Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ranyjulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ranyjulek

  1. Ja potrzebuję bagażnik głównie do boxa. A te poprzeczki nie są chyba aż tak nisko, żeby nie dało się zamontować bagażnika na rower. Ale kurde sam już nie wiem... Jak kupię oryginalny, to będzie tylko do tego modelu, a jak kupię uniwersalny to zostanie do następnego auta.
  2. Dziś około 15:40, na Mogilskim: Wyprzedziłem, mrugnąłem awaryjnymi
  3. Dzięki za pomoc. Prawdę mówiąc bagażnik zakładałbym tylko wtedy, kiedy będzie potrzebny. Jeszcze przemyślę sprawę. Podoba mi się w tym bagażniku to, że nic nie wystaje poza relingi i jest dość plisko dachu. Nie widziałem, żeby thule robił podobne, ale jeśli tak jest to wolałbym dozbierać do dobrego bagażnika.
  4. Hej, Chciałbym kupić do swojego avanta bagażnik dachowy. Myślałem głównie o oryginalnym, ale trafiłem na coś takiego: http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-alubar-najcichszy-bagaznik-i1846968840.html Powiem szczerze, że umieszczenie poprzeczek na wysokości relingów dużo bardziej mi pasuje niż nad nimi. Pytam w związku z tym, czy ktoś z Was ma/miał taki bagażnik i czy warto się pchać w jego kupno?
  5. Dysze są w plastikowej końcówce wciskanej na rurkę z gwintem i jak się je dobrze ustawi to pryskają bezpośrednio nad wycieraczkę na całej jej długości. Jak dla mnie rewelacja Może w końcu uda mi się dojechać na spota albo gdzieś na siebie trafimy w Krakowie, to będziesz mógł zobaczyć.
  6. Ja kupiłem auto z już zgubioną A nowa leży jakiś czas w garażu i czeka na montaż, ale najpierw muszę zmienić uszczelniacz na wale korbowym między silnikiem a skrzynią biegów.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 14:46_________________________________________________Dziś wpadło nowe sprzęgło wraz z kołem dwumasowym. Stary zestaw był jeszcze oryginalny, więc prawdopodobnie obecny przebieg 230 tys. km jest prawdziwy Przy okazji wymieniony został uszczelniacz na wale korbowym, przegub zewnętrzny, termostat i olej w skrzyni biegów. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 19:17_________________________________________________Jakieś dwa tygodnie temu zamontowałem sobie wycieraczkę tylną i silniczek z modelu B6/B7 z dwiema dyszami spryskiwaczy. Wygląda ładnie i szybko zmywa zaschnięty bród Zaraz potem pojechałem do Francji. Zrobiłem w sumie 3300 km, a samochód spisał się bardzo dobrze. Obecnie moje A4 jest wystawione na allegro, bo jestem zmuszony zrobić kuchnię w domu. Wątpię, że się sprzeda bo cena raczej zaporowa
  7. 4red, widziałem Cię chyba wczoraj na Orlenie na Zakopiance, koło 22. Podjechałem pod dystrybutor chwilkę przed Twoim odjazdem
  8. Wąski, dziś o 13.45 na Powstańców Wielkopolskich
  9. Dzisiaj przed 14, na parkingu castoramy, kilka aut ode mnie stał Cubrowóz.
  10. No to ja też... Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz... pieniędzy
  11. Właśnie chcę kupić cały zestaw, czyli silniczek z dyszą i wycieraczką. Od razu tył będzie ładniej wyglądał
  12. Ok. Z tego co piszesz nie powinienem mieć żadnych problemów z założeniem takiego silniczka. Wielkie dzięki za pomoc
  13. Jeśli podepnę taki silniczek z b6 do mojego b5 to będzie się kładł we "właściwą" stronę, czyli na prawo?
  14. to fajnie, że mi się ułamała
  15. Czyli mam ułamaną rurkę? dziwne, że w golfie 3 płyn podążał już za wycieraczką a w audi z 2001 roku nie...
  16. w b5 po lifcie też się obraca . A kierunek obrotu wycieraczki po wymianie silniczka się zmieni?
  17. ranyjulek nic nie prześpij bo dobrze widziałem co napisałeś, a co nie mogę tego napisać od siebie też :?: Możesz, żartnąłem sobie
  18. Makki już jesteś???? Na ile przyjechałeś??? Masz tam obok Solvay Park Bp i bez dotykowa Robimy spota tym razem Pablo wyprzedziłem Cię o 2 minuty... prześpij się
  19. Na stacji bp, koło solvay park'u i pętli tramwajowej borek fałęcki.
  20. Czy silniczek tylnej wycieraczki z b6 podejdzie bez przeróbek do poliftowego b5?
  21. od wjazdu do Krakowa do dotarcia do Galerii Kazimierz to dosłownie 10 minut w Niedzielę! Prostrzej drogi chyba nie ma od wjazdu do samej galeri jedziesz dwoma pasami praktycznie cały czas! 7 km :gwizdanie: od kielc?? Zgadza się. Jadąc od strony Kielc, od wjazdu do Krakowa jedziesz te 10min.
  22. Całkiem przyzwoicie Krajobrazy w Norwegii są piękne...
  23. aaa taka tam drozka...... Turdzi, no i jakie Ci wyszło spalanie na tej trasie?
  24. Ja myślę, że w kamizelkach, kaskach, mundurkach i długich spodniach jednak się odrobinę pocili Z drugiej strony im więcej ubrania, tym większa izolacja termiczna. Ubranie działa podobnie jak termos Ale, jak napisałeś wcześniej, wszystko rozbija się o wilgotność powietrza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.