Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dikson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dikson

  1. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ma ktoś rozpiskę, jak poprzemieniać PINY z wtyki 10 PIN do wtyki 14PIN, chodzi o zmiane ze zwykłych lamp na bixenon neon polift. Poratujcie..
  2. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystarczy ze dokupie samąpompke do zbiornika ? Obsłuży ona dysze lamp i spryskiwacze szyby?
  3. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pomóżcie, jaki ma nr pompka od pojemnika wody spryskiwaczy? Ma moze ktos gotowizne jak poprzekładać piny z wtyki 10 PIN do wtyczki 14PIN do neonów przod polift.
  4. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś pomoże?
  5. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kto podeśle na maila schemat podłączenia neon xenon przód do MCE? Lub rozpiskę jak krowie na rowie np PIN 2 lampa lewa do PIN 12 MCE W kość 17 PIN?
  6. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, kto pomoże? Etke mam do 2012 roku modelowo bez polifta, gdzie sie montuje czujniki zderzeniowe z przodu i w błotnikach? Wysłał by ktos rysunek i nr? Ktos może na maila podesłać instrukcje montażu uchwytów i wsporników do lamp poliftowych? I ostatnie pytanie to czy po wystrzale poduszek trzeba koniecznie wymieniać zawsze sterownik airbag? Schemat wyślijcie proszę na maila [email protected] , obecnie jestem w trakcie zmiany na polift.
  7. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie będę robił przód polift zmiana MCE bo wcześniej nie miałem ledów, można kupić gotowe kable z wtykami do lamp aby tylko wprowadzić w odpowiednie piny do MCE?
  8. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, gdzie kupić urządzenie do ustawiania spryskiwaczy na szybę? Potrójne dysze się przestawiają non stop. Tylko nie piszcie, że można to igłą ustawić
  9. Dikson odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B8
    Jest instalacja złe zrobiona, musisz podjechać do kogoś blisko kto to ogarnie. Np ostatni problem ze wstecznym, kolego ten kto to robił widocznie coś popieprzyl z kablem od wstecznego, tego kabelka przy ledach sie nie dotyka on pozostaje w module komfortu tak jak bym od początku, gdyż wsteczny jest zarowkowy. Jeszcze raz powiem kabli od żarówek sie nie zmienia i nie dotyka, ledy przedliftowe dotyczą tylko świateł stop mijania postojowe tyle dziękuje dowiedzenia.
  10. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany zapalił mi się Check silnika. Podpiąłem kompa i wyskoczył błąd P261A-pompa 2 płynu chłodzącego. Co ciekawe jest to pompka elektryczna znajdująca sie z lewej strony silnika widoczna i łatwo dostępna. Błąd da sie skasować lecz wraca po kilku do kilkudziesięciu minutach jazdy. Co ciekawe po wyłączeniu silnika pompka pracuje jak i przy włączonym silniku. Pewnie sie zawiesza i trzeba zakupić nowa? Można jeździć kilka dni do wymiany? Tylko żółta ikona silnika wkurza.
  11. Ja robiłem taka wycenę ok 2 miesiące temu. Dzwonisz do PZMotu i prosisz o wycenę. Koszt to 307 zł brutto. T.u. Wycenia na ok 50 tys PZMot wycenił z całym wyposażeniem na 60 tys.
  12. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedziałbym wklej zdjęcie, ale coś się na forum porobiło i nie można fotek dodawać, nie wiem o co chodzi.
  13. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak masz lusterko w kolorze auta to masz kod lakieru na wlepce w książce serwisowej lub bagażniku taka wlepka się znajduje No to mu kolego podpowiedziałeś Koledze chodzi o lusterko wewnętrzne. Masz nr lusterka?powinien byc gdzieś na obudowie, pewnie masz szare.
  14. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlaczego nie można dodawać zdjęć w postach?
  15. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś z rezaczy może na zbyciu kierunek z lusterka lewego?
  16. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobra koniec wywodów Panowie:D poważny temat na jutro do garażu. Kierunek w lusterku raz swieci raz nie, z pół roku temu dostałem w lustro może wtyczka sie poluzowała. Błąd sie zapala i mnie denerwuje. Jest na forum jak zdemontować kierunek lusterka kierowcy?
  17. Może masz z szarej strefy samochód? ten nr widać z daleka
  18. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, głównie Grzegorz, jaki kupić sterownik PDC 4 kanałowy abym miał wizualizacje w 3G plusie? Wiem że wiecie... Zdradzi ktoś tą tajemnice?
  19. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem co to znaczy u Ciebie w koło komina ale ja poniżej 8 w mieście nie schodzę, a nawet więcej sie zdarza, lecz opony zdzieram dość ekspresowo.
  20. Jak mój MCE ma numer bez literki to nie obsłuży serva? Można jakoś zakodować wcześniej w celu sprawdzenia?
  21. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ma znaczenie.rocznik 2008 tego nie ma. to kwestia zegarow, tak jak napisal WRC od 2009 to juz jest Kwestia zegarów? Mam początek 2009 zmieniałem u siebie zegary mogę zakodować temp oleju? Jak w 3 g+ zakodowac wyświetlanie stanu naladowania akumulatora?
  22. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co widać na zdjęciach nawigacja nie jest 3D(wystepuje tylko w MMI 3G+ z czytnikiem SIM mapy google), to jest nawigacja 2G. Nigdy nie wiadomo czy warto, trzeba jechać oglądać i sprawdzać.Pisze ,że menu po polsku a jest angielski:D
  23. Dikson odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    Wie ktos gdzie jest pod samochodem otwór gdzie spływa nadmiar wody z parownika?
  24. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrobilem wszystko jak wyżej. Jakieś pomysły? Czemu nie działa? CAR/carmenuoperation - znajdź Auxiliary Heating i zmień suwak na 5CAR/carbusassignment - znajdź Auxiliary Heating i zmień wartość na Can Komfort Restart i powinno już być w menu Dziekuje, napisze czy sie udało.
  25. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrobilem wszystko jak wyżej. Jakieś pomysły? Czemu nie działa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.