Treść opublikowana przez ezc1
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ma ktos moze aktualne linki do Assassin's Creed: Brotherhood PL ? bo wszedzie sa wykasowane oczywiscie na X klocka..
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
panowie i panie, mam pytanie czy opony GOODYEAR 195/65 R15 Ultra Grip 7+ 91T beda pasowac na ori alu felgi 15? czy indeksc nosnosci moze jest za maly? 91T
-
Polecane opony zimowe
a mam pytanie czy opony GOODYEAR 195/65 R15 Ultra Grip 7+ 91T beda pasowac na ori alu felgi 15? czy indeksc nosnosci moze jest za maly? 91T
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie ma byc ok 30 cm sniegu :gwizdanie: a ja na letnich
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja jeszcze na letnich posuwam i powiem ze slisko bardzo hehe :>
-
Snowboard sezon 2010/11
tez kupuje deske w tyum roku i bede smigal na globusie jest dobry stok
-
LED czy plazma
plazmy sie nie oplaca bo trzeba ja nabijac co 6-7 lat a kosz jest taki jak nowego telewizora wiec wybral bym led-a :gwizdanie:
-
Stop piratom drogowym- naklejka
dobry lans by byl z taka nalejka :gwizdanie:
-
Stop piratom drogowym- naklejka
czy ktos wie skad gdzie mozna kupic albo dostac taka naklejke? :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja gdzies na miasteczku pewnie zawitam do areny -dobra melina :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak coś ja będę gdzieś na LSMie leżał pod jakimś krzaczkiem Możesz wpadać gdzie na lsm bo ja tez taam bede
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
moj jest tez bardzo cichy a mam go juz 4 lata.. czasem komputer glosniej pracuje ehehe
-
III wojna światowa??
znowu mnie jakas imprezka ominie hehe
-
[ALL B5] 1BA a 1BE potrzebna pomoc!!
co to za sprezyny?
-
Muzyka w naszych autkach
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
:naughty:
-
[ALL] Zapieczone felgi
z buta pociagnij raz drugi i pusci
-
[B6 AWX] Moja czarna audiczka;)
ja mysle zeby u siebie zalozyc 19 na te lubelskie drogi hehe moze chcesz te sprezyny sprzedac?
-
Gdy się ma za dużo pieniędzy - złote furki
na allegro sa takie firmy co okleje samochod na jaki tylko chcesz kolor
-
[ALL B6] Które 18-stki przy seryjnym zawieszeniu ?
poszukaj i zobacz na allegro jak wygladaj takie samochody.. gleba trzeba zrobic nie ma wyjscia
-
Czy nowe nokie to padło??
zalezy jaka produkcja finska czy chinska.. finskie sa o niebo lepsze
-
Szukam audi a8 do ślubu
dawaj polonezem jeszcze kase zaoszczedzisz
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
pierwszą część ? wlasnie 1 czesc najlepsza
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
gdzies w necie mozna obejrzxec? bo mi wycofali ten polsat
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
zobaczymy co haye pokaze. powinien sobie gladko poradzic :gwizdanie: