Treść opublikowana przez ezc1
-
problem z odpaleniem płyty nagranej w nero
moze za szybko nagraALES.. jak nagrywam na zwylkem cd to zawsze zamykam sesje chyba ze to jest cd-rw to wtedy robie otwara sesje ,, sporbuje nagrac na 24 lub 12 speed.
-
Gran Turismo 5
szkdoa ze na x klocka nie ma tej serii
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
RUSE bardzo fajna gierka i po polsku )
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
szkdoa ze maciec dal tylko na remis..
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
i jak ladnie juz tyl siedzi?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
gdzies w internecie mozna dzisiaj ogladac walke wilka?? bo wiem ze leci na c+ ale nie mam tego kanalu..
-
Zastępstwo dla Nokia E52
polceam e66 lub n97 mini mam z nimi stycznosc na coodzien i zadnych mankamaentow nie widze oprcz tego ze w n97 mini troche slabo trzyma bateria.,..
-
[B6 AVF] A4 Avant 04r.
te fele to sa chyba z bmw
-
Uwazajcie na swoje audiczki
hehe az tak to sie nie przejmuj ale najlepiej wyciagaj kierownice wychodzac z auta to bedzie zaskoczenie jak ktos wejdzie i zoabczy ze nie ma hahaha najlepiej to oprawic samochod w ramki i powiesic na scianie
-
[ALL B7] Pukanie z tyłu
u mnie tak samo wszystko sie dzieje na wyskosci bagaznika.. ktos napisal ze to moze byc koncowkma kola dwumasowego hmm
-
[ALL B7] Pukanie z tyłu
raczej paliwko u mnie tez nie bo wczesniej tego nie mialem od niedawno takie cos sie pojawilo.. :mysli:
-
[ALL B7] Pukanie z tyłu
tak jakby cos latalo po bAgazniku i obijalo o scianke np jakas butelka z woda.. od niedawno mam cos takiego, wogole nie wiem co to moze byc, dziwna sprawa bardzo
-
Nawigacja w telefonie...
ovi ma dobre mapy sam uzywam w n97 mini i elegacnko mnie prowadzi do celu
-
[ALL B7] Pukanie z tyłu
mam u siebie to samo przy ruszaniu i hamowaniu hmmm co to moze byc tak jakby cos latalo po bagazniku ale tam nic nie mam wallbash
-
[B7 BRE] Dziwne dudnienie
mam u siebie to samo przy ruszaniu i hamowaniu hmmm co to moze byc tak jakby cos latalo po bagazniku ale tam nic nie mam
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kiepska walka byla peter, konczy juz kariere bo nie ma nic do pokazania chyba ze bedzie walczyl z adamkiem :polew: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 00:00_________________________________________________ wladek wygrywa przez KO
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
zaraz beda walczyc )
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja z checia oberzje zobaczymy co pokaze wielki kliczko
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
haha ladna praca nog w stojce :polew: wiadomo ze to pokazowka i rywal napewno tak latwo nie bedzie sie klad na mate w parterze, jak dla mnie to nic ciekawego i kolejna porazka pudziana..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
teraz adamek bedzie walczyl z niejakim Vinny Maddalone :polew: juz 4 grudnia.. czemu mu daja takich kelnerow to ja tego nie rozumiem :wallbash: daliby mu tego haye albo kliczko dostal by w glowie i by zrozumial wkoncu ze sie nie nadaje do tej wagi..
-
Warszawa - miejsce, gdzie można spokojnie pogrzebać przy aucie-dostęp do kanału
hahahaha widze ze masz bardzo ciekawie, bylo powiedziec ze masz sasiadow w d*pie i daltego parkujesz tylem
-
Kierowca miedzynarodowy
Witam czy ktos z was moze pracowal w takiej branzy ? czy to na dostawczaku czy na duzym mobilku.. mam mozliwosc podjecia takiej pracy tylko ze na dostawczaku wyjazdy na 3 tyg po calej unii europejskiej.. i nie wiem co mam ze soba zabrac, jakas butle gazowo oplaca sie wziasc ze soba? milo by bylo jakby osoby z takim doswiadczeniem doradzily mi co i jak i co wogole myslicie o takiej pracy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
polecam cod i bad company 1,2 i oczywiscie fight night round 4 klasyka
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja mam gta 4 i virtua tenis 3:)
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
tylko diesel