Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
No i dopiero po robocie firma to nie je bajka hehe Chyba znalazłem drugiego pracownika mam nadzieje facet bezrobotny hehe A chłopaki w sobote może skończą pierwsze zlecenie
-
Spociki Łódzkie
Siemka z rana ludziska dobrze że już czwartek jest A nie chwaliłem się znalazł się pracownik i już robi zlecenie a w zanadrzu są jeszcze 3 inne tylko szkoda że w Łodzi tylko jedno a tak to Łowicz i Bełchatów ale znowu w tych konkret kasa
-
Spociki Łódzkie
To moze chociaz 5:D nie no nie sprawdzil kuponu jeszcze ale im ze nie trafil nic napewno:D tak chcialem reakcje sprawdzic:D
-
Spociki Łódzkie
A ja siedze w robocie ze swiadomoscia ze ojciec trafil 6 w lotka wiec teraz siedze jako milioner i stwirdzam ze ta praca jest cudowna a zyciee jeszcze lepsze :D:D
-
Spociki Łódzkie
Eh no i jednak ide do pracy nie wygrałem ale spoko rodzice jeszcze nie sprawdzili więc teoretycznie jestem milionerem jeszcze
-
Spociki Łódzkie
widze Kimi chce zostać koksem
-
Spociki Łódzkie
No sa niestety jak jeszcze podskocza to pierdziele tramwaj i nara... Chociaz nie wyobrazam sobi jakos tego:D tramwaj do pracy po pracy do kobiety tramwaj od niej do siebie tez masakra:D chyba ze sie zamieszka to tylko praca dom:D
-
Spociki Łódzkie
Rower nie jest zly:D
-
Spociki Łódzkie
no to jak tacy chorzy wszyscy to faktycznie port
-
Spociki Łódzkie
a reszta sie nie wypowie?
-
Spociki Łódzkie
dobrze ze znam troche zasady to sie moglem skupić na oglądaniu
-
Spociki Łódzkie
i na którą dzisiaj :>
-
Spociki Łódzkie
dzieki wielkie
-
Spociki Łódzkie
no chyba jak wygrasz 50 milionów to każdemu coś kupisz
-
Spociki Łódzkie
Rem1k no nie ma niestety ale powiem Ci jakie ja mam zasady w tym:P Po pierwsze jeżeli tylko jest dobrze samochód zrobiony to to że był uderzony nie jest aż tak ważne (sam skosiłem pół Tigry ale nie oszczędzałem przy naprawie i chłopak 4 rok jeżdzi i nadal mysli ze ma bezwypadek) Audi ani poprzednich aut nie sprawdzałem na jakiś ścieżkach diagnostycznych, wpadał kumpel patrzył swoim wzrokiem co i jak wydawał opinie czy technicznie auto zdrowe a ja wykładałem gotówke (doradził mi tak że Honde załatwiłem tak że ją tyrałem aż połkneła cały olej a potem jeździłem tak przez pół roku i nic się nie działo, a Audi no to jest wogóle moja miłość, ale tylko pompe robiłem w nim przez 2 lata)[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 06:49_________________________________________________Czy mógłby ktoś wziąść VAGa? ciągle mi się palą poduszki i tak wczoraj jadąc myślałem że jakby jakiś idiota we mnie walnoł to nawet by się nie otworzyły Też umyłem wczoraj całe autko więc się piszę na jakąś fotke:P I popieram pomysł a nawet dodałbym że można coś wcześniej się umówić bo się szybko zimno robi już i ciemno i każdy będzie zaraz gadał że leci bo późno [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 06:52_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a8-long-3-0-tdi-2007-skora-klima-navi-lodowka-i1829228109.html kupiłbym coś takiego sobie kurde
-
Spociki Łódzkie
Pytam o to jak z jutrem czyli czy Port czy Pasaż, czy zwykły spot czy Grill spot, czy na 18 czy wcześniej
-
Spociki Łódzkie
wkońcu jak z tym jutrem ???
-
Spociki Łódzkie
umyty [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 13:44_________________________________________________Kumpel chce kupić A3 w dieslu jest jakaś opcja żeby jeżdzić z kompem i podłączać te autka zeby było widać co jest nie tak? Ma na sprzedaż Passata 1,9 tdi 130 koni 2003 rok, czy jest możliwości podłączenia pod Vaga i zrobienia jakiegoś wydruku ?
-
Spociki Łódzkie
Napewno będzie facet Czyli co dzisiaj nie jedziemy na Port? Jak tak to ja ide pięknie wyczyścić autko Raczej nie będe miał dostępu do neta tam więc jakby coś się zmieniło to chyba tylko sms:P Dj ma numer ale jak coś to 724-504-514
-
Spociki Łódzkie
no i co z tym jutrem?[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 17:51_________________________________________________widze kurde takie pustki tutaj ze naprawde:P
-
Spociki Łódzkie
no to poczekajmy do wieczora i ustalimy co i jak
-
Spociki Łódzkie
to nie lepiej to zrobić na niedziele? jako spota normalnego ?
-
Spociki Łódzkie
a no piątunio hehe[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 07:07_________________________________________________no i jak tam widze chłopaki że jednak nie ma w Polsce bezrobocia hehe
-
Spociki Łódzkie
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
niedlugo caly teofilów a4 bedzie śmigał Co tak mało osób chętnych na sobote ?