Treść opublikowana przez trezor4
-
[B5 AFN] Tdi timing - prawidłowa temp paliwa
no temp ok juz widzialem , a reszta ? z gory dziekuje
-
[B5 AFN] Tdi timing - prawidłowa temp paliwa
zrobilem logi oto one .... grupy 000 , 003 , 004 BS sa w tych samych plikach te pozniejsze logi .... Log (0 - 011) Log (1 - 003,003) Log (2 - 000,000) Log (3 - 013) Log (4 - 001) Log (5 - 007) Log (6 - 004,004) Log (7 - 018)
-
[ALL B5] Radio samo sie wlacza
Mam taki problem , ze radio wylacza sie po wyjeciu kluczyka , ale czasami pozniej sie wlacza . Np. wyciagam kluczyk zamykam auto , wracam do auta za 20min a radio sobie gra zauwazylem to po wymianie kostki stacyjki po jakims czasie ale nie wiem czy to napewno jej wina moze byc .... kosta niesety nie ori
-
[B5 AFN] Tdi timing - prawidłowa temp paliwa
pozniej zrobie logi stat i BS to sie oceni , a moze uda mi sie dynamiczne rowniez
-
[B5 AFN] Osłona górna silnika AFN polift do przedlifta ?
no i wszystko jasne
-
[B5 AFN] Tdi timing - prawidłowa temp paliwa
sprawdzalem oczywiscie na rozgrzanym silniku i wlasnie sie pytam czy przypadkiem nie mam z jakiegos powodu za wysokiej temp paliwa...
-
[B5 AFN] Osłona górna silnika AFN polift do przedlifta ?
mam , a co niedobrze ?
-
[B5 AFN] Tdi timing - prawidłowa temp paliwa
Witam jaka powinna być prawidłowa temp paliwa w TDI TIMING pokazana ? bo mam ustawiony kat na 54 ale temp jest dosc wysoka i punkt na wykresie skacze w okolicy gornej kreski zakresu prawidlowego ...
-
[B5 AFN] Osłona górna silnika AFN polift do przedlifta ?
dzieki w takim razie kupuje pytam bo 110zl nie chodzi piechota [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 15:33_________________________________________________oslona zamontowana , jest identyczna i wszystko pasuje , tylko nie jestem pewien czy powinna tak sie ruszac podczas paracy silnika , zeby sie mocowania nie polamaly ..... ona ma sie trzymac tylko na tych srubkach oraz ma byc wepchetnia w taka gume przy alternatorze ? bo z tyly oslony jest takie wyciecie jeszcze i nie wiem czy tam powinno byc o cos zaczepione , czy to tylko na kable jakies wyciecie ?
-
Spoty wrocławskie
a pasuje w przyszly tydz piatek ? czy sobota ?
-
Spoty wrocławskie
ja ogolnie to bym wpadl ale na godz albo dwie bo jutro do wawy jade na noc a wiec musze byc wypoczety , chcialem wpasc wypic chociaz jakas flaszke z Wami
-
Spoty wrocławskie
sluchajcie a co to bedzie grill ? bo nie wiem co mam wziac , bo ogolnie to jade z zona na kolacje do wrocka a pozniej bym wpadl na jakas flaszke ? co kupic jeszcze ? o ktorej startujecie i gdzie ?
-
Spoty wrocławskie
mozna tez wpasc ?
-
[B5 AFN] Problem z podłączeniem kompa.
a nie masz od kogo pozyczyc o podlaczyc sterownik abs ?
-
Jaka wódka na wesele ?
a druga sprawa to najlepiej chyba jak do przedstawiciela zadzownisz po wodke .... dobre ceny mozna wyrwac .... ja znalazlem numer na necie , zadzownielm i dostalem dobra cene i jeszcze mi do domu wodeczke przywioz
-
Spoty wrocławskie
a ta sobotnia imprezka u qurczaka to otwarta dla wszystkich klubowiczow ? czy tylko dla wtajemniczonych
-
Jaka wódka na wesele ?
a ja u siebie mialem nemiroffa i powiem ci ze ludzie byli zachwyceni , zadnych sensacji na poprawinach i pilismy w niedziele do 4 rano w hotelu jeszcze :D
-
[ALL] Pokój/Apartament na 1 nocleg ewentualnie weekend - szukam
tylko ten krakow i bukowina to fajnie na nocleg , a nie romantyczny wieczor na osobnych lozkach chyba po pierwsze szukaj pokoju z lozem malenskim i zeby klimat byc ... jedziesz na 1 lub 2 noce to lepiej dorzucic 200zl ale bedziecie mieli klimat .... poszukaj sobie na gruper fajne promocje sa .....
-
[B5 AFN] Problem z podłączeniem kompa.
a moze trzeba zaadoptowac tylko do sterownika abs .... ???
-
[B5 AVG] Logi pod szczepionke
a ja sie dopytam , czemu nie ma reakcji w 011BS ? problem z N75 ?
-
[ALL] Pokój/Apartament na 1 nocleg ewentualnie weekend - szukam
a moze cos takego ? http://www.groupon.pl/oferty/groupon-travel/zameknaskale-kotlinaklodzka/951780
-
[ALL] Najlepsza trasa Wroclaw - Warszawa
no wlasnie tak zawsze jezdzilem ale droga z piotrkowa do wawy jest w remoncie ,a co myslicie o takiej trasie : http://maps.google.pl/maps?q=wroc%C5%82aw+do+warszawa&saddr=wroc%C5%82aw&daddr=warszawa&hl=pl&ie=UTF8&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.889407,26.784668&geocode=FS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw%3BFSz2HAMdBZ9AASkBn4aaZsweRzH80-qIKr7wcg&vpsrc=0&t=m&z=8
-
To nie zdrada marki, to tylko film :)
no szkoda ze kolega ma 1 posta i jak zostalo juz zauwazone zarejestrowal sie tylko zeby glosowac na niego , a pozatym plagiat
-
[ALL B5] Zaczepy oslony dolnej silnika i skrzyni
spoko dzieki , ale z ori odpuszczam bo nie dam z spinki 150zl albo wiecej .....[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 16:28_________________________________________________ masz moze fotke z etki gdzie ktora spinka idzie ?
-
[ALL] Najlepsza trasa Wroclaw - Warszawa
czyli tak trasa wroclaw - piotrkow mazowiecki - rawa mazowiecka - wawa odpda rozumiem ? a co powiesz na trase poznan - wawa zeby pojechac i tamtedy do wawy ?