Treść opublikowana przez ranyjulek
-
[Małopolska] Widziany, widziana
117
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trafiłem na coś takiego na forum golfa: http://www.dlaali.pl Wklejam tutaj, bo nie bardzo wiem gdzie indziej.
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
Ile taka osłona może ważyć? Pewnie wskazane by było wzmocnienie jej mocowań, żeby się nie pokrzywiły pod jej ciężarem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to tak samo jak Ci co zarabiali krocie grając w jakieś tam gry z tego co opowiadałeś :gwizdanie: kolejny Amway Według mnie to też ściema A co do amwaya, to pamiętam jak lata temu znajomi moich rodziców w to weszli. Pamiętam, że jak do nas przychodzili to oglądali katalogi samochodowe i wybierali, który sobie kupią. A skończyli w dwóch pokojach pod Krakowem, z trójką dzieci i psami...
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Rak mozgu... Biedak ;( Ja czasem wożę w bagażniku huskiego i ogara polskiego, obydwa dobrze znoszą podróże Ale husky. mimo szmat, koców i dywanów potrafi zostawić na wykładzinie i fotelach mnóstwo sierści. A co do Twojego auta, to bardzo mi pasuje ten kolor do B6.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
ciezko powiedziec , na jednopasmowej raczej zgodnie z przepisami , ale bylo pare wyprzedzan , a dwupasmowka ( w sumie to polowa trasy ) caly czas 120-130 czasami nawet pod 160 zdecydowanie , oczywiscie 3.0TDI to swietny silnik ale ja nie widze sensu dokladania az takich pieniedzy zwlaszcza jezeli chodzi onowe auto.Dla mnie sam dziwk silnika i minimalnie lepsza dynamika nie sa warte wykladania 100 tys. ekstra.Nie wspominajac o ksztach serwisu. Jak jechałem w zeszłym roku do Niemiec (prawie pod zachodnią granicę) średnie spalanie miałem na poziomie 7,5 litra, mimo że sporo odcinków autobahn'u było w remoncie i ograniczenia do 50km/h. A jechałem tylko z żoną, prawie bez bagażu. Jeżeli kiedykolwiek będę nosił się z zamiarem kupna B8, to na pewno będzie to 2.0tfsi.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
dzieki , im wiecej sie patrze tym bardziej mi sie podoba w tym czarnym.Nawet z boksem i po weekendzie , z pelnym boksem bagazem dzis na 250km mieszanej drogi zlapalem 7.4 w piatek byl wiekszy ruch i wyszlo 7.5 , a wiec 0.5 litra wiecej ze wzgledu na bagaz i boksa.Ja dalej nie moge uwierzyc ze ten 2.0TFSI tak malo pali. A jaka średnia prędkość? Nie wiem, czy z takim obciążeniem mojemu autu wystarczyłoby tyle paliwa
-
A5 8T 3.0TDI quattro
29 to mniej niż 45. Więc et 29 jest mniejsze niż et 45. Przy et 45 koła będą bardziej schowane, bo im wartość et jest większa, tym koło bardziej się chowa w nadkolu.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Chyba dobrze zrozumiałeś . Miał trochę mniejsze ET od tego białego ze zdjęć, więc koła jednak trochę mniej schowane. Ale i tak schowane bardzo.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Ja tylko jedno. Ale on naprawdę miał koła bardzo schowane. Nie tak jak kilkanaście innych, które widziałem
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Widziałem ostatnio w Krakowie A5, z tylko trochę mniejszym ET
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poszło wcześniej jak pisałem [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 01:13_________________________________________________Nie wszyscy zapewne widzieli, przód zalatuje A6 C7 co nie którym to się nie spodoba... (mowa o drugim większym face lifcie B8) http://www.spyshots.nl/SpyShots/Eerste_foto%27s_gefacelifte_Audi_A4_%28Avant%29?fotoid=6 Ale nowa paleta lakierów audi jest fantastyczna A tak poważnie to ten duży lift chyba nie jest taki duży. Zmieni się coś oprócz frontu?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To akurat nie ma nic wspólnego z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, niemniej jednak urzędnicy w przeciągu miesiąca od zgłoszenia mogą wydać decyzję odmowną (czasem również podyktowaną uwarunkowaniami planu ).
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie moglem dostac pozwolenia z przyczyn odleglosciowych ale przegrnalem to w tym roku i czekam na decyzje Budowa zacznie sie na jesien Wiatę albo budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy do 25m kw. możesz postawić na zgłoszenie. Nie trzeba pozwolenia na budowę :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękował
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
A co się stało z psiakiem? Nie wygląda na zdjęciu na staruszka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry! Może dziś uda mi się przyjechać
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Auto pierwsza klasa na tych felgach. A opona się ładnie naciągnęła. Nie podoba mi się, kiedy opona wychodzi poza rant felgi. Czy przy tych 211km większe felgi będą miały jakiś wpływ na spalanie?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Mój parch przy takich prędkościach pali koło sześciu... W życiu bym nie pomyślał, że 211 konny benzyniak może spalać tak mało paliwa. Pogratulować inżynierom
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
czesc, jedyne co wiem ze maja nabite że z 2003 roku jak kiedys zdjemowałem to widziałem, a od czego to niewiem bo takie już były, pozdro A jakiś numer części? też by mnie to interesowało skoro tak potrzeba , odkręcę i sprawdzę, pozdro Wydje mi się, że to passat B5 po lifcie.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Po dotarciu to raczej zmaleje.. Tylko jeśli styl jazdy nie ulegnie zmianie, a mnie chodzi o jazdę z wykorzystywaniem pełnych możliwości samochodu
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Oslo jest na liscie 10 najbardzej zakorkowanych miast w Europie , ale spalanie zrobione jazdy wieczornej i porannej , jak jeszcze nie ma duzo korkow. Lista listą, a własne odczucia to własne odczucia Ciekaw jestem o ile wzrośnie spalanie po dotarciu i cięższej nodze. Tak czy inaczej, jak na razie, mam wrażenie, że era diesli się powoli kończy
-
[B5 AJM] Turbina pytania
Jak masz auto z 97 to na pewno nie masz silnika AJM, chyba, że ktoś zrobił swap. Poza tym, z tego co się orientuję, silniki o oznaczeniu AJM występowały w ośce a w quattro ATJ (ale turbo jest chyba to samo).
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi, czy jazda po Oslo jest porównywalna z jazdą po Krakowie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Panowie za spota. Byłem pierwszy raz i na krótko, ale za tydzień postanawiam poprawę