Treść opublikowana przez Dikson
-
Spoty wrocławskie
Ja odpadam. Brak energii:grin:
-
B8 TrOOOOp
Dzięki ża info proximpuh. W takim razie szukam s-line gałki.
-
Spoty wrocławskie
Ja nawet sie dobrze czuje, jadę w miasto a wczoraj umyłem pięknie samochód:kox:
-
B8 TrOOOOp
Panowie, podejdzie ta gałka do mojej b8 6 bieg? GAŁKA ZMIANY BIEGÓW AUDI A4 8K0 B8 S4 LIFT (3259075919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
I jak chłopaki głowa boli? A pogoda to dramat, przychodzi weekend i deszcz:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Ja mieszkam na stablowicach więc mam kawałek.dawajcie namiar na siebie
-
Spoty wrocławskie
Z rury wchodzą browary jak marzenie, 4 browce w pól godzinki hehe kibel browar i tak do upadłego:grin: ja ogólnie wole wodeczke czysta jak prawdziwy slowianski naród Szkoda ze nie pijecie w okolicach stadionu chętnie bym sie dołączył.
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
To trochę zabawy będziesz miał. Masz lampy na wymianę czy nie będziesz jeździł furmanką podczas montażu ?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Zobaczysz jak jeszcze wywalę kierunek i zamontuje podwójne ledy iPad Tapatalk HD Uda ci sie podłączyć tak aby swiecil cały pasek i uaktywnial sie tylko led pomarańcz przy kierunku?
-
B8 TrOOOOp
Nie skumałem.... Np. Ja mam zrobione ledy już. Ty chcesz ledy. Patrzysz jak mam instalacje ,połączenia do MK i robisz tak samo pózniej kodowanie i koniec. Co wtym niezrozumialego?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Z białymi zarowkami led to odrazu autko zwraca uwagę i wyglada zajebiaszczo.
-
B8 TrOOOOp
Hehe już moge ładować emotki:decayed: dzieki. A5 wypasiona:thumbup1:
-
B8 TrOOOOp
Jedrekx są na forum foty Twojej fury? A poza tym może to głupie ale jak dodajecie emotki hmm?
-
B8 TrOOOOp
A5 to będzie moje następne wozidło
-
B8 TrOOOOp
Wiedza kosztuje:D sam sie meczyłem z ledami ale wygrałem z pomocą magika. Security acces do wejścia w odpowiednie kanały w MK to połowa sukcesu pózniej dobra instalacja a następnie dobre kodowanie. Jak ktoś jest zawzięty to go znajdzie na necie tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Pozatym jak ktoś ma zrobione już ledy to wystarczy zrobic identyczna instalacje do led i kodowanie i musi działać.
-
B8 TrOOOOp
He he nikt nie założy wątku bo ten co wie nie chce a reszta nie ma pojęcia jak to rozgryźć. Niestety ale led na tył to nie taka bajka jakby sie wydawało. Może nie ma niewiadomo jakiej magi ale wiedzę trzeba mieć.
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Wiem ze forum jest aby zdobywać wiedzę, lecz podstawy trzeba znać Danek75 zainstaluj sobie else oraz etke pomoże ci to w wielu sprawach. Elsa- program instrukcji serwisowych, opisane jak dla laika wszelkie naprawy wymiany, etka-program do części serwisowych
-
B8 TrOOOOp
Jedrekx poszło PW do ciebie w sprawie montażu ledow. Pamiętaj przez złe kodowanie możesz uszkodzić MK.
-
audia4 b8 8k0 klimatyzacja nie załącza się
To nie jest miejsce na twój post. Po drugie trochę chaotycznie napisałeś. Masz może jakieś zdjęcie z zapisanego błędu lub dokładnie w jakim sterowniku są błędy i w którym sterowniku coś grzebales?
-
B8 TrOOOOp
to nie jest ORI alkantara, kupiłem w hurtowni materiałów we Wrocławiu. Ale wyglada zajębiście i nie siedzisz na podsufitce więc nic sie z nią nie stanie. tapicer powiedział ze alkantara za 50 zł a ori za 450 to niczym sie nie wyrówznia. Każdy ma swoje zdanie.
-
B8 TrOOOOp
pokaż jakąś fotę tej alkantary... Dzisiaj albo jutro odbieram z ASO słupki B w kolorze czarnym, ponieważ nie szło dokupić samych czarnych wkładów tam gdzie pasy przechodzą. Jak je założe to wtedy wrzuce fotki. W każdym razie jest o polowe ciemniejsza niż s-line w kolorze soul. Jak dla mnie kozak chodź rożne są gusta w tej kwesti. Koszt calkowity to 300 zł lampki podsufitki (przod + tył) a5 czarne s-line, 240 słupki w ASO materiał 200 zł, tapicer po dogadaniu 700 zł. Więc suma całkowita to 1440zł więc taniej nic chcą za s-line a teraz mam exlusive audi hehe...
-
Spoty wrocławskie
Ile osób z wrocka na spota podjezdza jak jest sezon, czyli powyżej 15 stopni ? Hehe... czy tylko sie umawiacie i jest 4 osoby?
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki pisać mi tu ładnie o której godzinie jutro i gdzie dokładnie jesteście tylko bez glupawych mapek bo jestem z wro i wiem jak dojechać. Chodzi o miejsce pod mostem
-
Spoty wrocławskie
Po Wrocławiu jeździ sie tylko asfaltem no chyba ze w niewielu przypadkach na kostce jak już nie ma innego wyjścia. ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- To jak kto jutro będzie po mostem?
-
B8 TrOOOOp
Panowie jakie tarcze i klocki na przod ? Jakieś nawiercane bym chciał. Obecnie klocki mam do wymiany , tarcze rownież podczas hamowania czuć ze są krzywe:D on i już wyciorane. Wogole zrobiłem podsufitke w alkantarze, wypasik.