoś dotrwaliśmy do tego wymarzonego piątku a ja tam kocham swojego Avantu w dieslui boli mnie że dzisiaj musze cegły zapakować do niego
-
Spociki Łódzkie
Witam z czwartkowego bardzo poranka
-
Spociki Łódzkie
no ja też niestety w sprawie lodówki nie poratuje Cię może być i IKEA jak będzie padać to tam na parkingu ciemno i klimatycznie to moze jakas dobra fota chociaż jedna na auto przypadnie
-
Spociki Łódzkie
No idzialem srubke ale balm sie ja ruszac bez konsultacji wiecie po tej akcji z bezpiecznikami:D Dzieki za pomoc:D
-
Spociki Łódzkie
Siemka wszystkim ludziska ta firma to jakaś masakra wczoraj do 21 robiłem a mam pytanko no mi padła żarówka stopu w tylnym świetle lewym jak si do tego dostać? bo to wszystko zabudowane
-
Spociki Łódzkie
Magda mi to jeszcze tyle lat pracy zostalo ze naprawde:D i tak pewnie emeytury nie dozyje jak tak pojdzie:) Panton to na kogo glosowac? ja chyba machne na Palikota gorzej nie bedzie a chociaz zabawnie:D Klysek szacun dla sasiada:D Moze wszyscy napiszmy na katach ze pieprzymy ich w czapke:D
-
Spociki Łódzkie
Dj no to weź ją na kawe czy cos Mamy wtorek 4 dzień października do zakończenia pracującego tyg. jeszcze kupa czasu
-
Spociki Łódzkie
Dj powiedz jej że jesteś nadwornym mechanik A4 Klubu i możesz ją zabrać na zlot a po zlocie możesz jej wyklepać... blache w matizie:P zboczuchy
-
Spociki Łódzkie
popieram Sebe
-
Spociki Łódzkie
to kiedy ja na zlot zabierasz:D
-
Spociki Łódzkie
Dj wklej fotkee nie mam konta na nk:D
-
Spociki Łódzkie
widze całą niedziele nikogo hehe juz nie powiem że na zlocie nas 6 było
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Bartas ludzie pracują a ja podglądam żeby z czasem móc też pracować... Tylko że własnie ludzie nie chcą robić zostało pracy na 3 dni pensja za to 600 zł a nikt nie chce- Spociki Łódzkie
Bartas nawet k**wa nie pytaj- Spociki Łódzkie
i już poszło pierwsze zwolnienie hehe k**wa jednak każdego człowieka na początku trzeba traktować jak złodzieja...- Spociki Łódzkie
czy się rozkręca stwierdza za jakiś czas narazie to poprostu udało nam się złapać zlecenie Jakbyście coś potrzebowali to piszcie- Spociki Łódzkie
To ja wole swoją pantere juz Również chciałbym życzyć dużo szczęścia zdrowia wczoraj niestety nie miałem kiedy wejść bo wrociłem przed 21 a dzisiaj na 10 znowu klient... Jakby coś się działo to napiszcie na kom to podjade:)- Spociki Łódzkie
Barta nawet jak zarobie 3x tyle to co tutaj się urodziłem i nigdzie się nie wybieram jakoś sobie poradze z tym co mam Też jade :D ale biore pusty portfel - Spociki Łódzkie