Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dikson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dikson

  1. Grzegorz i co sprawdzałeś to ??Sprawdzimy na SPOCIE To jak napisze ktos? Sam PDC na tył bedzie działał ze sterownikiem 8 kanalowym abym mial wizualizacje? Bo nie ma 4ro kanalowychpod wizualizacje.
  2. Dziekuje lepszej odpowiedzi dostać chyba nie mozna. Jeszcze jedno pytanie, czy jezeli zakupie sterownik 8 kanałowy a mam tylko pdc z tylu to nie bedzie problemu z zakodowaniem i podpiecia P&P.
  3. Jakie jeszcze nr obsługują wizualizacje parktronika 4 kanał na 3G? Czy z literka D obsłuży ?
  4. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie jeszcze nr obsługują wizualizacje parktronika 4 kanał na 3G? Czy z literka D obsłuży ?
  5. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kto wie jaki jest numer sterownika czujnika cofania 4-ro kanałowego aby obsługiwał sam tył i była wizualizacja na 3g plusie? Drugie pytanie: Czy można wgrywać filmy DVD na kartę SD czy tylko na płyty i w jakim formacie odczytuje filmy 3G+?
  6. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    też podmieniany:kwasny: Bogdan ja mialem w b6 ze tez klima załączala sie na chwilkę i pozniej nie działała. U mnie sprezarka padła była niesprawna czy próbowałeś podmienić sprezarke? Widzialem ze pisałeś ze sprawna ale rożne jaja dzieją sie po wymontowaniu.
  7. Wystarczyło podpisać sie na umowie K/S za dziadka i wczesniej powiedzieć mu co i jak. I po temacie.
  8. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zobaczcie jaka fura, zgadniecie jaki model?
  9. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fotele absolutnie w niczym nie przeszkadzają. Do wyciągnięcia tunelu potrzeba tylko czasu około 30 minut. Jest wszystko opisane w dziale" zrób to sam". Sam to robilem 2 razy i poszlo mega szybko.
  10. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w silniku -> adv. meas i tam sa takie kanaly, ktorych nazwa rozpoczyna sie na ZQC(kazdy wtrysk ma 3 czasy) A dokładniej wie ktos? Jakie powinny byc wartości?
  11. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak sprawdzic stan wtryskow w naszych B8? Gdzie w pomiarach rozszerzonych mozna to zobaczyć i jakie powinny byc wartości?
  12. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Usuwałem z poprzedniego B6 napisy z klapy. Podwarzalem sruborketem, ostrożnie aby nie dotknąć lakieru, poszlo gładko. Pozniej usuwasz klej np paznokciem i czyscisz benzyna ekstrakcyjna lub innym rozpuszczalnikiem. Pozniej polerujesz lekko scierna pasta miejsca po napisach a na koniec cała klapę. Zero śladu u mnie zostalo. ---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:10 ---------- Panowie jak sprawdzic stan wtryskow w naszych B8? Gdzie w pomiarach rozszerzonych mozna to zobaczyć i jakie powinny byc wartości?
  13. Ja to bym rozjebał ten warsztat jak bym oddał na rozrząd i by to zj***li. Nie rozumiem jak można nie sprawdzic kątu synchronizacji.
  14. Nie masz powodu do panikowania. Poprostu pakujesz samochd do warsztatu, mierza geometrie rozbieraja kolo I sprawdzaja co jest uszkodzone. Pozniej wzywają na ponowne oględziny rzeczoznawcę z ubezpieczalni i wycenia pozostała szkodę.
  15. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A mi zajebal koles lustrem ze aż się silnik posypał w lusterku a obudowa cała:facepalm: Dzieki Bogdanowi otrzymam w symbolicznej cenie silnik na zamianę i po bólu d*py:banan: Dziękuję "Proximpuh"
  16. A jak mu udowodnią , że to on siedział za kierownica? Nie ma nagrania jak trzyma łapami kiere razem z twarzą.
  17. Pamiętaj, że standardowy kod PIN jezeli ktos wczesniej ńie zmieniał to 1234.
  18. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    18 cali ja mam 225 zimówki, ok bez dramatu. W lecie mam 245/40.
  19. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam mikrofon na sprzedaz 50 zł plus przesylka
  20. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie robieś nic przy zawieszeniu?Może być przyczyna również niedokręcony wahacz, uwalona( odkrecona, niedokrecona) sruba w zwrotnicy, ja mieałem akcje typu urwany czesciowo gwint w zwrotnicy z tyłu, objaw taki ze autem bujało) Trzesienie na układzie kierownicy raczej nie. Lepiej sprawdzic wszystkie luzy w zawieszeniu dokładnie śruba po śrubie.
  21. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W fotelach normalnych apteczka jest schowana w oparciu po podlokietnikiem. A gdzie jest apteczka oryginalnie jak sie ma fotele s-line? Wymieniłem fotele i coś nie wiem gdzie apteczekę przełożyć. W podlokietniku mam uchwyt na kubki i schowek natomiast w oparciu po nim nie ma schowka na apteczek.
  22. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, wczoraj wymieniłem fotele na s-line z ledzwiami. W fotelu kierowcy mam uproszczone podpiecie sie do napięcia. Puszczę kable do plusa ktory ciqgnalem do wyłącznika świateł, natomiast gdzie podpiąć sie z fotelem pasażera? Jak dobrać sie do bezpiecznikow? Gdzie podpiąć masę? Poza tym, w kostce czerwonej od lędźwi mam 4 kabelki, 2 od lędzwi, 2 od lampki podswietlenia. Ktore piny sa od ledzwi?
  23. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy można jeździć z wymontowanych MMI oraz klimatronikiem? Nie spowoduje to szkodzenia czegoś w samochodzie? Wiem ze błędy będą to jasne.
  24. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Obiecałem i wstawiam fotki ja stoi na 18" ET29 z audi A5 opona 245/40 zawieszenie eibach pro-kit - 30mmm
  25. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mialem to samo w tamtym roku w B6, kup sobie: WURTH Odgrzybiacz do klimatyzacji klimy SERWISOWY (4064550204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ja dla lepszego efektu wywaliles caly spray na parownik przez otwór obok schowka. Nie wiem czy w B8 tez jest schowany tam otwór umożliwiający dostęp do parownika. Zawsze mozna od spodu samochodu włożyć przewód, ktory masz w zestawie. Po użyciu wutha zapachy zniknęły i koszt to 50 zł z wysyłka a nie jakies ozonowanie za 50 dyszek bez skutku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.