Treść opublikowana przez Ar4turo88
-
[ALL] Auto po powodzi
Poodkręcać elementy, posprawdzać w zakamarkach, czy nie ma śladów obecności wody, czyli zacieki, piasek. Obejrzeć elektrykę, czy nie śniedzieje. Widziałem kiedyś auto odpicowane, jak z salonu, miało problemy z elektryką, a była to full opcja vana. Po odkręceniu licznika, wylała się z niego woda. Właśnie na elektrykę trzeba zwrócić uwagę, czy wszystko dobrze działa.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 10:15_________________________________________________http://www.forumsamochodowe.pl/auto-po-powodzi-uwaga-vt34123.htm
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Heh jak uważasz a co do kółek jak będziesz szukał to tylko z rantem :>
-
[B6 AKE] Problem z elektryką
Kolego nie wiem wszystko możne być prawdopodobne
-
[B6 AKE] Problem z elektryką
Mam nadzieje.. że w końcu ożyje dzięki koledzy za pomoc ze poruszacie ten wątek
-
[B6 AKE] Problem z elektryką
To autko przed moim kupnem miało już wadę wrodzona ale cena była tak kusząca ze nie moglem się oprzeć myślałem ze wymienię kilka bezpieczników i będzie git majonez.A co do elektroników to masz racje potrafią tylko dobrze nawijać a przede wszystkim kasować.....
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
A może jakis mały spojler na tylna klapkę cos w stylu S4 :naughty :http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=390000312513&Category=40210
-
[ALL] Moja Niunka A6
A gleba jakiej firmy...
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Wszystko ładnie cacy tylko zastanawia mnie jedno dlaczego tylne lampy kozackie ledy zastąpiłeś tym czymś nie wiem jak to oreślic :shocked:zmień je z powrotem bo ja Ci zmienię A co do ładnych fajnych dużych kółek http://allegro.pl/item1054204458_felgi_aluminiowe_dare_lm_19_nowe_bmw_3.html Może Cie to zainteresuje. ogólnie autko prezentuje sie przednie ale te tylne lampy aut
-
[B6 AKE] Problem z elektryką
Jeszcze nie podpoiłem vaga ale postaram sie to zrobić w nadchodzącym tygodniu..
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Ewentualnie dziurki można zaszpachlować i pomalować lakierem fortepianowym... opcja druga kupić bajeranckie okleiny w super markecie i po kłopocie
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
Kosa konkretna ciekawy kolor a co najważniejsze quattro
-
[B6 AKE] Problem z elektryką
Na początku mego wątku chciałbym przeprosić bo nie wiem czy wstawiłem go w odpowiednia rubrykę Tydzień temu zakupiłem w szwab landzie moja perełkę Audi A4 2.5Tdi cabrio 163Ps. Ale do sedna mam ogromny problem z elektryka tego auta którego nie możne rozgryźć żaden elektromechanik z mojego okręgu.A oto lista objaw które dolegają mojej perełce. -centralny zamek wo gole nie otwiera drzwi ani z pilota tym bardziej manualnie. -po 5sekundach komputer blokuje hamulce -elektryczne szyby nie działają -nie działa klimatyzacja -a to co najbardziej mnie smuci elektryczny dach nie chce się otwierać ;( koledzy proszę o pomoc w tych trudnych chwilach. Może ktoś ma namiary na genialny serwis lub elektromechanika z góry dziękuje Pozwólcie mi odzyskać radość z jazdy......
-
POLECAM AUTOELEKTROMECHANIKA (MAGIK)
Kolego Może jakiś numer kontaktowy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem Artur pochodzę z Międzyrzeca Podlaskiego