Treść opublikowana przez Dikson
-
gdzie podłączyć CB po zapłonie ??
Do wylacznika świateł najszybciej.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
To napisz koledze ile zaplaciles. Ogólnie ceny to od 1500 zł w górę. Przynajmniej we Wrocławiu. Niestety edc17 już jest dużo droższy soft od edc15 i edc16.
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
Ok. Sprzedałem autko więc już po problemie.
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
Hehe pewnie już navi bym nie używał. A tak na poważnie to bez przesady.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Poniżej fotki z adaptacji 07 widzę tylko kanały od 0 do 07. Nie mam podpowiedzi w kanałach. Na początek fotka widoku po wcisnieciu przycisku media.
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
Strasznie przezywacie z tym czyszczeniem. Wyczyscilem alkoholem i działa czyta płytki i tyle.
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
Dokładnie zmieniarka w schowku. Ja u siebie czyścilem laser wyciąg RNSE , 4 klucze wloz pociągnij do siebie. Pózniej odkrecasz górna pokrywe chyba 5 wkretow i masz laser widoczny , na Patyczek do uszu najlepiej spirytus 99%lub płyn do laserów i delikatnie wyczyścić . Jak to nie pomoże to lipa z laserem jak nawet ori płytki nie przeczyta.
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
Zwrot za leczenie muszą zapłacić. Jeszcze nie słyszałem żeby nie wyplacili za koszty leczenia. Sprawę maja przegrana ale jak nie zapłacą to w Sądzie długo to trwa ale warto. Ja pozwalem PZU czekałem 5 miesięcy na sprawę teraz jeszcze kilka na opinie biegłych ale wartoooooo bo TU nie ma szans żadnych tylko przeciagaja sprawę.i jeszcze koszt za utratę pracy czyli zwrot tyle ile żona zarabiała miesięcznie razy miesiące bez pracy +zadośćuczynienie itd
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
W którym sterowniku dokładnie? 5f? U mnie nie łączy się z tym sterownikiem.
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
Mam do RNSE na komputerze najnowsze obrazy nawigacji. Ale wypalaniu tylko kilkoma nagrywarkami i specjalnymi programami. Była dołączona instrukcja. Zreszta nie nagrasz obrazu nero bo nie ma opcji aby to poszło.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Jest podpiety nikt nic nie ruszał zdjęcie dziś robione. Dla pewności sprawdziłem. Więc niewiem już o co kaman? W jakim sterowniku mozna coś pomieszać aby to nie działało? Bo sprawa wyglada dziwnie a aso chce za diagnozę 300 pln chyba ich jebneło! ---------- Post dopisany 03-03-2013 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 17:32 ---------- Ktoś pomoże? Wiecie co może być nie tak?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Czyli z 3.0 tdi mamy rożne profile dolotow do tlumikow? Czyli tylko nie pasuje ten który jest zrobiony symetrycznie dobrze rozumuje?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
A dokładnie z jakich silników pasują wydechy podwójne? Z 3.0 TDI myślałem ze nie podejdzie z quattro do oski. A tu zonk.
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
Płytkę trzeba nagrywać po pierwsze najmniejsza prędkością. Po drugie nie każda nagrywarka się nadaje, po trzecie nie nagrywać nero tylko np imgburn. Może być tez laser zanieczyszczony.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Troszeczku trzeba wydać o ceny pisać i dzwonić do EcuProject. I dużo powyżej 1 kilo.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Raczej grzebane nie było ale tego nie wiadomo. Może być opcja ze to jest zablokowane w sterowniku? Zamówiłem płyty do aktualizacji w aso w przyszłym tygodniu bedą koszt 33zl. Może aktualizacja coś pomoże.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Mm ten sam silnik. Tydzień temu w EcuProject we Wrocławiu mam teraz 390 Nm 174km.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Wiem ze mam wybór aż taki ograniczony nie jestem. Ale w prawym górnym rogu mam puste pole.
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
W 2012 miałem 2 kolizje nie z mojej winy. Powiem szczerze iż system mam rozpracowany. Jeszcze PZU pozwalismy do sadu z kancelaria. Wyplacili 6600zl za rehabilitację i 2500zl zadośćuczynienia.2 tygodnie temu była pierwsza rozprawa nikt z PZU się nie stawił.adwokat mówi ze to jest norma. Ubezpieczyciel ma to do tego ze nie wypłaca za dużo bo po co? W 90% przypadkach ludzie biorą marne 2-3 tys zł i jest ok. I nie chcą iść do sadu. A TU na tym zarabia. Towarzystwa dla 8 tys zł ( o tyle wystąpiła z dopłata kancelaria w sadzie) nawet się w sadzie nie stawiają. Druga kolizje miałem z żona we wrześniu. Narazie wynik z prywatnego TU to 5 tys na głowę a TU sprawcy kilka tys. za rehabilitację + 5500zl na głowę za zadośćuczynienie - 25% kancelaria . Leczenie jeszcze trwa więc to nie koniec. Pozdrawiam. Jeszcze dodam iż od tamtego czasu mam kamerke w samochodzie i już nikt się nie wyprze winy.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Pierwsze pytanie, czy ma ktoś spolszczenie do MMI basic plus? (Chodzi o navi z b8) Dlaczego w zakładce media nic mi nie wyświetla w prawym górnym rogu? Powinna tam być funkcja QUELLE( źródło) mam w podlokietniku zlacze aux-in. Niewiem jak to odblokować. Pomóżcie Panowie bo nikt tego nie wie. Dla informacji mam panel sterowania koło gałki zmiany biegów, ziemiarke (6 plyt)cd/mp3 w tunelu nad klimatronikiem, 10 głośników wzmacniacz w bagażniku + subwoofer.
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Jaki trzonek maja zarowki w podsufitce? Chodzi o te małe z przodu i z tylu nad miejscem pasażerów? Wiem ze rurkowe to c5w.
-
Czujnik położenia klapy w kolektorze oraz czujnik położenia wałka rozrządu
Moim zdaniem pasek nie ma tu nic do rzeczy.
-
Czujnik położenia klapy w kolektorze oraz czujnik położenia wałka rozrządu
W B8 nie podświetla bloku 08. Tylko wchodzi się w "pomiary rozszerzone" i wyświetlana zostaje tabelka z 900 rożnymi wskazaniami, lecz tam nic takiego nie widzę.
-
Czujnik położenia klapy w kolektorze oraz czujnik położenia wałka rozrządu
jak VCDS sprawdzić kąt synchronizacji rozrządu w B8? Która to pozycja w wartościach mierzonych?
-
przyciemnione szyby - zmiana kodowania ?
Nie ma mowy aby coś takiego było.