Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dikson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dikson

  1. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    On wlasnie sie nic nie pojawiło, będę wdzięczny jak ktoś zdradzi co trzeba dokodować.
  2. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nawet 2 razy restart robiłem. Powinna się mi pojawić opcja w rogu ekranu?
  3. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja jestem szczęśliwym posiadaczem lotki RS4 kupiłem na aukcji i się dogadałem 900zł. Pasuje idealnie, musisz pamiętać aby z lotka kupić 2 plastikowe płaskowniki , które są oryginalnie doklejone od spodu, gdyż one regulują wypuklenie z obu stron. Ktoś chętny na fotki:D? W ASO 2500zł. Tylko ja mam inne Menu z MMI 3G +, samochód na środku ekranu i poniżej funkcje dookoła. Nie mam nic w rogach.
  4. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A dokładniej?
  5. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O co chodzi, że nie mam w opcji CAR wentylacji? Zakodowane wszystko jak w opisie: MMI 3G : Ukryte Zielone Menu : CAR ---> Cardevicelist ---> odznaczamy Auxiliary Heating RESTART MMI !!! 5F MMI 3G ---> Coding 07 ---> Long Coding Helper ---> BYTE 6 zmiana z 0 na 1 08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1 08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 4 zmiana z 0 na 1 08 klimatronic ---> Adaptacja 10 ---> Chanel 6 ---> zmiana z 0 na 1
  6. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem jakim cudem ale ogarnałem:D wpisałem kodowanie 34180000 odrazu z wentylacja restart MMI i działa wizualizacja wskazań. Co do grzanych foteli to wiem czemu sie świeciło. Lewy fotel był na 6 poziomie grzania i sie lampka swieciła, teraz jak widać co sie dzieje na ekranie to zmieniłem na 0 i juz nie podświetla się dioda pod fotelem grzanym. Ale jak zrobić to postojowa wentylację? W zielonym menu ustawione i kodowanie zrobione macie jakiś pomysł? Gdzie to się ustawia, bo w opcji car nic nie mam.
  7. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzieś było na forum jak zakodowac wyświetlanie, nie moge znaleźć, napisze ktoś jak wykodowac grzane fotele? Kto podpowie długie kodowanie klimatronika bez grzania foteli jednostrefowego?
  8. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzieś było na forum jak zakodowac wyświetlanie, nie moge znaleźć, napisze ktoś jak wykodowac grzane fotele?
  9. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam problem z klimatronikiem. Wczoraj zrobiłem w ASO CP na klimatroniku. Klimatronik jest z podgrzewanymi fotelami, niestety ja nie mam grzanych stołków jeszcze. Jak wykodować grzanie w klimatroniku jednostrefowym? teraz lewy fotel moge wylaczyc natomiast prawy swieci sie caly czas. Błąd jest w klimatroniku Drugie pytanie: Jak i gdzie zakodować wyświetlanie wskazań klimatronika na MMI 3G+ ???
  10. Jaka cena dobrych klocków 345mm do naszych B8? No i jaka marka?
  11. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ktoś pomoże?
  12. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, musi mi ktoś pomóc. Dalej drażę temat działania wizualizacji w PDC po zmianie navi na 3G+. Podobno oryginalnie jak się ma 3G+ to PDC jest w sterowniki Elektryki? Czy ktoś wie lub ma sterownik 4 kanałowy PDC aby obsłużył wizualizację? Pomóżcie bo nikt nic nie wie, lub tajemnica.
  13. Aby pójść do sądu z nakazem zapłaty trzeba wyslac jedno wezwanie do zapłaty czy konieczne sa dwa?
  14. Panowie ma z was ktos MMI 3G plus ze sterownikiem 4 kanałowym ? Kto wie jaki sterownik zadziała z wizualizacja ale w 3 G plus koniecznie.
  15. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wszystko zalezy od kodowania, u mnie nie pikala ale zakodowalem ze pika.
  16. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma kolega ten sterownik?
  17. Wracając do mojej sprawy o czym jest wątek, allianz napisał mi wczoraj kolejne pismo iz nadal trwa weryfikacja powstałej szkody. Co za idioci. Weryfikują przebieg okoliczności zdarzenia jak i rozmiar powstałej szkody no komedia. Według OWU nie maja juz tyle czasu gdyż maja wszystkie wymagane dokumenty. Okoliczności przedstawiła policja oraz Ja w zeznaniach a rozmiar szkody wycenił ich rzeczoznawca. Napisałem skargę do KNF, UOKiK, oraz Rzecznika Ubezp. Bezprawnie przeciągają sprawe. Najlepsze jest to iz 2 tygodnie po kradzieży ze swoich własnych środków zamontowalem nowa nawigacje w serwisie tym sie zajmującym. A allianz dzwonił do tego serwisu i pytal czy przyjechałem z częściami swoimi czy serwis sprzedawał mi to lacznie z usługa. Ja nie widze związku zadnego ze sprawa no chyba ze maja kazdego za złodzieja. Co tu duzo pisac sprawa pewnie skonczy sie w Sądzie ale nie podaruje tym bandytom, bo to kpina jest. Sprawa zakończona, wypłacili wszystko.
  18. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie zna ktos odpowiedz?
  19. Dikson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktos usunął mojego posta. Pytam ponownie, czy ktos z was ma MMI 3G + oraz sterownik PDC 4-ro kanałowy z wizualizacja? Dostalem informacje iz z 3G+nie zadziała wizualizacja na sterowniku 4 kanałowym. Ze bedzie obsługiwał tylko sterownik 8 kanałowy. Czy to prawda?
  20. Ja mam u siebie rejestrator podpięty po plusie po zapłonie. Wpialem kable do tablicy bezpiecznikow po stronie kierowcy. Pamiętaj jak utniesz ori kabel to we wtyczce zasilającej kamerkę jest szklany bezpiecznik, musisz kupic w elektronicznym takie cudo z dwoma kabelkami a w srodku tam wkładasz wlasnie bezpiecznik (przewód-bezpiecznik-przewód)i montujesz to na kablu 12V, a masa normalnie do masy w samochodzie.
  21. Restart był zrobiony, dzwoniłem do jednego fachowca i mówi że przy 3G+ nie pomoże zmiana na najnowszy soft. Jest inna komunikacja w 3g+. Musi być sterownik 8 kanałowy inny nie da wizualizacji bo i tak będzie zrzucał wyświetlanie po 3 sekundach tak jak mam obecnie. Czy to prawda? i czy ktoś w ogóle ma 3G+ z wizualizacją przy 4 kanałowym sterowniku?
  22. Bogdan ma 8 kanał. Ale zmieniłem ustawienie tylko w zielonym menu i nic nie pomogło. Jest ktos z wrocka kto ma wizualizacje i sterownik 4 kanałowy ?
  23. Pamiętaj wyslij 2 wezwania do zapłaty z terminem 7 dni za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. W Sądzie jak bedzie potrzeba musisz udowodnić iz wysłałeś 2 wezwania poczta Polska i ze nie było odzewu. 2 wezwania sa konieczne do założenia sprawy. Ja zakładam w przyszłym tygodniu sprawe przez E-SĄD przeciwko Allianz bo od prawie 2 miesiecy od kradzieży wyposazenia samochodu nie ma decyzji tylko pismo iz prowadzą postępowanie. A policja swoje juz ponad miesiac temu skończyła śledztwo. Taki mamy kraj nasz piękny bezprawia.
  24. Przeczytaj OWU ubezpieczenia jakie zawarłeś tam wszystko jest napisane co obejmuje a co nie.
  25. Wlasnie wczoraj z Bogdanem sprawdzałem kodowanie w zielonym menu. Zmieniłem kodowanie tak jak u ńiego, nic nie pomogło. Jakie kodowanie powinno byc w 5f?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.