Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ezc1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ezc1

  1. moze za szybko nagraALES.. jak nagrywam na zwylkem cd to zawsze zamykam sesje chyba ze to jest cd-rw to wtedy robie otwara sesje ,, sporbuje nagrac na 24 lub 12 speed.
  2. ezc1 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    szkdoa ze na x klocka nie ma tej serii
  3. RUSE bardzo fajna gierka i po polsku )
  4. szkdoa ze maciec dal tylko na remis..
  5. gdzies w internecie mozna dzisiaj ogladac walke wilka?? bo wiem ze leci na c+ ale nie mam tego kanalu..
  6. polceam e66 lub n97 mini mam z nimi stycznosc na coodzien i zadnych mankamaentow nie widze oprcz tego ze w n97 mini troche slabo trzyma bateria.,..
  7. te fele to sa chyba z bmw
  8. ezc1 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    hehe az tak to sie nie przejmuj ale najlepiej wyciagaj kierownice wychodzac z auta to bedzie zaskoczenie jak ktos wejdzie i zoabczy ze nie ma hahaha najlepiej to oprawic samochod w ramki i powiesic na scianie
  9. u mnie tak samo wszystko sie dzieje na wyskosci bagaznika.. ktos napisal ze to moze byc koncowkma kola dwumasowego hmm
  10. raczej paliwko u mnie tez nie bo wczesniej tego nie mialem od niedawno takie cos sie pojawilo.. :mysli:
  11. tak jakby cos latalo po bAgazniku i obijalo o scianke np jakas butelka z woda.. od niedawno mam cos takiego, wogole nie wiem co to moze byc, dziwna sprawa bardzo
  12. ovi ma dobre mapy sam uzywam w n97 mini i elegacnko mnie prowadzi do celu
  13. mam u siebie to samo przy ruszaniu i hamowaniu hmmm co to moze byc tak jakby cos latalo po bagazniku ale tam nic nie mam wallbash
  14. ezc1 odpowiedział(a) na pukko temat w Audi A4 B6/B7
    mam u siebie to samo przy ruszaniu i hamowaniu hmmm co to moze byc tak jakby cos latalo po bagazniku ale tam nic nie mam
  15. kiepska walka byla peter, konczy juz kariere bo nie ma nic do pokazania chyba ze bedzie walczyl z adamkiem :polew: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 00:00_________________________________________________ wladek wygrywa przez KO
  16. zaraz beda walczyc )
  17. ja z checia oberzje zobaczymy co pokaze wielki kliczko
  18. haha ladna praca nog w stojce :polew: wiadomo ze to pokazowka i rywal napewno tak latwo nie bedzie sie klad na mate w parterze, jak dla mnie to nic ciekawego i kolejna porazka pudziana..
  19. teraz adamek bedzie walczyl z niejakim Vinny Maddalone :polew: juz 4 grudnia.. czemu mu daja takich kelnerow to ja tego nie rozumiem :wallbash: daliby mu tego haye albo kliczko dostal by w glowie i by zrozumial wkoncu ze sie nie nadaje do tej wagi..
  20. hahahaha widze ze masz bardzo ciekawie, bylo powiedziec ze masz sasiadow w d*pie i daltego parkujesz tylem
  21. Witam czy ktos z was moze pracowal w takiej branzy ? czy to na dostawczaku czy na duzym mobilku.. mam mozliwosc podjecia takiej pracy tylko ze na dostawczaku wyjazdy na 3 tyg po calej unii europejskiej.. i nie wiem co mam ze soba zabrac, jakas butle gazowo oplaca sie wziasc ze soba? milo by bylo jakby osoby z takim doswiadczeniem doradzily mi co i jak i co wogole myslicie o takiej pracy
  22. polecam cod i bad company 1,2 i oczywiscie fight night round 4 klasyka
  23. ja mam gta 4 i virtua tenis 3:)
  24. tylko diesel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.