Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uszczelniacze na zaworach może , jak odpalisz rano zimnego jest niebiesko na chwile za Tobą ? ... poza tym może turbulum Oj oj pany-dlatego nie zakupiłem diesla.....i nic z turbo...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szklanki grają ? [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:06_________________________________________________ Co chcesz jaką parapetówę zrobić ? :gwizdanie: Roberto nie robia parapetówy ,bo jak wszyscy postawią na te setne strony co "WYGRALI" to skończymy na czworakach :decayed: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chopy kiedy pijemy-bo tak blisko mieszkam ,a jeszcze ani razu nie było okazji
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dopieść do bólu swoją niunię a pomysły same się z czasem znajdą ,a jak już nie będzie co zmieniać tzn.,że Jesteś spełniony [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:59_________________________________________________ narka Blancik
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema Roberto
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Powiem Wam ,że jestem pod wrażeniem sprawowania się mojej bryki - w krótkim czasie zrobiłem 3000 km i nawet niunia nie jękła przy dużych prędkościach a parę osób było zachwyconych osiągami na trasie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Daniel ja brałem busa z roboty długiego Sprintera,ale to na przeprowadzkę i dużo latania z tym miałem jakbym miał swojego to ni ma problemu [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:44_________________________________________________Siemanko Arturku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kiedyś się za to w końcu wezmę -jak za większość rzeczy zwłasza w domu-powoli zaczynam [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:33_________________________________________________ wymiary pierwsza paczka 142 cm 91 cm 240 cm druga paczka 40 cm 16 cm 74 cm Przyczepka 2,5mx1,5m to chyba styknie avant nie styka?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wolałbym tam wpisać mój nr. polisy AXA
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
danielom przydał mi się ostatnio grubościomierz oj przydał-byłem z kumplem po brykę [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:29_________________________________________________nie wiem jak ten podpis usunąć pod spodem...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jednak Żyjecie o tej porze chopy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak kolega pisał każda dłuższa jazda na podwyższonych obrotach -zwłaszcza 180-200 i więcej wiąże się z podwyższonym spalaniem nie tylko paliwa ,ale także oleju Ostatnio miałem dwie takie trasy jedna do Niemiec i nazot,druga do Jawora + Wschowa i nazot -zeby zdążyć droga powrotna na a4 180 wzwyż jak do tej pory kontrolka oleju jeszcze nie świeci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:12_________________________________________________Tomasz dla mnie poproszę kartonik Krombachera-bo jak ostatnio byłem ,to se całkiem o browcu niemieckim zapomniałem a z chęcią przypomnę sobie stare dobre czasy młodości Będę wdzięczny za pamięc jak Załatwisz-oczywiście jedno dla Ciebie za drogę [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:14_________________________________________________ ponoc nie robia dobrego Dobrego nie-bardzo dobre Kiedy Odbieracie towar oriflame?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Gratki Arturoo Zmieniaj brykę puki możesz=potem wszystko baby pochłonie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi no i przyszła ta chwila-opuściłem pierwszy raz spota :gwizdanie: Niestety musiałem jechać na 16-a na Zamysłów bez auta
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięki za kolejnego jak zawsze udanego spota [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 21:36_________________________________________________czas na szychta
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany dzięki za wczorajszego spota ,w koncu udało mi sie tu zajrzec
-
Ile pali Wam gazu?
Nawiązując do spalania kolegi --18 litrów,to jak wczesniej pisałem znajomemu w 2,8 193ps w Quattro i tiptronic spala 18-19 w miescie ,Moja oska taki sam silnik w manualu 15 z klimą 16,tak ,że w 1,8 T jakby ciut za dużo łykała
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Na moment
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Już wszystko gra ,heble w porównaniu ze starymi zużytymi tarczami jak ta lala,chociaz z S4 to i tak cienkie :> Miałem dzisiaj okazje przetestowac 320 PS
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięki Pany za spota ,a zwłaszcza Tobie DOGI za możliwosc jazdy Twoim bolidem :cool1: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:32_________________________________________________ :hi: tym co nie byli
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Wszystkich, Kileeer widzę ,że tył zamontowany.Sory ,że się nie odzywałem,ale musiałem się przeprowadzac urwanie łba miałem.Na szczęscie juz sie uspokoiło auto odebrałem i jezdze.Musze jeszcze raz podjechac na warsztat bo na dohamowaniu czasem nawet lekkim tak jakby abs łapało ,prawdopodobnie z powodu tarczek z tyłu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja też i jo [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________ Tak w ogóle [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________Nareszcie koniec przeprowadzki Teraz na spota moga isc piechty i sie spokojnie napic :evil:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jakbym wiedział ,to bym został na test tych Waszych srodków do polerki-fiesta od fatra jest na kilku elementach matowa