Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ezc1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ezc1

  1. mialem to samo u siebie dzisiaj bylem u mechanika i tez sprzegielko bylo trzeba wymieniac, jedz do warsztatu moze pasek sie poluzowal niech mechanik zobaczy swoim okiem
  2. zapasnik fajny film
  3. albo niech znajomy was podrzuci na lotnisko
  4. to gdzie mam jezdzic rowerem jak nie ma sciezek rowerowych a na ulice nie mam uprawnien ? chore to pomysly z rowerem
  5. mam cos takiego u siebie w b6 jak skrecam to slychac jak cos sie ociera o cos a jak daje kiere na maksa w lewo lub prawo to piszczy przy skrecaniu.. wie ktos o co chodzi ?
  6. Chodzą słuchy, że niby 20 koła na siebie postawił :gwizdanie: podobno przelew mu nie doszedl na czas i nie zdazyl postawic ale jego kumple postawili i teraz musi im kase oddac hehe :gwizdanie:
  7. kiedys gralem w traviana
  8. oj tam dziewczyn nie OBCHODZI czym jezdzi czy benzyna czy gazem czy ropa aby tylko ladnie sie auto prezentowalo :gwizdanie:
  9. a moglby ktos powiedziec jakiego garmin mobile xt najlepiej wgrac zeby dobrze smigalo wszystko?
  10. Ja w E66 nie mam z tym problemu Zazwyczaj jest tak, że jak ruszę samochodem (dosłownie kilka metrów) to ona błyskawicznie łapie sygnał w samochodzie w czasie jazdy nie patrzylem tylko w postoju i w domu ciagle to ze lapie sygnal ehh, mapy mam nowe wgrane.. i jak robie tryb online to tez tak dlugo.. jutro zobacze podaczas jazdy czy cos pomoze..
  11. pomoze mi ktos dlaczego w e66 lub n97 gdy chce ustawic trase to mam "oczekiwanie na gps" i to trrwa trwa i trwa wie ktos co jest nie tak?
  12. cod bedzie wymiatal
  13. tez mi kolega z branzy komputerowej odradzal acera, awaryjne i maja slaby serwisy( malo ich i ciagle jakies problemy) kupilem asusa i jestem zadowolony od roku
  14. zawsze mialem serie e e50,e51, e66 i polecam ci nokie e66 bardzo dobry niezawodny tel w tej cenie jeszcze kupisz a jakbys mial wiecej kasy to bierz e52 :gwizdanie:
  15. mnie policja nie lapie bo jestem za szybki
  16. przejezdzalem tamtendy ja bylem w monastirze to jest calkiem blisko
  17. juropek do jakiego miasta jedziesz?
  18. nokie juz nie produkuje nawigacji chyba ze ytlko w telefonach a tak samej nie kupisz..
  19. ja siedzialem nad basenem i wszystko mialem za fraje, malo chodzilem po miescie bo nic ciekawego tam nie bylo.. szkoda tylko ze piwko leja w 0.25 chyba, ale jak dasz mi dinara to juz beda ci lac w wiekszy kufel mi wystarczylo 300 zl jakies tam pamiatki kupilem i bylem na wielbladach..
  20. koles chcial za arafatke 10 dolarow to stargowlem na 1 i jeszcze ladnie mi zawiazal na glowie ze bylem jak alibaba mi za dziewczyne chcial dac swoj sklep hahaha ogolnie to bardzo fajnie tam jest i jak te araby mowia po polsku haha np. "bede bral cie w aucie" haha i jak bedziesz w hotelu to mozesz obsludze dawac po jednym dinarze to beda cie normalnie nosic na rekach. jeden dinar to u nas ok 2zl a u nich wartosc o wiele wieksza..
  21. ladnie adamek dostal nie ma czego szukasz w tej wadze, szkoda ze daja mu kelnerow dostal by raz i by zrezygnowal a nie kazdy sie piesci z nim
  22. tez go widzialem pare razy pod tesco ale on chyba nie jest z klubu bo nie widzialem u niego zadnych naklejek ani ramek a furke ma ladnie zrobiona
  23. w vectrach podobno cos z silnikiem jest kiepsko bo jakies czesci z aluminium tam robili i ze jak cos siadzie to trzeba od razu wymieniac caly silnik, kolega kiedys chcial kupic i wlasnie pojechal sprawdzic vin do opla i koles mu poradzil zeby go nie kupowac bo wlasnie jest taka wada, dokladnie nie wiem o co z tym chodzi ale poczytaj w necie napewno cos jest napisne.
  24. no wlasnie tez mam mm i nieodbieram polsatu sport a taki dobry byl kanal tyle kuwa walk coodziennie a te dziady zabrali ehhh gala sie zaczyna o 3 to pewnie bedzie walczyl kolo 5-6 znajac zycie :gwizdanie:
  25. gdzie bedzie mozna ogladac adamka ??? tzn na ktorym programie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.