Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

levis1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez levis1991

  1. to samo chciałem powiedzieć na uchwycie najlepiej zamontować gruszkę od CB co do subufera można dołożyć drugi(ktoś ostatnio sprzedał montowane w org styropian zazwyczaj w b6 były pianki a nie dojazdówki lub koło 5
  2. może się ukrywa bo ma dużą ilość pkt? jeżeli świadek bedzie zeznawał na Policji i powie jak było nie powinno być problemu
  3. a jak ostro depniesz na hamulec lub mocniej pohamujesz to nie będą piszczeć czy zawsze piszczą przy jakim kolwiek hamowaniu ?
  4. jak będą chcieli ukraść to i tak ukradną... możesz kupić złodziejki(śruby) najgorzej będzie jak zgubisz klucz do odkręcenia takiego koła
  5. z tyłu się wykręca poduszkę powietrzną zazwyczaj(od strony licznika)
  6. najlepiej na końcu szmatką z mikrofibry i po kłopocie...
  7. polecam lemfordera jestem zadowolony z tego zawieszenia
  8. levis1991 odpowiedział(a) na Eddie92 temat w 1.9TDI
    w b5 czy b6 to samo jest jeśli chodzi o PD
  9. spróbuj leczenie olejem 2t na forum avensis i toyoty na CM pomogło na niemieckich forach też piszą o tym jak chcesz linki moge CI wysłać
  10. a to sorki
  11. wydaje mi się że to objaw pompowtryskiwaczy, dużo obciążenie idzie i wtedy jest to wyczuwalne, polecam sprawdzić korekcje wtrysków i dolewać do ON olej 2t wtedy pompki lepiej beda smarowane i czysczone co do wentylatora to może łapie temperature silnik i dlatego wentylatory szybciej sie kręcą
  12. 200ml na 50l ON na 60l to 300ml najlepiej ELF, Liqui Moly lub revanol ja właśnie zaczynam bawić sie z olejem 2t od wczoraj korekcje wtrysków sprawdzone zobaczymy jakie bedą za 2-3baki pozdrawiam
  13. przyłączam się do tematu, wymieniłem całe zawieszenie przód czyli 8 wachaczy+ koncówki, łaczniki i słychać czasami głuche pukanie na minimalnym dołku a na wiekszym nic.... irytujące co może być przyczyną czy to może być łożysko lub guma na amorku? b. prosze o pomoc
  14. wyślij do mnie przez pw swój numer telefonu jak będę miał czas pokaże Ci jak się jeździ i pogadamy
  15. ja jestem, zależy co chcesz się dowiedzieć
  16. Ramzes a ustawiłeś takie same fale w radiu jak i w transmiterze?
  17. Ja proponuje wam nielimitowane rozmowy w Play za 30 zł od pierwszego dnia miesiąca po doładowaniu. Przede wszystkim lepszy zasięg niż w Orange no i te nielimitowane rozmowy
  18. https://www.facebook.com/events/713993088616781/ kto sie wybiera? licze na Ciebie adrian998998 na 1/4
  19. dobra, piwko będzie można wypić na zgode
  20. 2 miesiące temu nikomu nie przeszkadzało jak ktoś się zapytał czy w Niedziele spot, aktualnie tobie przeszkadza... nie każdy musi być
  21. A może spot w Niedziele?
  22. jestem Ciekaw jak to chodzi
  23. daj mu zderzak od audi ;p
  24. włożyć jeździć jeżeli wiadomo że były dobre i nie lały, ewentualnie sprawdzić rozpylanie paliwa przez końcówki
  25. zobacz co jest napisane pare postów wyżej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.