Treść opublikowana przez m@riucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko że przed 21.30 to mi się ciężko wyrobić, a że ostatnio uciekliście o 21 to nie chcę szukać wiatru w polu, tzn na dachu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ostatnio byłem to Ciebie nie było, może jutro podjadę w przerwie na lunch chodź ostatnio mam tyle roboty że kończę po 1-2 w nocy a tak w ogóle to wstyd się pojawić bo spaliły mi się obydwie postojówki z przodu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
popatrzcie na 2 str komentarzy, idol Flyera też coś dodał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr rozumiem że często jej używasz ale nie musiałeś być taki wyrywny niech młodzież wytęży umysł albo wyobraźnię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra, jak już świntuszymy to mam dla Was zagadkę: jak wygląda pozycja na BYKA?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Toż obaj to moi bracia cioteczni Jaki ten świat mały. Z Arturem zwanym "Tołdi" chodziłem do technikum do jednej klasy. Ostatni kontakt miałem z nim przez naszą klasę ale z wiadomych powodów musiał zlikwidować profil. Ale teraz jak będziemy organizować spotkanie klasowe to wiem do kogo uderzyć o kontakt. Szkoda że mam już zaplanowany wieczór od dłuższego czasu bo bym wpadł i troszkę o Arturo pogadał Krzyniek przejeżdzasz katowicką Nadarzyn, masz później lekki łuk a za nim po lewej hotel "George" (słynny ze strzelaniny parę lat temu) i zaraz za nim skręcasz też w lewo do Rusca; dalej to już tylko rozglądać się za
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu to Ty mieszkasz naprzeciwko mojego kumpla, tzn teraz to chyba tam mieszkają jego dziadkowie. Może kojarzysz braci Marcina i Artura K., starszy jest policjantem w Pruszkowie. Oj, Nadarzyn i Rusiec za dawnych lat :gwizdanie: parę Sikorek się obróciło w tamtym rejonie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli dokładnie to samo co u mnie, można jeździć tylko kup WD40 i popsikaj mocowania/prowadnicę a następnie podnieś wycieraczki, włącz bieg i pomóż im się ruszać, po kilku psikaniach powinny zacząć chodzić. Nie jest to doraźne rozwiązanie ale na jakiś czas pomaga, ja co około miesiąc psikam i narazie jest ok. A tak właściwie to powinieneś użyć opcji szukaj , bo było na forum o tym kilka razy - moderator a nie umie obsługiwać forów :gwizdanie: :laghing2: a w dodatku ma sklerozę odnośnie płci pięknej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale co, nie działają wcale?
-
Odkrywamy nieznane piwa
Mi smakuje Kasztelańskie, Łomża export i z czeskich Smadny Mnich otwierany ze strzała. Jako ciekawostka link do kolekcji kapsli mojego kumpla, najlepsze jest to że koleś nie ma wcale brzucha pomimo że CZĘSTO pije brovarek: http://big.photos.nasza-klasa.pl/2315323/3/main/43c82f40c4.jpeg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja po opowieściach znajomego który pracował w jednym z komisów na Modlińskiej nigdy nie kupię auta w komisie a na pewno w tamtych rejonach, daj linka do autka to popatrzymy krytycznym okiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co taka cisza, wszyscy piszecie listy pochwalne do howarda?
-
Odliczanie VATu od busika (EDIT: Nowy czy używany?)
nie musiało być bite aby ruda wychodziła, znam przypadki 2 vito 100% bezwypadkowych przeżartych jeszcze w czasie gwarancji. Najciekawsze jest to że rdzewienie było najmniejszym problemem, tam po prostu wszystko się psuło. Zależy na jaki egzemplarz się trafi. Ale tak jest z każdą marką, niby francuzy się psują a znam kilka osób które zmieniają już kolejny egzemplarz renault lub peugeota i za nic nie zmieniliby marki
-
Odliczanie VATu od busika (EDIT: Nowy czy używany?)
a Vito ruda zżera, i coś mi się obiło że niektóre roczniki są baaardzo awaryjne. Mercedes jest delikatny (chodź kiedyś przyjechali do nas ruscy 408 i naładowali 8t do autka które miało 2,5t ładowności ), starcze transity można dość dobrze obciążać chodź mistrzem w tym fachu oprócz żuka jest iveco tylko tutaj jest gorzej z awaryjnością. Co do zapalania transita w zimę to można dokupić grzałkę elektryczną tylko wtedy musisz mieć dostęp elektryczności tam gdzie go stawiasz, taki patent ma zamontowany mój wujek i nie narzeka, wręcz jest zadowolony bo mniej pali a w kabinie szybko jest ciepło
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
i d*pa, grać będziemy najwyżej o 3 miejsce. Z Austrią wygramy jednym golem a z Chorwacją dostaniemy 2:0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ile krówek będzie kosztowała ta "prawie darmowa" wymiana klocków, i dlaczego wychodzi drożej niż w aso Chyba że gdzieś w necie jest foto manual jak to zrobić (i do wymiany postojówek w bi bo mi już obydwie padły), bo ja jestem w tych sprawach lajkonikiem (wiem leń jestem i nie chce mi się poszukać)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a z przodu zmieniacie? bo nadchodzi u mnie czas zmiany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak już jesteśmy przy akumulatorkach to powiedźcie mi jak skasować "efekt pamięci" bo mam ze 2 zestawy które niby maja 2500m a przy ładowarce max 700mA ładują się tylko 2h
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie kupuj na alledrogo, ja kupiłem dokładnie u tego gościa i po roku te akumulatorki były do d*py. Da się na nich zrobić max 50 zdjęć i to tylko od razu po naładowaniu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeee nie......widzialam go w kosciele To prawda , że jest ministrantem ?? Coś Ty, awansował: został xiendzem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbym stał przed takim wyborem to wybrałbym...... A6 3.0tdi , po czipie chodziłby tak samo jak 4 przed a większy w środku (niestety w połowie moich wyjazdów A4 okazała się za mała)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.reampoland.pl/index.html?idg=cennik1&sklep= "Ceny kompletów wliczone do usług kalkulowane przy kursie euro = 4.6 pln" - czyli dość stary cennik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie rękawiczki-łapki to podstawa, bo w rączki zmarznie. A jak rozczulająco później na zdjęciach to wygląda Jak ich nie ściagnie, mój Kostek w parę minut od pierwszego założenia rękawiczek nauczył się je ściągać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to teraz będzie Córusia tatusia :> Gratulacje!!! mój urodził się 4 tygodnie za wcześnie (wg wyliczeń lekarza a jak wiadomo lekarze się nie znają ) miał 3kg i 50cm. Teraz ma 2 miesiące, dobija do 6kg i ma z 60-62cm. Tylko że ten spaślak 10min po urodzeniu przyssał się na ponad godzinę do cycka Jak będziesz miał drugie to zobaczysz co to znaczy sajgon w domu wiem bo mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę tamtędy koło 18.00 przejeżdzał to mogę zobaczyć to auto Dzięki Tosik ale sprawa już nieaktualna. Autko sprzedane. Bardzo dzięki. Jeżeli się Wam się nie spieszy to można u nich wyrwać fajną używkę. Szwagier kupił u nich już 3 Partnery tyle że HDi, wiem że jeden z nich był dość świeży i w niezłej cenie bo ktoś nie spłacał rat leasingowych więc mu go zabrali. Teraz zastanawia się nad Ravką z tego linka: http://www.efl.pl/aukcje?auctionId=1