Treść opublikowana przez ranyjulek
-
[ALL B5] Bagażnik dachowy ALUBAR - prośba o opinię
Ja potrzebuję bagażnik głównie do boxa. A te poprzeczki nie są chyba aż tak nisko, żeby nie dało się zamontować bagażnika na rower. Ale kurde sam już nie wiem... Jak kupię oryginalny, to będzie tylko do tego modelu, a jak kupię uniwersalny to zostanie do następnego auta.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś około 15:40, na Mogilskim: Wyprzedziłem, mrugnąłem awaryjnymi
-
[ALL B5] Bagażnik dachowy ALUBAR - prośba o opinię
Dzięki za pomoc. Prawdę mówiąc bagażnik zakładałbym tylko wtedy, kiedy będzie potrzebny. Jeszcze przemyślę sprawę. Podoba mi się w tym bagażniku to, że nic nie wystaje poza relingi i jest dość plisko dachu. Nie widziałem, żeby thule robił podobne, ale jeśli tak jest to wolałbym dozbierać do dobrego bagażnika.
-
[ALL B5] Bagażnik dachowy ALUBAR - prośba o opinię
Hej, Chciałbym kupić do swojego avanta bagażnik dachowy. Myślałem głównie o oryginalnym, ale trafiłem na coś takiego: http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-alubar-najcichszy-bagaznik-i1846968840.html Powiem szczerze, że umieszczenie poprzeczek na wysokości relingów dużo bardziej mi pasuje niż nad nimi. Pytam w związku z tym, czy ktoś z Was ma/miał taki bagażnik i czy warto się pchać w jego kupno?
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
Dysze są w plastikowej końcówce wciskanej na rurkę z gwintem i jak się je dobrze ustawi to pryskają bezpośrednio nad wycieraczkę na całej jej długości. Jak dla mnie rewelacja Może w końcu uda mi się dojechać na spota albo gdzieś na siebie trafimy w Krakowie, to będziesz mógł zobaczyć.
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
P&P
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
Ja kupiłem auto z już zgubioną A nowa leży jakiś czas w garażu i czeka na montaż, ale najpierw muszę zmienić uszczelniacz na wale korbowym między silnikiem a skrzynią biegów.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 14:46_________________________________________________Dziś wpadło nowe sprzęgło wraz z kołem dwumasowym. Stary zestaw był jeszcze oryginalny, więc prawdopodobnie obecny przebieg 230 tys. km jest prawdziwy Przy okazji wymieniony został uszczelniacz na wale korbowym, przegub zewnętrzny, termostat i olej w skrzyni biegów. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 19:17_________________________________________________Jakieś dwa tygodnie temu zamontowałem sobie wycieraczkę tylną i silniczek z modelu B6/B7 z dwiema dyszami spryskiwaczy. Wygląda ładnie i szybko zmywa zaschnięty bród Zaraz potem pojechałem do Francji. Zrobiłem w sumie 3300 km, a samochód spisał się bardzo dobrze. Obecnie moje A4 jest wystawione na allegro, bo jestem zmuszony zrobić kuchnię w domu. Wątpię, że się sprzeda bo cena raczej zaporowa
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
4red, widziałem Cię chyba wczoraj na Orlenie na Zakopiance, koło 22. Podjechałem pod dystrybutor chwilkę przed Twoim odjazdem
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wąski, dziś o 13.45 na Powstańców Wielkopolskich
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj przed 14, na parkingu castoramy, kilka aut ode mnie stał Cubrowóz.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
No to ja też... Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz... pieniędzy
-
[ALL B5] Silniczek wycieraczki tylnej z B6 do B5
Właśnie chcę kupić cały zestaw, czyli silniczek z dyszą i wycieraczką. Od razu tył będzie ładniej wyglądał
-
[ALL B5] Silniczek wycieraczki tylnej z B6 do B5
Ok. Z tego co piszesz nie powinienem mieć żadnych problemów z założeniem takiego silniczka. Wielkie dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Silniczek wycieraczki tylnej z B6 do B5
Jeśli podepnę taki silniczek z b6 do mojego b5 to będzie się kładł we "właściwą" stronę, czyli na prawo?
-
[ALL B5] Silniczek wycieraczki tylnej z B6 do B5
to fajnie, że mi się ułamała
-
[ALL B5] Silniczek wycieraczki tylnej z B6 do B5
Czyli mam ułamaną rurkę? dziwne, że w golfie 3 płyn podążał już za wycieraczką a w audi z 2001 roku nie...
-
[ALL B5] Silniczek wycieraczki tylnej z B6 do B5
w b5 po lifcie też się obraca . A kierunek obrotu wycieraczki po wymianie silniczka się zmieni?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ranyjulek nic nie prześpij bo dobrze widziałem co napisałeś, a co nie mogę tego napisać od siebie też :?: Możesz, żartnąłem sobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Makki już jesteś???? Na ile przyjechałeś??? Masz tam obok Solvay Park Bp i bez dotykowa Robimy spota tym razem Pablo wyprzedziłem Cię o 2 minuty... prześpij się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na stacji bp, koło solvay park'u i pętli tramwajowej borek fałęcki.
-
[ALL B5] Silniczek wycieraczki tylnej z B6 do B5
Czy silniczek tylnej wycieraczki z b6 podejdzie bez przeróbek do poliftowego b5?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od wjazdu do Krakowa do dotarcia do Galerii Kazimierz to dosłownie 10 minut w Niedzielę! Prostrzej drogi chyba nie ma od wjazdu do samej galeri jedziesz dwoma pasami praktycznie cały czas! 7 km :gwizdanie: od kielc?? Zgadza się. Jadąc od strony Kielc, od wjazdu do Krakowa jedziesz te 10min.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Całkiem przyzwoicie Krajobrazy w Norwegii są piękne...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
aaa taka tam drozka...... Turdzi, no i jakie Ci wyszło spalanie na tej trasie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja myślę, że w kamizelkach, kaskach, mundurkach i długich spodniach jednak się odrobinę pocili Z drugiej strony im więcej ubrania, tym większa izolacja termiczna. Ubranie działa podobnie jak termos Ale, jak napisałeś wcześniej, wszystko rozbija się o wilgotność powietrza.