Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
he he jak na razie tylko raz miałem okazje tak przycisnąć i sie troche wystraszyłem :> potem jachałem chyba 90 i czekałem aż zgaśnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robert jak jechałem do Krakowa A4 ,jak przekroczyłem 225 zaświeciły mi się kontrolki z ABS-u i trakcji.Świeciły przez jakieś 10-15 minut i same zgasły.Nie mam w zderzaku prawej kratki bo w Wapienicy zgubiłem,albo zakosili Może to być powód?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale się nastrzelałem bramek a nogi bolą jak zwykle :>
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
już siedzi niżej o jakieś 40mm amory ok. trakcja i podskoki na dziurach super -nie przechyla na zakrętach a wizualnie duuuużo lepiej-jakl sport-line (wcześniej prawie jak allroad :>] Jestem zadowolony bardzo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek,Daniel [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 16:57_________________________________________________Na spota gliwickiego wyjazd spod Tesco rybnickich spotów? Coraz bardziej chce mi się jechać jak widzę ilość chętnych do wyjazdu Jak ktoś ma ochotę pograć w nogę dziś od 17:30 na sali w Gaszowicach to zapraszam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak kupiłem audi to był czerwony a na szybko musiałem uzupełnić poziom a,że pod ręką było borygo....[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 14:15_________________________________________________to borygo az tak odbiega parametrami od G 12 ?[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 14:18_________________________________________________G 12 ++ jest najlepszy?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czy to przypadkiem kobieta nie prowadziła? [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 14:10_________________________________________________A co lać powinienem? myślałem ,że będzie ok?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki za foto filterka :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W Jejkowicach Zapytaj o bosch-a ,lub mann-a ew.knecht-a Ostatnio brałem tam filtr oleju bosch zdaje się ok.30 zeta,olej mobila 10W40 I filtr powietrza,jeszcze borygo i inne .Nie dość ,że tanio to jeszcze za wszystko dostałem rabat jako stały klient 5 czy 10%
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięx robcio u toma mann WK 830/7 ZA 34 pln
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
romus111 to jo był na grzibach :> ja też tamtędy codziennie wracam z roboty w color cap-ie a wtedy natargałem mnóóóóóóstwo opieniek innych grzibów nie było [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 13:18_________________________________________________robert jakbyś przejezdzał obok sklepu w Jajkowicach mógłbyś tam wstąpić i zapytać do porównania z tomem ten filtr paliwa do mojej bestii? please [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 13:20_________________________________________________romus a Twoja bryka jest czarna?Bo mignęła mi z przeciwka taka nieraz tyle ,że Cię nie poznałem [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 13:23_________________________________________________Jesteście ?czy nikogo teraz ni ma :gwizdanie: sam se nie bede pisał
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a tak z ciekawości o której do Gliwic się wybieracie? może dołączę? mam na nockę do roboty jak zawsze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Sprawdz na przyszłość ceny "pod nosem" :> Dobra spadam nyny ,bo mnie kobiety gonią do spania pozdro dla Wszystkich i do zobaczenia przy najbliższej spotowej okazji
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Olej też tam kupuję już 2,czy3 lata-mobil 1 10w40 za 52,czy50 za 4litry i nie narzekam a nie jakieś 100 pare w tesco czy realu i nawet jeśli to byłaby jakaś podróba to i tak spisuje się na medal i mam w d*pie wszystkie inne za niewiadomo ile [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:14_________________________________________________jest jeszcze ital parts jakby co :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hej Andy [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:07_________________________________________________Robert to po co Oglądasz cokolwiek w I.C. :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hej Wiesław teraz mogę powiedzieć,że moja perełka ma Twoje górne przednie sta wy po regeneracji ,także jakaś część Twojej poprzedniej fury jest w mojej :>[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:55_________________________________________________Arek czy mój filtr paliwa do 2,8 193ps Dopisałeś do listy zamówień? a propos nie wiem po co i dlaczego sugerujecie się częściami I.C-b.drogiego.polecam sklep motoryzacyjny w Jejkowicach |do wszystkich marek] od Rybca przed jejkowicką pętlą autobusową w prawo-zdaje się kierunek na tartak,jakieś 400m i w lewo -do tej pory wszystko tam kupowałem w niskich cenach i nie narzekam ,a należę do tych co nienawidza przepłacać za cokolwiek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:Siemka Arek dla mnie filtr paliwa Dowiedz się proszę ile kosztuje Gorny zawias w mojej wymieniony ,obniżona zdaje się o 40 mm fedrami sparco od razu lepiej wizualnie i w zakrętach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek ładna furka z identycznej mam te same alusy na zimę Niech służy :> Jeszcze raz dięki za wahacze
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam Mam przygotowane do założenia niebieskie sparco-czy to wystarczy doobniżenia w IBA ,czy amory też zmieniac na twardsze?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siemka Daniel na to wygląda ,że Wiesiek kupił może zaraz ją obejrzę jak dobrze pójdzie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oki tam tez je kiedys wrzuce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 13:09_________________________________________________ ale troche niewyrazne [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:07_________________________________________________a to poprzednie :> [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:12_________________________________________________i jeszcze wcześniejsze :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakby ktoś z Waszych znajomych chciał kupić Escorta cabrio Michael Schumacher Edition to dajcie cynk,bo nie mam na zimówki do Audi [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________siemka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z kurami spać chodzicie??? 0:00 najwcześniej :>