Treść opublikowana przez levis1991
-
Świeży Nabywca B6 Kilka Pytań :)
to samo chciałem powiedzieć na uchwycie najlepiej zamontować gruszkę od CB co do subufera można dołożyć drugi(ktoś ostatnio sprzedał montowane w org styropian zazwyczaj w b6 były pianki a nie dojazdówki lub koło 5
-
Kolizja I Ucieczka , Prośba O Pomoc
może się ukrywa bo ma dużą ilość pkt? jeżeli świadek bedzie zeznawał na Policji i powie jak było nie powinno być problemu
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
a jak ostro depniesz na hamulec lub mocniej pohamujesz to nie będą piszczeć czy zawsze piszczą przy jakim kolwiek hamowaniu ?
-
5x112 sruby zabezpieczajace
jak będą chcieli ukraść to i tak ukradną... możesz kupić złodziejki(śruby) najgorzej będzie jak zgubisz klucz do odkręcenia takiego koła
-
Pomocy! Stuka Kierownica!
z tyłu się wykręca poduszkę powietrzną zazwyczaj(od strony licznika)
-
Zacieki po spłukiwaniu
najlepiej na końcu szmatką z mikrofibry i po kłopocie...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
polecam lemfordera jestem zadowolony z tego zawieszenia
-
Dym Z Korka Wlewu Oleju
w b5 czy b6 to samo jest jeśli chodzi o PD
-
Padające pompowtryski ? Pomocy !?
spróbuj leczenie olejem 2t na forum avensis i toyoty na CM pomogło na niemieckich forach też piszą o tym jak chcesz linki moge CI wysłać
-
Telepanie Silnika Na Biegu Jałowym
a to sorki
-
Telepanie Silnika Na Biegu Jałowym
wydaje mi się że to objaw pompowtryskiwaczy, dużo obciążenie idzie i wtedy jest to wyczuwalne, polecam sprawdzić korekcje wtrysków i dolewać do ON olej 2t wtedy pompki lepiej beda smarowane i czysczone co do wentylatora to może łapie temperature silnik i dlatego wentylatory szybciej sie kręcą
-
dolewanie oleju/innego specyfiku do diesla/ropy - opinie
200ml na 50l ON na 60l to 300ml najlepiej ELF, Liqui Moly lub revanol ja właśnie zaczynam bawić sie z olejem 2t od wczoraj korekcje wtrysków sprawdzone zobaczymy jakie bedą za 2-3baki pozdrawiam
-
Stukanie w zawieszeniu..
przyłączam się do tematu, wymieniłem całe zawieszenie przód czyli 8 wachaczy+ koncówki, łaczniki i słychać czasami głuche pukanie na minimalnym dołku a na wiekszym nic.... irytujące co może być przyczyną czy to może być łożysko lub guma na amorku? b. prosze o pomoc
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
wyślij do mnie przez pw swój numer telefonu jak będę miał czas pokaże Ci jak się jeździ i pogadamy
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja jestem, zależy co chcesz się dowiedzieć
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ramzes a ustawiłeś takie same fale w radiu jak i w transmiterze?
-
NJU Mobile vs. Play
Ja proponuje wam nielimitowane rozmowy w Play za 30 zł od pierwszego dnia miesiąca po doładowaniu. Przede wszystkim lepszy zasięg niż w Orange no i te nielimitowane rozmowy
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
https://www.facebook.com/events/713993088616781/ kto sie wybiera? licze na Ciebie adrian998998 na 1/4
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobra, piwko będzie można wypić na zgode
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
2 miesiące temu nikomu nie przeszkadzało jak ktoś się zapytał czy w Niedziele spot, aktualnie tobie przeszkadza... nie każdy musi być
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A może spot w Niedziele?
-
NJU Mobile vs. Play
jestem Ciekaw jak to chodzi
-
prezent dla kolegi na wesele
daj mu zderzak od audi ;p
-
Wtryski 216 + chip a4 b5
włożyć jeździć jeżeli wiadomo że były dobre i nie lały, ewentualnie sprawdzić rozpylanie paliwa przez końcówki
-
Kod do radia - da radę jakoś odzyskać?
zobacz co jest napisane pare postów wyżej