Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ranyjulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ranyjulek

  1. Transitpower, fajne autko, kolor (chyba ten sam co mój), grzane siedzenia to coś na wydechu wywal jak najprędzej. No i ten s-line na dekorze... zdejmij zanim Cię zbesztają
  2. znaczy się nie lać gnojówki od wujka Zenka za stodołą w Wąchocku Tylko conajmniej słonecznikowy z Lidla, albo chociaż z Biedronki
  3. Co do jedynki, mnie ten komin nie razi, szczególnie, że jest go tam wyżej jeszcze naprawdę dużo. Ale pomysł z jego całkowitym usunięciem wykorzystam A te kominy z dachu... gdybym zrobił to bardziej z góry kominy byłyby też tutaj ucięte, nawet przy najmniejszej ogniskowej. Z lepszym sprzętem pewnie by się udało ;(
  4. Ten kadr zdecydowanie najlepszy :wink4:mógłbyś na konkurs wysyłać Dzięki za radę. Spróbuję swoich sił w lipcowej edycji Choć nie będę z tym wiązał większych nadziei
  5. A pierwsze też chciałem uciąć, głównie ze względu na strasznie schowane koło w nadkolu Ale wydaje mi się, że też by było ciekawe, choć to już jest kwestia gustu. Czekam na fotki Twojego autorstwa [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 11:11_________________________________________________Jeszcze dwie fotki z wczoraj
  6. Podoba mi się bardzo kadr na drugiej fotce i zdjęcie bez maski (szkoda, że z cieniem ). Super fotki super auta
  7. Ach... a idzie gdzieś dorobić taki kluczyk?
  8. Silnik . Ładne kółka. Znaczki bym zostawił, bo według mnie bez nich auto wygląda łyso. Za to usunąłbym ten chrom z dołu klapy. Jeśli mnie oczy nie mylą i to jest ten odpinany to mogę odkupić Dodaj jeszcze fotki wnętrza.
  9. Dzięki Mi też bardziej się podoba to pierwsze. Mam jeszcze kilka pomysłów tego rodzaju ale potrzebuję więcej czasu, żeby je wypróbować.
  10. Kaczy20, z braku czasu udało mi się dziś zrobić tylko dwie fotki "dwóch" A4 -> klik P.S. Nie mogę wyjść z zachwytu, kiedy patrzę na tego RS'a...
  11. Kaczy20 zainspirował mnie zdjęciami RS4, czego efektem była dzisiejsza mini sesja. Czasu było mało więc wyszły, po przecedzeniu karty pamięci, tylko dwa zdjęcia.
  12. Nie mogę się doczekać A pomysł z "dwiema" A4, jeśli nie będziesz miał nic przeciwko, wykorzystam przy następnej sesji mojego Avanta
  13. Pierwsze zdjęcie z odpowiedzi #135 - trochę dziwnie maska jest wymazana. Nie lepiej było zrobić lasso z wtapianiem? :gwizdanie: Poza tym fotki super, bardzo ciekawy pomysł . A samochód idealny pod każdym względem. RS4 jest w ścisłej czołówce samochodów, które chciałbym kiedyś mieć
  14. Co wy tak z tymi glebami? Przecież kolega napisał, że nie będzie żadnej gleby. Autko ładne nawet w serii, jak przystało na zadbane A4.
  15. A gdzie zniknął opis???
  16. Podepnę się tutaj. Jak sobie poradzić ze spinkami na instalacji, przyczepionymi do wzmocnienia czołowego w silniku AJM? Instalacjia idzie pod wentylatorami, a miejsca jest tyle, że za nic w świecie nie wcisnę tam łapy [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 20:54_________________________________________________Już sobie poradziłem:) Rozebrałem wentylator, przeczyściłem wszystko i pięknie się obraca
  17. Nie wymieniłem Ale przed chwilą skończyłem z moim wentylatorem. U mnie wystarczyło trochę przeczyścić wszystko i wentyl się ładnie i cicho kręci :gwizdanie: W piątek podjądę do serwisu klimy i sprawdzą mi czy ciśnienie dalej niepokojąco wzrasta i może dowiem się czy ten wyłącznik wysokiego ciśnienia trzeba zmienić. Jak rozumiem błędy trzeba ręcznie kasować VAGiem (nie zrobi się to automatycznie)? Mam jeszcze pytanie, w jaki sposób wentylator się przełącza na 2 bieg? Czy robi ten opornik w silniczu wiatraka? Na sucho nie udało mi isę go przepiszczeć miernikiem. Czy to znaczy, że jest spalony?
  18. To jest odpowiedź do wypowiedzi tom2009, czy mojej?
  19. A ten błąd 22.3? Czyli sporadyczna przerwa? Może to mieć jakiś związek ze zwiększającym się ciśnieniem spowodowanym niedziałającym wentylatorem?
  20. Albo na odwrót? Czy nie włączający się wentylator może powodować ten błąd?[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 17:54_________________________________________________Sprawdziłem wentylator, jeśli to była ta wtyczka pod zbiorniczkiem na płyn do wspomagania (kolory i grubość kabli się zgadzała) ;P na wtyczkę prąd jest podawany, ale kiedy podłączam kable od wentylatora do aku zero reakcji. To jednoznacznie świadczy o padniętym wentylatorze czy ma on gdzieś jeszcze coś w rodzaju prądu wzbudzającego?
  21. No więc mi się wentylator nie kręci. Wyszły mi na wyświetlaczu klimatyzacji błędy 03.1 (czujnik temp. w desce rozdzielczej) i 22.3 - co wskazuje na uszkodzony wyłącznik wysokiego ciśnienia. Klimatyzacja cały czas chłodzi a kompresor cały czas działa. Czy nie włączający się wentylator może być spowodowany właśnie tym czyjnikiem? Gdzie w AJM jest wtyczka, którą mógłbym wypiąć i sprawdzić czy wentylator działa po podłączeniu "na krótko" i czy w ogóle dochodzi do niego prąd?
  22. Ja mam pytanie odnośnie wentylatora klimatyzacji. Niech ktoś mi napisze jak to z nim w końcu jest? Czy po włączeniu klimatyzacji od razu się on uruchamia, czy dopiero (jak wyczytałem w poście #6 wysłanym przez KrzyHo) kiedy wzrasta ciśnienie w układzie? Pytam o to, ponieważ dziś byłem nabić klimatyzację. W zakładzie pracownik powiedział mi, że jest za duże ciśnienie (i w związku z tym zmniejszył nieco ilość czynnika). Wentylator mi się nie włączył po uruchomieniu klimatyzacji, ciśnienie ciągle rosło. I tu pojawia się następne pytanie. Gdzie jest jakiś czujnik, który odpowiada za włączanie się wentylatora? I czy 430g czynnika zamiast 550g (wg autodaty dla tego modelu), może spowodować jakieś spustoszenie przy ciągle zwiększającym się ciśnieniu? I na koniec jeszcze jedna sprawa: czy po uruchomieniu klimatyzacji kompresor chodzi cały czas czy po osiągnięciu żądanej temperatury powinien się sam wyłączyć i potem automatycznie włączyć? Z góry dzięki za odpowiedzi na którekolwiek z zadanych pytań
  23. To popraw czym prędzej Możesz podać numer lakieru? Chyba jest taki sam jak u mnie.
  24. Zderzak tylny z prawej strony krzywo leży... Drewno w środku . Kolor tez
  25. Problem jest ze wszystkimi biegami, więc musiałyby mi chyba polecieć nagle wszystkie synchronizatory. Poza tym, czy nie byłoby wcześniej słychać zgrzytów przy zmianie biegów? A problem wyraźnie związany jest ze wzrostem temperatury. Może się mylę, ale, na chłopski rozum, gdyby rozsypało się łożysko igiełkowe efekty byłyb zauważalne w pełnym zakresie temperatur.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.