Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trezor4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trezor4

  1. no temp ok juz widzialem , a reszta ? z gory dziekuje
  2. zrobilem logi oto one .... grupy 000 , 003 , 004 BS sa w tych samych plikach te pozniejsze logi .... Log (0 - 011) Log (1 - 003,003) Log (2 - 000,000) Log (3 - 013) Log (4 - 001) Log (5 - 007) Log (6 - 004,004) Log (7 - 018)
  3. Mam taki problem , ze radio wylacza sie po wyjeciu kluczyka , ale czasami pozniej sie wlacza . Np. wyciagam kluczyk zamykam auto , wracam do auta za 20min a radio sobie gra zauwazylem to po wymianie kostki stacyjki po jakims czasie ale nie wiem czy to napewno jej wina moze byc .... kosta niesety nie ori
  4. pozniej zrobie logi stat i BS to sie oceni , a moze uda mi sie dynamiczne rowniez
  5. sprawdzalem oczywiscie na rozgrzanym silniku i wlasnie sie pytam czy przypadkiem nie mam z jakiegos powodu za wysokiej temp paliwa...
  6. Witam jaka powinna być prawidłowa temp paliwa w TDI TIMING pokazana ? bo mam ustawiony kat na 54 ale temp jest dosc wysoka i punkt na wykresie skacze w okolicy gornej kreski zakresu prawidlowego ...
  7. dzieki w takim razie kupuje pytam bo 110zl nie chodzi piechota [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 15:33_________________________________________________oslona zamontowana , jest identyczna i wszystko pasuje , tylko nie jestem pewien czy powinna tak sie ruszac podczas paracy silnika , zeby sie mocowania nie polamaly ..... ona ma sie trzymac tylko na tych srubkach oraz ma byc wepchetnia w taka gume przy alternatorze ? bo z tyly oslony jest takie wyciecie jeszcze i nie wiem czy tam powinno byc o cos zaczepione , czy to tylko na kable jakies wyciecie ?
  8. a pasuje w przyszly tydz piatek ? czy sobota ?
  9. ja ogolnie to bym wpadl ale na godz albo dwie bo jutro do wawy jade na noc a wiec musze byc wypoczety , chcialem wpasc wypic chociaz jakas flaszke z Wami
  10. sluchajcie a co to bedzie grill ? bo nie wiem co mam wziac , bo ogolnie to jade z zona na kolacje do wrocka a pozniej bym wpadl na jakas flaszke ? co kupic jeszcze ? o ktorej startujecie i gdzie ?
  11. mozna tez wpasc ?
  12. a nie masz od kogo pozyczyc o podlaczyc sterownik abs ?
  13. a druga sprawa to najlepiej chyba jak do przedstawiciela zadzownisz po wodke .... dobre ceny mozna wyrwac .... ja znalazlem numer na necie , zadzownielm i dostalem dobra cene i jeszcze mi do domu wodeczke przywioz
  14. a ta sobotnia imprezka u qurczaka to otwarta dla wszystkich klubowiczow ? czy tylko dla wtajemniczonych
  15. a ja u siebie mialem nemiroffa i powiem ci ze ludzie byli zachwyceni , zadnych sensacji na poprawinach i pilismy w niedziele do 4 rano w hotelu jeszcze :D
  16. tylko ten krakow i bukowina to fajnie na nocleg , a nie romantyczny wieczor na osobnych lozkach chyba po pierwsze szukaj pokoju z lozem malenskim i zeby klimat byc ... jedziesz na 1 lub 2 noce to lepiej dorzucic 200zl ale bedziecie mieli klimat .... poszukaj sobie na gruper fajne promocje sa .....
  17. a moze trzeba zaadoptowac tylko do sterownika abs .... ???
  18. a ja sie dopytam , czemu nie ma reakcji w 011BS ? problem z N75 ?
  19. a moze cos takego ? http://www.groupon.pl/oferty/groupon-travel/zameknaskale-kotlinaklodzka/951780
  20. no wlasnie tak zawsze jezdzilem ale droga z piotrkowa do wawy jest w remoncie ,a co myslicie o takiej trasie : http://maps.google.pl/maps?q=wroc%C5%82aw+do+warszawa&saddr=wroc%C5%82aw&daddr=warszawa&hl=pl&ie=UTF8&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.889407,26.784668&geocode=FS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw%3BFSz2HAMdBZ9AASkBn4aaZsweRzH80-qIKr7wcg&vpsrc=0&t=m&z=8
  21. no szkoda ze kolega ma 1 posta i jak zostalo juz zauwazone zarejestrowal sie tylko zeby glosowac na niego , a pozatym plagiat
  22. spoko dzieki , ale z ori odpuszczam bo nie dam z spinki 150zl albo wiecej .....[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 16:28_________________________________________________ masz moze fotke z etki gdzie ktora spinka idzie ?
  23. czyli tak trasa wroclaw - piotrkow mazowiecki - rawa mazowiecka - wawa odpda rozumiem ? a co powiesz na trase poznan - wawa zeby pojechac i tamtedy do wawy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.