Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
dawaj do portu sektor U przy gokartach
-
Spociki Łódzkie
i dziekuje bardzo za ustalenie faktów
-
Spociki Łódzkie
no to jaka decyzja czy wogole odwolujemy zlot ?
-
Spociki Łódzkie
to co zamiana na port ?
-
Spociki Łódzkie
poprawka leje
-
Spociki Łódzkie
aha:P ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- znowu pada
-
Spociki Łódzkie
już nie pada
-
Spociki Łódzkie
real chyba
-
Spociki Łódzkie
tak sobie patrze Kłysu na to zdjęcie ŁDZ Bandy kiedyś to nas przyjeżdżało kurde kupa ludu:)
-
Spociki Łódzkie
ja bede razem z pingwinem ---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- może jakieś fotki czy coś autek skoro pogoda jest?
-
Spociki Łódzkie
poważnie?
-
Spociki Łódzkie
DJ sprawa jest w meganie poszły światła mijania żarówki dobre i bezpieczniki też możliwe żeby coś w manetce? A ja dzisiaj Miśka widziałem:D ładnie lata on tam napewno ma 130 kucy?:D:D ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Dzisiejszy wynik Passata ojca przy 60 kilometrach po mieście 4,7 litra lol
-
Spociki Łódzkie
moge zawitac rowniez
-
Spociki Łódzkie
też już dzisiaj w pracy nie byłem hehe:D
-
Spociki Łódzkie
no to jesteśmy w 3 ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ---------- dobra powolutku się zbieram może ktoś też podjedzie widze ze jak ludzie nie mają interesu w spocie to nie przyjeżdżają to już wiem czemu w zimę taka frekwencja zawsze się coś urwie popsuje czy coś w podobie hehe ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ---------- dobra powolutku się zbieram może ktoś też podjedzie widze ze jak ludzie nie mają interesu w spocie to nie przyjeżdżają to już wiem czemu w zimę taka frekwencja zawsze się coś urwie popsuje czy coś w podobie hehe
-
Spociki Łódzkie
ja moge jechac
-
Spociki Łódzkie
chyba jednak 18
-
Spociki Łódzkie
smolu to jak juz jestes to moze wpadniesz na zlota
-
Spociki Łódzkie
ja bede dzisiaj na zlocie i dj tez Pingwin dzwonił że tez będzie:)
-
Spociki Łódzkie
jutro wolne:D
-
Spociki Łódzkie
tez wpadne nie bójcie sie:P
-
Spociki Łódzkie
zimno:(
-
Spociki Łódzkie
no zbierac sie panowie:)
-
Spociki Łódzkie
czyli co chyba real
-
Spociki Łódzkie
no to i to pokazuje że nie ma zasady nawet ta sama seria jeden model przejdzie tornado a drugi padnie jak stanie na nim mrówka:P