Treść opublikowana przez ezc1
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aa to juz wszystko jasne angel tam napewno nigdzie nie bylo napisane
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie rozumiem..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
LU Angel on nie mial rejestracji imiennej tylko numeryczna i z tylu naklejke matchebox :>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
po lublinie jezdzi takie audi a4 b5 avant granatowe i z przodu na grilu ma rozowe koleczka czy to jest ktos z klubu ?(chociaz zadnych naklejek ani ramek klubowych nie ma) juz ja widzialem 3 razy pod galeriami, kojarzy ktos kto to moze byc?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
i jakos teraz mozna to ominac zeby gry normalnie chodzily?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie mam takie pytanie bo sciagnalem teraz jakas aktualizacje na x klocka i chcialem sobie pograc w fight nighta, biore go wlaczam i gra nie chce sie wlaczac.. wogole zadna gra nagrana na dvd-rw nie chce dzialac a miesiac temu normalnie gralem.. czy ktos sie orientuje o co z tym chodzi?
-
Golarka Elektryczna
kupilem brauna i jak po pierwszym goleniu jestem zadowolony ytlko troche szyje ciezko golic.. wiec jak cos to temat mozna zamknac
-
[INNE] Zysk 7%-15 % w skali miesiąca
napewno tylko czekaja kiedy oglosic bankructwo
-
Golarka Elektryczna
Witam czy ktos z was uzywa i moze polecic jakies dobre golarki elektryczne bo juz tradycyjnym drapakiem nie chce mi sie golic i chcialbym sprobowac czegos nowego.. Powiem ze zarost mam gest i twardy. Zastanawiam sie nad braunem 3 340 mial ktos z was doczynienia z ta maszyna?
-
Tel. z navi jaki wybrać
a wiecie panowie czy mozna wgrac tom toma do noki n97 ?
-
Muzyka w naszych autkach
- Festiwal filmowy w Kazimierzu Dolnym
cos sie placi za ten wjazd na festiwal?- Spotkania na drodze
Rowniez widzialem ladna naklejke w prawym gornym rogu specjalnie tak sie ustawilem zeby sie przylansowac :gwizdanie: Pozdrawiam rowniez- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale sie zdolowalem bo pod tesco kobieta jak wyjezdzala swoim kia to poryswala mi samochod poszedlem tylko po piwko nie bylo mnie jakies 15 min.. wracam i patrze a tu taka gleboka rysa, poszedl bym do ubezpieczyciela ale znizki pewnie mi poleca. a ona pojechala jakby nigdy nigdy nic. mniej wiecej numery samochodu pamietam, moze bym poszedl do tesco po nagranie z kamer co wy o tym myslicie da rade cos z tym zrobic?- Spotkania na drodze
jesli widziales z tylu ramke i kolor siwy metalik kolego LU30... to moje- Spotkania na drodze
tez w lublinie widzialem a4 z takimi ramkami- Ciekawe filmy warte obejrzenia
ostatnio ogladalem devil i powiem ze fabula calkiem ciekawa gun to taki sredniak..- Ciekawe filmy warte obejrzenia
polecam, ogladalem juz jakis czas temu istota tez fajny film !- Ciekawe filmy warte obejrzenia
szukalem go i nigdzie nie mozna znalesc- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
tomek nie bedzie mial szans z kliczko :gwizdanie:- Polecane opony zimowe
UG 7+ zamowilem w czwartek i mysle ze jutro przyjda boo sie ich doczekac nie moge podobno bardzo dobre oponki- [ALL B6] podlaczenie radia do radia.
witam mam u siebie w samochdzie radio chorus 2 i w domu lezy radio cd ale nie chce go montowac bo swieci na zielono i wtedy juz brzydko bedzie w srodku.. i mam takie pytanie czy byla by mozliwaosc zeby to radio cd podlaczyc do chorus w miejsce zmieniarki lub w jakis inny sposob ? to radyjko zamontowane by bylo w schowku. :mysli:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jakos jego nigdy ni trawilem wiec dla mnie caly czas beee. w tej walce nawet ani jednego ciosu nie zadal a wszystko przejmowal na twarz.. a on chce jeszcze rewanzu, niech konczy kariere a nie klowna z siebie robi.- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
polacy wczesniej ladne baty dostawali a najbardziej ten zagan czy jak mu tam haha stary dziadek- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie uprawiamy piractwa na tym forum. Lubisz jak Ciebie okradaja? rzad mnie co chwila okrada.. - Festiwal filmowy w Kazimierzu Dolnym