Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
No i czwarteczek już z głowy hehe piątunio i po robocie:D
-
Spociki Łódzkie
:hi: :hi: dobry Po wyliczeniach Dja doszliśmy do wniosku że trzeba zmienić skrzynkę Pamiętam że takie bajery to mieli w Aleksandrowie Łódzkim na Romanowskiej po 75 zł Tylko czy jeszcze to jest aktualne hehe no cóż zobaczymy A tak wogóle to już mamy kochani Czwarteczek
-
Spociki Łódzkie
oj DJ ja niestety nie mam zielonego pojęcia o tym więc nie pomoge niestety:P ale czytam żeby nie było że olewam tematy:P
-
Spociki Łódzkie
Szamek bardzo bym był wdzięczny jakbyś się zapytał w tym sklepie czy to coś da czy moze jakieś inne pomysły mają specjaliści
-
Spociki Łódzkie
DJ nazwa głośnika to: SONY XS-LB12S, 30 cm, moc maksymalna 1500, RMS 380 tutaj są jakieś dane: http://www.techbaza.pl/produkt/opinie-i-oceny/subwoofer-sony-xs-lb12s/13389 A wogóle to :hi: z rana wszystkim [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 05:44_________________________________________________Dobra chriss podejde tam w podziemiach ale DJ znowu zabrania iść tak w ciemno
-
Spociki Łódzkie
Kimi jak tam tydzien leci bo my tu ostrą rozkmine mamy co do mojego nagłośnienia [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 20:55_________________________________________________Ja to sie żegnam Panowie na dzisiaj rano przeczytam czy coś Wasze mądre głowy wymyśliły jak nie to na sprzedaż i kupno czegoś innego ładnie grającego z bass reflexem hehe
-
Ceny paliwa marzec 2026
łódź ON - 4,89 na bliskiej Ja słyszałem że są jakieś opcje strajku przez kierowców może jako klub a4 zastrajkujemy sobie
-
Spociki Łódzkie
ale ma cusie pod rejestracją[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 20:23_________________________________________________tak nawiązując do tematu jeszcze audio to moze jakby ktoś miał jakiegoś speca do doboru sprzetu i takich przeróbek to dajcie jakiś namiar się odezwe bo nie wiem co za japonczyk dobrał taka skrzynke do takiego głośnika
-
Spociki Łódzkie
Wymiary skrzyni: Sony ... Wymiary Szerokość x Wysokość x Długość 162 x368 x778mm głośnik:SONY XS-LB12S parametry głośnika: Pasywny subwoofer 30 cm w obudowie Stabilizujące ruch zamocowanie gumowe Moc szczytowa 1500 W Moc znamionowa 380 W Membrana z wtryskiwanego polipropylenu Co chce osiągnąć hm... pierdolnięcie a nie pierdnięcie stłumione jak jest teraz moze zmiana skrzynki w tym czy coś eh nie wiem
-
Spociki Łódzkie
litraż skrzyni lol ze 20 litrów bo to taki slim jest a szerokość moze z 10 cm nie wiem czy nie lepiej skrzynie kupić 30 litrową z bass reflexem tylko zeby ktos mógł zagwarantować że to coś da:D
-
Spociki Łódzkie
byłoby ekstra średnica hm... nie wiem z 5 cm? tak mi się wydaje moze ten koleś będzie wiedział jaką śrędnice moc głośnika to 380 rms
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/tunel-bass-reflex-jantzen-audio-audiosklep-net-i1538178229.html No mi chodzi o to
-
Spociki Łódzkie
na allegro to sie nazywa tunel bass reflex
-
Spociki Łódzkie
no ale cieżko jest ten tunel znaleźć na allegro w wojewódzwie łódzkim tego nie ma nigdzie no chyba że macie jakieś znajomości
-
Spociki Łódzkie
no ja zgadzam sie w 100 procentach i pamietaj wlascicie ma zawsze racje nawet jak powtarza to co Ty mówisz to prawdą jest to dopiero po jego wypowiedzeniu ja od 7 do 15 i dalej to nie odbieram telefonów ani nic nawet telefon firmowy od kilku miesięcy rozladowany jest:D Ma ktoś moze możliwość skąbinowania tunelu bass reflex ? bo na allegro z łodzi nie ma a sam tunel to 3 złote kosztuje ale jak sie przesyłke doliczy to lipa http://allegro.pl/skrzynia-basowa-sony-z-glosnikiem-do-negocjacji-i1543763881.html jakby ktoś chciał zakupić odemnie skrzynke i glosnik to zapraszam
-
Spociki Łódzkie
wito nie jesteś sam mam ten sam problem
-
Spociki Łódzkie
Z takimi rzeczami to do wiktora trzeba sie zglaszac najlepiej na PW
-
Spociki Łódzkie
nie wiem narazie mam prace a moja kobieta zacznie tam prace jak zrobi prawko wiec jak bede miał jakieś fakty to dam znać
-
Spociki Łódzkie
no własnie nie mam ale jak zaczne w tym pracować to napewno zrobie multi i wtedy mozecie wybierac co chcecie:D
-
Spociki Łódzkie
no jako tam ten ich ubezpieczyciel Bartas taki duży a takie myśli
-
Spociki Łódzkie
dostałem propozycje pracy tam i moja kobieta też więc jak coś to wiecie
-
Spociki Łódzkie
włączcie sobie disco polo to mimo wszystko rysuje uśmiech na mordce
-
Spociki Łódzkie
Ostatnia fota sprawiła że ten wieczór jednak będzie pogodny :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
normalnie takie nudy ze sciagam sety disco polo :D
-
Spociki Łódzkie
dobry pomysł