Treść opublikowana przez ezc1
-
[B6 AVB] Wspomaganie kierownicy pompa, piski,
mialem to samo u siebie dzisiaj bylem u mechanika i tez sprzegielko bylo trzeba wymieniac, jedz do warsztatu moze pasek sie poluzowal niech mechanik zobaczy swoim okiem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
zapasnik fajny film
-
Gdzie bezpiecznie zaparkować przy Okęciu na czas wyjadu na urlop?
albo niech znajomy was podrzuci na lotnisko
-
Nowe przepisy ruchu na drogach wewnetrznych
to gdzie mam jezdzic rowerem jak nie ma sciezek rowerowych a na ulice nie mam uprawnien ? chore to pomysly z rowerem
-
[ALL B5] Skrzeczenie przy skręcaniu
mam cos takiego u siebie w b6 jak skrecam to slychac jak cos sie ociera o cos a jak daje kiere na maksa w lewo lub prawo to piszczy przy skrecaniu.. wie ktos o co chodzi ?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Chodzą słuchy, że niby 20 koła na siebie postawił :gwizdanie: podobno przelew mu nie doszedl na czas i nie zdazyl postawic ale jego kumple postawili i teraz musi im kase oddac hehe :gwizdanie:
-
Gra online: ogame
kiedys gralem w traviana
-
[ALL] Było sobie auto A8
oj tam dziewczyn nie OBCHODZI czym jezdzi czy benzyna czy gazem czy ropa aby tylko ladnie sie auto prezentowalo :gwizdanie:
-
Nawigacja GPS w e52.
a moglby ktos powiedziec jakiego garmin mobile xt najlepiej wgrac zeby dobrze smigalo wszystko?
-
Nawigacja GPS w e52.
Ja w E66 nie mam z tym problemu Zazwyczaj jest tak, że jak ruszę samochodem (dosłownie kilka metrów) to ona błyskawicznie łapie sygnał w samochodzie w czasie jazdy nie patrzylem tylko w postoju i w domu ciagle to ze lapie sygnal ehh, mapy mam nowe wgrane.. i jak robie tryb online to tez tak dlugo.. jutro zobacze podaczas jazdy czy cos pomoze..
-
Nawigacja GPS w e52.
pomoze mi ktos dlaczego w e66 lub n97 gdy chce ustawic trase to mam "oczekiwanie na gps" i to trrwa trwa i trwa wie ktos co jest nie tak?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
cod bedzie wymiatal
-
ACER Aspire 7741G /// 17'' czy warto ?
tez mi kolega z branzy komputerowej odradzal acera, awaryjne i maja slaby serwisy( malo ich i ciagle jakies problemy) kupilem asusa i jestem zadowolony od roku
-
Jaki telefon z wbudowanym GPS do 500zł???
zawsze mialem serie e e50,e51, e66 i polecam ci nokie e66 bardzo dobry niezawodny tel w tej cenie jeszcze kupisz a jakbys mial wiecej kasy to bierz e52 :gwizdanie:
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
mnie policja nie lapie bo jestem za szybki
-
tunezja co i jak?
przejezdzalem tamtendy ja bylem w monastirze to jest calkiem blisko
-
tunezja co i jak?
juropek do jakiego miasta jedziesz?
-
[ALL] Prośba o pomoc w doborze navi
nokie juz nie produkuje nawigacji chyba ze ytlko w telefonach a tak samej nie kupisz..
-
tunezja co i jak?
ja siedzialem nad basenem i wszystko mialem za fraje, malo chodzilem po miescie bo nic ciekawego tam nie bylo.. szkoda tylko ze piwko leja w 0.25 chyba, ale jak dasz mi dinara to juz beda ci lac w wiekszy kufel mi wystarczylo 300 zl jakies tam pamiatki kupilem i bylem na wielbladach..
-
tunezja co i jak?
koles chcial za arafatke 10 dolarow to stargowlem na 1 i jeszcze ladnie mi zawiazal na glowie ze bylem jak alibaba mi za dziewczyne chcial dac swoj sklep hahaha ogolnie to bardzo fajnie tam jest i jak te araby mowia po polsku haha np. "bede bral cie w aucie" haha i jak bedziesz w hotelu to mozesz obsludze dawac po jednym dinarze to beda cie normalnie nosic na rekach. jeden dinar to u nas ok 2zl a u nich wartosc o wiele wieksza..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ladnie adamek dostal nie ma czego szukasz w tej wadze, szkoda ze daja mu kelnerow dostal by raz i by zrezygnowal a nie kazdy sie piesci z nim
-
Spotkania na drodze
tez go widzialem pare razy pod tesco ale on chyba nie jest z klubu bo nie widzialem u niego zadnych naklejek ani ramek a furke ma ladnie zrobiona
-
[INNE] Mondeo&vectra C
w vectrach podobno cos z silnikiem jest kiepsko bo jakies czesci z aluminium tam robili i ze jak cos siadzie to trzeba od razu wymieniac caly silnik, kolega kiedys chcial kupic i wlasnie pojechal sprawdzic vin do opla i koles mu poradzil zeby go nie kupowac bo wlasnie jest taka wada, dokladnie nie wiem o co z tym chodzi ale poczytaj w necie napewno cos jest napisne.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no wlasnie tez mam mm i nieodbieram polsatu sport a taki dobry byl kanal tyle kuwa walk coodziennie a te dziady zabrali ehhh gala sie zaczyna o 3 to pewnie bedzie walczyl kolo 5-6 znajac zycie :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
gdzie bedzie mozna ogladac adamka ??? tzn na ktorym programie