Treść opublikowana przez ezc1
-
List do mikołaja
teraz to ozdoby na choinke :naughty:
-
List do mikołaja
pewnie i tak dostane mandarynki i skarpetki...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
juz jest polski xbox live dziala ktos z was na nim? bo nie wiem czy warto sie przenosic hehe
-
[ALL B6] Czy się opłaca
tak felgi to 18 i chodzi mi o to zeby nie dokladac zadnych dystansow i zeby felga nie bylo schowana a wrecz przeciwnie czyli et jest dobry ze nie trzeba zadnych dystansow? wiem ze repliki ale za 500 zl chyba mozna kupic i zobaczyc jak sie beda sprawowaly.. a jeszcze ktos wie ile by kosztowala mniej wiecej odnowienie takich felg?
-
Strefa Śmiechu
VLOG INFORMACYJNY 14.10.2010 dobry gogus :polew:
-
[ALL B6] Czy się opłaca
witam mam okazje kupic nastepujace felgi ich stan jest sredni przydala by sie renowacja ale nie byly prostowane ani spawane.. oto zdjecia i dane felg rozstawy otworów 5x100 i 5x112, ET35, 8J Opony 225/40 na felgach nie ma napisane gdzie sa wyprodukowane.. http://img843.imageshack.us/img843/7307/dscn2299x.jpg http://img641.imageshack.us/img641/9720/dscn2300p.jpg i moje pytanie czy te wymiary by idEDALNIE POSOWALY do samochodu zeby byl ladny efekt wizualny i jaki by byl koszt renowacji takich felg ? pozdrawiam i dzieki za pomoc !
-
Muzyka w naszych autkach
Dżem-Jak malowany Ptak(teledysk) kat kat kat :good:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
polecam polski film TRICK, ciekawy a nie tak jak na reszcie wieje nuda..
-
Kto zna dobry sposób na ściągnięcie długu ?
spuscic dobry wp***dol i albo sie przestarszy i odda albo bedzie robil dalej za szczura..
-
Spotkania na drodze
czesto go widze ale on chyba nawet moze nie wie ze ma taka naklejke klubowa
-
Spotkania na drodze
A4 b5 czarny avant ze srebnymi lusterkami LU 83... klubowe ramki . dzisiaj namierzony na ul. wajdeloty niedaleko sadu pozdrawiam :> chyba czesto tam stoi ale dopiero dzisiaj dostrzeglem klubowe ramki :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ten nfs nie wydaje sie jakis specjalny pogralem w demko i jakos mnie nie przekonuje.. mysle za po 2 dniach grania bedzie nuda a COD-a juz mozna sciagac
-
[AEY] Golf 1.9SDI dużo pali i dymi na siwo
pompowtryski do regeneracji
-
Kto mi pomoże w wyborze telefonu
bierz e 52
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
jednak co polska to polska :gwizdanie:
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
dopalacze sa dla tych co nie znaja dilera i kupuja byle jakie gowno a potem dzieje sie jak dzieje, powinni zrobic legalizacje jak w NL bo to bylo, jest i bedzie a z legalizacji jeszcze panstwo by kase dostawalo.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wlasnie dzisiaj zaczalem w nia grac i jest niezla tylko podobno bardzo krotka.. ale juz mam star wars II - tez fajna gra
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a jak gral ktos w f1? bo nie wiem czy warto sie nad nia zastanowic hmm
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
ja bylem taka sama furka i wtedy bardzo lalo i jechales z kolega hehe glebe masz zrobiona? bo chce do siebie kupic 18 ale boje sie ze bez gleby bedzie tragicznie wygladac
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
czy ja cie jakies czas temu nie widzialem na ametysowej w lbn?
-
UWAŻAJCIE !! LUDZIE PO OBWODNICACH ŚRODKIEM CHODZĄ !!
kiedys mialem podobna sytuacje . jechalem do dziewczyny za lbn i droga nie oswietlona ciemno jak w pupie wytaluje z zakretu a tu koles kuwa idzie srodkiem ulicy ledwo co go ominalem centymetry nas dzielily, pozniej na cb mowili ze ciaagle szedl tym srodkiem ulicy.. sa tacy ludzie popaprani ehhh
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
juz F1 lata po sieci, szkoda ze na live demka nie ma do sciagniecia..
-
[B6 AWX] Czujnik stopu wymiana
dzisiaj wymienialem ten czujnik u mechanika robota 5 min w aso dalem za nowy 42 zl i wymiana 10 zl :gwizdanie: mi tez vag pokazal ten sam problem i teraz wszysstko ladnie gra dodam jeszcze ze w aso chcieli za wymiane 90 zl :polew:
-
Co sądzicie o tym telefonie?
w normalnej n97 masz wieksza baterie wiec powinno byc dobrze a net przez wi-fi lata bardz dobrze, tak jak na kompie, zadnych zastrzezen nie mam
-
Co sądzicie o tym telefonie?
tez mam 97 mini i bateria trzymy przy dobrych wiatrach 2 dni ale telefon kozak