Treść opublikowana przez ranyjulek
-
[B5 AFN] Moja pierwsza Audiczka
Transitpower, fajne autko, kolor (chyba ten sam co mój), grzane siedzenia to coś na wydechu wywal jak najprędzej. No i ten s-line na dekorze... zdejmij zanim Cię zbesztają
-
[B5 AJM] B5 pave
znaczy się nie lać gnojówki od wujka Zenka za stodołą w Wąchocku Tylko conajmniej słonecznikowy z Lidla, albo chociaż z Biedronki
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
Co do jedynki, mnie ten komin nie razi, szczególnie, że jest go tam wyżej jeszcze naprawdę dużo. Ale pomysł z jego całkowitym usunięciem wykorzystam A te kominy z dachu... gdybym zrobił to bardziej z góry kominy byłyby też tutaj ucięte, nawet przy najmniejszej ogniskowej. Z lepszym sprzętem pewnie by się udało ;(
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
Ten kadr zdecydowanie najlepszy :wink4:mógłbyś na konkurs wysyłać Dzięki za radę. Spróbuję swoich sił w lipcowej edycji Choć nie będę z tym wiązał większych nadziei
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
A pierwsze też chciałem uciąć, głównie ze względu na strasznie schowane koło w nadkolu Ale wydaje mi się, że też by było ciekawe, choć to już jest kwestia gustu. Czekam na fotki Twojego autorstwa [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 11:11_________________________________________________Jeszcze dwie fotki z wczoraj
-
RS4 B5 Dyno Day
Podoba mi się bardzo kadr na drugiej fotce i zdjęcie bez maski (szkoda, że z cieniem ). Super fotki super auta
-
[B5 AJM] B5 pave
Ach... a idzie gdzieś dorobić taki kluczyk?
-
[B5 AJM] B5 pave
Silnik . Ładne kółka. Znaczki bym zostawił, bo według mnie bez nich auto wygląda łyso. Za to usunąłbym ten chrom z dołu klapy. Jeśli mnie oczy nie mylą i to jest ten odpinany to mogę odkupić Dodaj jeszcze fotki wnętrza.
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
Dzięki Mi też bardziej się podoba to pierwsze. Mam jeszcze kilka pomysłów tego rodzaju ale potrzebuję więcej czasu, żeby je wypróbować.
-
RS4 B5 Dyno Day
Kaczy20, z braku czasu udało mi się dziś zrobić tylko dwie fotki "dwóch" A4 -> klik P.S. Nie mogę wyjść z zachwytu, kiedy patrzę na tego RS'a...
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
Kaczy20 zainspirował mnie zdjęciami RS4, czego efektem była dzisiejsza mini sesja. Czasu było mało więc wyszły, po przecedzeniu karty pamięci, tylko dwa zdjęcia.
-
RS4 B5 Dyno Day
Nie mogę się doczekać A pomysł z "dwiema" A4, jeśli nie będziesz miał nic przeciwko, wykorzystam przy następnej sesji mojego Avanta
-
RS4 B5 Dyno Day
Pierwsze zdjęcie z odpowiedzi #135 - trochę dziwnie maska jest wymazana. Nie lepiej było zrobić lasso z wtapianiem? :gwizdanie: Poza tym fotki super, bardzo ciekawy pomysł . A samochód idealny pod każdym względem. RS4 jest w ścisłej czołówce samochodów, które chciałbym kiedyś mieć
-
[B5 AVG] Moja Audiczka
Co wy tak z tymi glebami? Przecież kolega napisał, że nie będzie żadnej gleby. Autko ładne nawet w serii, jak przystało na zadbane A4.
-
Audi A4 B5...
A gdzie zniknął opis???
-
[B5 AKN] Wymiana wentylatora klimy
Podepnę się tutaj. Jak sobie poradzić ze spinkami na instalacji, przyczepionymi do wzmocnienia czołowego w silniku AJM? Instalacjia idzie pod wentylatorami, a miejsca jest tyle, że za nic w świecie nie wcisnę tam łapy [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 20:54_________________________________________________Już sobie poradziłem:) Rozebrałem wentylator, przeczyściłem wszystko i pięknie się obraca
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
Nie wymieniłem Ale przed chwilą skończyłem z moim wentylatorem. U mnie wystarczyło trochę przeczyścić wszystko i wentyl się ładnie i cicho kręci :gwizdanie: W piątek podjądę do serwisu klimy i sprawdzą mi czy ciśnienie dalej niepokojąco wzrasta i może dowiem się czy ten wyłącznik wysokiego ciśnienia trzeba zmienić. Jak rozumiem błędy trzeba ręcznie kasować VAGiem (nie zrobi się to automatycznie)? Mam jeszcze pytanie, w jaki sposób wentylator się przełącza na 2 bieg? Czy robi ten opornik w silniczu wiatraka? Na sucho nie udało mi isę go przepiszczeć miernikiem. Czy to znaczy, że jest spalony?
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
To jest odpowiedź do wypowiedzi tom2009, czy mojej?
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
A ten błąd 22.3? Czyli sporadyczna przerwa? Może to mieć jakiś związek ze zwiększającym się ciśnieniem spowodowanym niedziałającym wentylatorem?
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
Albo na odwrót? Czy nie włączający się wentylator może powodować ten błąd?[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 17:54_________________________________________________Sprawdziłem wentylator, jeśli to była ta wtyczka pod zbiorniczkiem na płyn do wspomagania (kolory i grubość kabli się zgadzała) ;P na wtyczkę prąd jest podawany, ale kiedy podłączam kable od wentylatora do aku zero reakcji. To jednoznacznie świadczy o padniętym wentylatorze czy ma on gdzieś jeszcze coś w rodzaju prądu wzbudzającego?
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
No więc mi się wentylator nie kręci. Wyszły mi na wyświetlaczu klimatyzacji błędy 03.1 (czujnik temp. w desce rozdzielczej) i 22.3 - co wskazuje na uszkodzony wyłącznik wysokiego ciśnienia. Klimatyzacja cały czas chłodzi a kompresor cały czas działa. Czy nie włączający się wentylator może być spowodowany właśnie tym czyjnikiem? Gdzie w AJM jest wtyczka, którą mógłbym wypiąć i sprawdzić czy wentylator działa po podłączeniu "na krótko" i czy w ogóle dochodzi do niego prąd?
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
Ja mam pytanie odnośnie wentylatora klimatyzacji. Niech ktoś mi napisze jak to z nim w końcu jest? Czy po włączeniu klimatyzacji od razu się on uruchamia, czy dopiero (jak wyczytałem w poście #6 wysłanym przez KrzyHo) kiedy wzrasta ciśnienie w układzie? Pytam o to, ponieważ dziś byłem nabić klimatyzację. W zakładzie pracownik powiedział mi, że jest za duże ciśnienie (i w związku z tym zmniejszył nieco ilość czynnika). Wentylator mi się nie włączył po uruchomieniu klimatyzacji, ciśnienie ciągle rosło. I tu pojawia się następne pytanie. Gdzie jest jakiś czujnik, który odpowiada za włączanie się wentylatora? I czy 430g czynnika zamiast 550g (wg autodaty dla tego modelu), może spowodować jakieś spustoszenie przy ciągle zwiększającym się ciśnieniu? I na koniec jeszcze jedna sprawa: czy po uruchomieniu klimatyzacji kompresor chodzi cały czas czy po osiągnięciu żądanej temperatury powinien się sam wyłączyć i potem automatycznie włączyć? Z góry dzięki za odpowiedzi na którekolwiek z zadanych pytań
-
[B5 AEB] Skromny avant 1.8T fwd
To popraw czym prędzej Możesz podać numer lakieru? Chyba jest taki sam jak u mnie.
-
[B5 AEB] Skromny avant 1.8T fwd
Zderzak tylny z prawej strony krzywo leży... Drewno w środku . Kolor tez
-
[B5 AJM] Ciężko wchodzą biegi na ciepłym silniku
Problem jest ze wszystkimi biegami, więc musiałyby mi chyba polecieć nagle wszystkie synchronizatory. Poza tym, czy nie byłoby wcześniej słychać zgrzytów przy zmianie biegów? A problem wyraźnie związany jest ze wzrostem temperatury. Może się mylę, ale, na chłopski rozum, gdyby rozsypało się łożysko igiełkowe efekty byłyb zauważalne w pełnym zakresie temperatur.