Treść opublikowana przez ezc1
-
Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
w naleczowie masz fajny hotel odrazy ze spa albo w kazimierzu dolnym tam tez polecam
-
Muzyka w naszych autkach
Travie McCoy feat. Bruno Mars - "Billionaire" [OFFICIAL MUSIC VIDEO]
-
Muzyka w naszych autkach
ja polecam to jest miazaga Borixon - Kręć d*pą [www.club-nation.eu]
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
rowniez polecam fajnie sie gra jestem gdzies w polowie gry :gwizdanie:
-
Próba kradzieży
znajomy kiedys sie nacieszyl tylko 2 tygodnie i pewniej nocy ukradli mu spod bloku..
-
Spotkania na drodze
to moja kolego przyjechalem na lody do zamoscia pozdrawiam
-
Niezla dziupla pod piasecznem
na takie bmw to pewnie raczej dres by nie bylo stac, oni smigaja tylko takimi 18-sto letnimi :gwizdanie:
-
[ALL B6] Moja Córeczka;d
tez mam u siebie taka zawieszke w klubie dostalem :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a mozna sciagnAC przez xbox live?
-
Strefa Śmiechu
kocha sie para i nagle kobieta mowi do meza wloz od tylu a ten odpowiada zolw :polew: :polew: :polew:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to moze nie jest PAL tylko NTSC i u nas takie wersje nie beda chodzic ..
-
Fotografia - jakim sprzętem osiągnąć taki efekt
musisz pogrzebAc w swoim aparacie i moze masz taka funkcje ja w zwyklej cyfrowce olympuSA TEZ MOGE ROBIC takie zdjecia i wychodza bardzo ladnie
-
[B6 AVB] Woda w progach
jak otworze drzwi to moment i wszystko sie wylewa i jest juz sucho :naughty:tylko chcialem sie dowiedziec czy to jest normalka w tych modelach
-
[B6 AVB] Woda w progach
na szybko znalezione w googlach, tam gdzie jest ten plastik na dole to wlasnie po otwarciu drzwi cieknie woda hmmm http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img156.imageshack.us/img156/6753/scenic9.jpg&imgrefurl=http://www.audi80.pl/search.php%3Fsearch_author%3DKonrad27&usg=__WpPOPuf-57u_F-G6Nc_30NBTA4g=&h=599&w=606&sz=53&hl=pl&start=234&sig2=-qHLsofX0UBf9BKJhCGaBA&tbnid=ygrLeuPP0XkyxM:&tbnh=119&tbnw=120&ei=on5ZTLVg2rmMB6eSwN8M&prev=/images%3Fq%3Dprogi%2Baudi%2Ba4%2Bdrzwi%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1366%26bih%3D550%26tbs%3Disch:10%2C4786&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=981&vpy=221&dur=477&hovh=223&hovw=226&tx=104&ty=132&page=12&ndsp=21&ved=1t:429,r:12,s:234&biw=1366&bih=550[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 16:54_________________________________________________ wlasnie nie wiem czy normalne bo nigdy z czyms takim sie nie spotkalem a jak pytam znajomych to oni w swoich samochodach ( inne marki niz audi ) czegos takiego nie maja ;( ale skoro to jest normalka to nie bede sie przejmowal
-
[B6 AVB] Woda w progach
witam po opadach deszczu lub po umyciu samochodu gdy otwieram drzwi to wylatuje woda z progow hmm czy to jest cos normalnego w b6?
-
[ALL B6] Jak je malnąć? 17 alu
ile placisz za takie malowanie?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
joooo
-
Ulubione piwo!
wlasnie pije zwyce, ale preferuje najbardziej Tyskie teraz bylem na pomorski i tam pilem tylko Specjal tez bardz dobre u nas w lbn nie ma go wogole
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
golf 3 gt 92r ---> polo 99r ---> audi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nop tez gram, ale taki o jak dla mnie.
-
CIUT O FOTORADARACH :) w zwiazku z tym ze wyjeżdżamy na wakacje
mozna tez wsadzic jakas ulotke za wycieraczke tam gdzie jest naklejka zeby jej nie bylo widac :naughty:
-
Spotkania na drodze
to moja ladna czysciutka rzuca sie w oczy
-
Spotkania na drodze
w lublinie ok godz 9 na ulicy grazyny widziana czerowna b5 sedna TAXI LU 94.... z tylu na klapie naklejka klubowa
-
Nawigacja GPS w e52.
ta nawigacja jest bezplatna czy sie cos placi ? bo w noki e66 to musze placic
-
Spotkania na drodze
dzisiaj w Lublinie ok godz 19 na ul. zana stala zaparkowana czerwona b5 sedan LU 48.... z naklejka na tylnej klapie