Treść opublikowana przez ranyjulek
-
[B5 AFN] Nie pokazuje temperatury cieczy i temperatury oleju
Nie wiem jak to jest w AFNie, ale chyba układ powinien ci się odpowietrzyć sam, jak silnik się nagrzeje do nominalnej temp. pracy. Może dlatego słyszysz jakby się coś przelewało.
-
[B5 AEB] Czerwone ABT Sportsline!
Lampy przednie, lampy tylne, lotka na klapie i pokrowce na siedzeniach jakoś do mnie nie przemawiają , ale najważniejsze, żeby auto podobało się Tobie.
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Fajny. Do czarnego grilla moim zdaniem bardziej pasowałaby wersja z czarnymi relingami i bez chromów wokół szyb.
-
[ALL B5] Oświetlenie Czujnik drzwi
Wydaje mi się, że to normalne, że przy odpiętych krańcówkach będzie świecić, bo nie idzie sygnał informujący o zamknięciu drzwi. Ewentualnie coś jest nie tak z modułem komfortu w pompce centralnego, skoro po wymianie krańcówek jest to samo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Majowie się nigdy nie mylą Eee tam... Jak można wierzyć cywilizacji która nie umiała przewidzieć własnego upadku
-
[ALL B5] Oświetlenie Czujnik drzwi
Mikrostyk jest wewnątrz zamka i najprawdopodobniej jest wyrobiony i nie styka. O ile dobrze pamiętam nie trzeba wymontowywać całego zamka, żeby sprawdzić czy mikrostyk działa.
-
[B5 AFN] Nie pokazuje temperatury cieczy i temperatury oleju
Kanał 1c pokazuje tylko błędy klimatronica. Czujnik temp. płynu i oleju tylko sprawdzisz podpinając się pod VAGa.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
ja może w poniedziałek/wtorek w końcu odbiorę auto - trochę się czasu zeszło dobra, dobra, ja juz Cie trafilem na miescie Rejestracja psuje cały efekt
-
[B5 ADP] Problem z centralnym zamkiem
Ja bym stawiał na brak styku w zamku albo przetarty kabelek, którym powinien iść sygnał do zamknięcia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, gdzie mogę jak najszybciej i jak najtaniej sprawdzić co mi się dzieje z alarmem? Po jakichś 2-3 min. od zamknięcia auta włącza się syrena. Mam możliwość podpięcia się do VAGa dopiero w piątek, a nie ukrywam, że chętnie zrobiłbym to jeszcze dziś.
-
[B5 AFN] Ramie wycieraczki A4 a A3
W a4 przed liftem były inne ramiona niż po lifcie. Inaczej wyprofilowane tuż przed miejscem mocowania pióra. A jak bardzo słąbo Ci ramię dociska? Próbowałeś się dowiedzieć, czy nie można gdzieś kupić samych sprężyn do ramion?
-
[B5 AFN] Ramie wycieraczki A4 a A3
Te ramiona mają inny kształt niż do a4 po lifcie. Ale jak Ci bardzo zależy na wycieraczkach z a3 zamiast a4 poproś sprzedawcę o nr części i porównaj ze swoimi. Pasują podobno też od passata b5 fl z mocowaniami pod pióra aero.
-
[B5 AJM] Biały dym z nawiewów
banditos3, dobrze trafiłeś - padnięta nagrzewnica. Z tego co się orientuję to trzeba rozpinać węże od klimy, więc pojedź gdzieś, gdzie Ci wydobędą czynnik, żeby potem zapłacić mniej za nabicie.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
karny ku... za chu.... parkowanie ) Kto ma audi ten może
-
Diesel na LPG
Aha. To w sumie prawie to samo co pisałem wcześniej a z serwisem absolutnie się z Tobą zgadzam, choć pewnie znajdą się, wśród właścicieli aut osobowych, amatorzy pozornego oszczędzania
-
Diesel na LPG
Dlaczego tylko do tirów? Możesz rozwinąć temat? Chodzi o jakieś konkretne rozwiązania konstrukcyjne silników w ciężarówkach?
-
Diesel na LPG
To w takim razie jestem niedoinformowany Prędzej czy później i tak podniosą
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Mnie też się wydaje, że rurki coś za bardzo wystają. Ale ogólnie jest na plus. A jak zmienisz dokładkę (i umyjesz auto ) będzie dużo lepiej.
-
[B5 ANB] Problem z temperaturą
Temperatura nie powinna spadać. Jak jadąc z górki studzisz silnik przy temperaturach rzędu 70 st, kiedy wybuch mieszanki i tarcie tłoków wytwarza o wiele większe ciepło. Jadąc z górki temperatura powinna, co prawda trochę wolniej, ale jednak rosnąć, pod warunkiem, że duży obieg układu chłodzenia jest zamknięty. Moim zdaniem możesz mieć niesprawny termostat, który albo się nie domyka, albo za wcześnie otwiera, przez co zbyt szybko puszcza płyn na duży obieg wychładzając go niepotrzebnie.
-
[B6 AGB] Spadający poziom płyny chłodzącego
Podpisuję się pod przedmówcami. Posprawdzaj wszędzie gdzie się da, czy gdziekolwiek nie ma wycieku, czy nie śmierdzi płynem wewnątrz auta po włączeniu nawiewów, jak nic z tych rzeczy to głowica lub uszczelka pod nią. Sprawdź czy olej nie wygląda jak kawa z mlekiem, albo czy przewody od układu chłodzenia nie twardnieją po uruchomieniu silnika.
-
[B5 AHU] Problemy z temperaturą
Poprawne działanie termostatu można sprawdzić podgrzewając go w wodzie. W książce typu "sam naprawiam" są podane wymiary, jakie ma mieć zamknięty i całkowicie otwarty. Do tego będzie Ci też potrzebny termometr. Jak znajdę chwilę to wkleję skan lub zdjęcie niezbędnych stron.
-
[B5 AHU] Problemy z temperaturą
Wiskoza to inaczej sprzęgło wiskotyczne. Jest to dwuczęściowy element, który pozwala na płynną regulację rozdziały momentu obrotowego pomiędzy dwoma obracającymi się elementami. W przypadku naszych audi jedna jego część napędzana jest mikropaskiem, a na drugiej zamocowany jest wentylator chłodnicy. Może u Ciebie sprzęgło nie rozłącza i wentylator kręci się cały czas, nadmiernie chłodząc płyn w układzie?[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 16:56_________________________________________________Może miałeś też pecha i kupiłeś wadliwy termostat?
-
[ALL B5] Wymiary wnętrza przód
no problemo
-
[B5 AFN] dziwne popiskiwanie z rana filmik
Raczej co pewien czas pojawia się nadruk... tak ja to widzę przynajmniej
-
[B5 AFN] dziwne popiskiwanie z rana filmik
U ciebie może być inny problem. Na załączonym filmiku ja słyszę przerywany odgłos ocierania, o jednostajnej częstotliwości.