Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. dawaj do portu sektor U przy gokartach
  2. i dziekuje bardzo za ustalenie faktów
  3. no to jaka decyzja czy wogole odwolujemy zlot ?
  4. to co zamiana na port ?
  5. poprawka leje
  6. aha:P ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- znowu pada
  7. już nie pada
  8. real chyba
  9. tak sobie patrze Kłysu na to zdjęcie ŁDZ Bandy kiedyś to nas przyjeżdżało kurde kupa ludu:)
  10. ja bede razem z pingwinem ---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- może jakieś fotki czy coś autek skoro pogoda jest?
  11. poważnie?
  12. DJ sprawa jest w meganie poszły światła mijania żarówki dobre i bezpieczniki też możliwe żeby coś w manetce? A ja dzisiaj Miśka widziałem:D ładnie lata on tam napewno ma 130 kucy?:D:D ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Dzisiejszy wynik Passata ojca przy 60 kilometrach po mieście 4,7 litra lol
  13. moge zawitac rowniez
  14. też już dzisiaj w pracy nie byłem hehe:D
  15. no to jesteśmy w 3 ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ---------- dobra powolutku się zbieram może ktoś też podjedzie widze ze jak ludzie nie mają interesu w spocie to nie przyjeżdżają to już wiem czemu w zimę taka frekwencja zawsze się coś urwie popsuje czy coś w podobie hehe ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ---------- dobra powolutku się zbieram może ktoś też podjedzie widze ze jak ludzie nie mają interesu w spocie to nie przyjeżdżają to już wiem czemu w zimę taka frekwencja zawsze się coś urwie popsuje czy coś w podobie hehe
  16. ja moge jechac
  17. chyba jednak 18
  18. smolu to jak juz jestes to moze wpadniesz na zlota
  19. ja bede dzisiaj na zlocie i dj tez Pingwin dzwonił że tez będzie:)
  20. jutro wolne:D
  21. tez wpadne nie bójcie sie:P
  22. zimno:(
  23. no zbierac sie panowie:)
  24. czyli co chyba real
  25. no to i to pokazuje że nie ma zasady nawet ta sama seria jeden model przejdzie tornado a drugi padnie jak stanie na nim mrówka:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.