Treść opublikowana przez ezc1
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
dzieki za odp do tej pory robilem rozne kombinacje z czyms takim : Synchronizacja kluczyka Jeżeli samochodu nie można odblokować wzgl. zablokować radiowo, kluczyk z nadajnikiem musi zostać zsynchronizowany. * Jeżeli samochód jest zamknięty, otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym. * Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) w kluczyku z pilotem. * Umieścić kluczyk w wyłączniku zapłonu i włączyć zapłon. * Ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk. * Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) wzgl. przycisk zablokowania (zamknieta kłódka). ale zadnych rezultatow nie bylo i pojechalem w jedno miejsce gdzie koduja kluczyki to koles chce 170zl za zakodowanie vagiem wiec wpadlem na pomysl ze sam sobie zakoduje za mniejsze pieniadze :gwizdanie:
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
witam mam takie pytanie.. jesli kupie taKI o to kabel : http://www.allegro.pl/item1027188198_napraw_vw_audi_seat_skoda_vag_kkl_com_cd_instr_pl.html to bez problemu bede mogl zakodowac kluczyk j.w w filmie ? bo jeden pilot nie chce mi dzialac.. dodam ze mam w lapku win 7 to nie bedzie zaden problem? z gory dziekuje za pomoc !
-
[ALL B5] Problem z kluczykiem
niestety nie mam dostepu do VAG'u, musze sobie kupic kabel na allegro.. bylem dziasiaj tam gdzie koduja kluczyki ale koles chce 150 zl i nie daje gwarancji ze go zakoduje hmmm a moze ktos z forum z lublina ma kabel i moglby zakodowac kluczyk? oczywiscie odplatnie ale nie za taka kase j.w
-
Czym myjecie swoje auta?
do kokpitu co polecacie?? bo szkoda mi uzywac jakiegos plaka bo szybko zrobi sie brzydko w srodku, mysalem o produkcie Sonax Xtreme Kokpit - efekt matowy.. mial ktos doczynienia z tym preparatem ?
-
[ALL B5] Problem z kluczykiem
masz racje, pozniej sprobuje to zrobic wedlug tej intrukcji i dam znac czy cos pomoglo. pozdrawiam ! [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 14:22_________________________________________________ Gdybyś użył wyszukiwarki, to znalazłbyś to: Z instrukcji obsługi do A4 B6: Synchronizacja kluczyka Jeżeli samochodu nie można odblokować wzgl. zablokować radiowo, kluczyk z nadajnikiem musi zostać zsynchronizowany. Jeżeli samochód jest zamknięty, otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) w kluczyku z pilotem. Umieścić kluczyk w wyłączniku zapłonu i włączyć zapłon. Ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) wzgl. przycisk zablokowania (zamknieta kłódka). -- Pozdrawiam. Sławek wlasnie robilem tak jak kolega wyzej opisal i zadnych efektow, nie wiem co mam z nim zrobic hmm ktos ma moze jeszcze jakies pomysly??
-
Czym myjecie swoje auta?
widzialem film na youtube jak koles pod sklepem myje auto takim srodkiem.. caly brud sie wciera w lakier :wallbash: ja tak bym roweru nie umyl a co mowic samochod..
-
Czym myjecie swoje auta?
a moze ktos z was myje na myjni bezdotykowej? osstatnio jezdze tylko na taka i za 8-10 zl ladnie go wymyje tylko mam problem z osuszeniem bo czym nie wytre to zostaja smugi albo slady wody... macie pomysly czym wycierac do sucha zeby nie bylo zadnych sladow?
-
Czym myjecie swoje auta?
witam tak jak w temacie czym myjecie swoje samochodziki z zew i wew? jezdzicie na automaty czy wolicie recznie popiescic swoje autko?
-
[ALL B5] Problem z kluczykiem
Gdybyś użył wyszukiwarki, to znalazłbyś to: Z instrukcji obsługi do A4 B6: Synchronizacja kluczyka Jeżeli samochodu nie można odblokować wzgl. zablokować radiowo, kluczyk z nadajnikiem musi zostać zsynchronizowany. Jeżeli samochód jest zamknięty, otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) w kluczyku z pilotem. Umieścić kluczyk w wyłączniku zapłonu i włączyć zapłon. Ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) wzgl. przycisk zablokowania (zamknieta kłódka). -- Pozdrawiam. Sławek tylko po wymianie bateri wogole nie reaguje mi na te przyciski (klodki) i co mam zrobic w takim wypadku? czy te klodki mam naciskac w dzialajacym pilocie??
-
[ALL B5] Problem z kluczykiem
mam taki sam problem w audi b6 po wymianie bateri nie chce dzialac pilot... moglby ktos powiedziec jak trzeba go zaprogramowac?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich wlasnie stalem sie szczesliwyn posiadaczem audi a4 b6