Treść opublikowana przez trezor4
-
Jaki materac do 1000 zł
a wg mnie ma to znaczenie ..... materac musi oddychac , a jak polozysz go na panelach , a jeszcze dasz koc to zamiast oddychac od spodu to bedzie ci sie parzyl ..... zoabcz ze stelaze pod lozka maja tylko cos w stylu listewek pod mareracem .... jezeli chodzi o marerace to lakesowy super pod tym wzgledem ze po 10 latach dalej bedzie nie wygnieciony , ale za 1000zl to moze kupisz 80x200
-
[ALL] Assistance dla samochodu z 97 roku ?
a wiesz moze ile mniej wiecej skladka wynosi za pakiet zloty lub zloty + ? ew. pakiet ten 15 dniowy
-
[ALL] Assistance dla samochodu z 97 roku ?
Wiecie moze ,w ktorej firmie mozna wykupic assistance dla starszych samochodow ? chodzi mi o ubezpieczenie w razie awarii z holowaniem dla mojej audiczki z 97 roku wiem , ze duzo firm nie ubezpiecza takich starych samochodow
-
Problem z oswiadczeniem po kolizji
jezeli ma usprawiedliwienie to nic mu nie zrobia
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Napinacz do A4 B5 1.9 , 110KM , AFN , rok 97 ... jaka cena ? Dzieki
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
juz mam gatesa , ale okazalo sie ze napinacz mowi papa
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w AFN
Prosze nie wyrzucac tematu do kosza , ale znalazlem temat o napinaczu ale nie byl to opis w silniku AFN , czy w AFN tez bez problemu mozna odkrecic wisko i odsunac w strone chlodnicy i wymienic napinacz bez sciagania przodu ? Czy lekko wygiety napinacz to na 100% jego wina czy moze lozysko byc wyrobione ? jak sciagnalem pasek z kola alternatora to ciagnalem reka pasek zalozony na kolo pasowe napinacze zeby poruszac napinaczem to sie krzywi bardzo , ale po zalozeniu paska na wszystkie kola jest tylko minimalnie skrzywiony. ... czy to potierdza ze to napinacz mowi papap ? powinien stac sztywno i os rolki napinacza powinna pracowac prostopadle do osi strezyny?
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
skoro tak mowisz kiedys czytalem ze GATESY piszcza dlatego tak nie chetnie go chcialem ....
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
Witam , w zeszlym roku wymienilem pasek wielorowkowy bo mi piszczal .... minal rok i znowu to samo sie pojawilo . Obecnie mam zalozonego BOSCHA ale chyba jakas podrobe kupilem w Focie bo na zewnetrznej stronie paska nie ma tego wzmocnienia z tkaniny i zadnych napisow..... Dzownilem do sklepu i na dzisiaj koles ma dostepny Gatesa za 40zl i SKF za 47zl , ktory wziac lepiej ? Wiem ze Conti najlepsze ale musze to dzisiaj zrobic .....
-
Pytanie o coś mocniejszego
dokladnie, 1l Absoluta za 40PLN - lepszy wybor niz 1l Finlandii. 1l Ballantines'a 60PLN, ale to akurat normalna marketowa cena. dalej jest ten absolut po 40zl ?
-
Pytanie o coś mocniejszego
a co myslicie Finlandii z biedronki ? bo jest 1l za 55zl chyba czy jakos tak dobre to , czy jakas lewa?
-
Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
to jest wlasnie polska policja , jedyne co umie to dac mandat kiedys widzialem w szklarskiej porebie , miasteczko zyje z turystki , a podjezdza kolesc z rodzina autem i zatrzymal sie moze na 20sek zeby wyskoczyc tylko zoabczyc do ktorej sa kasy z biletami czynne , a w tej chwili pojechala policja i oczywsicie mandacik a przeciez mogli powiedziec grzecznie zeby odjechal bo tu nie wolno stawac itd .....
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
poczytajcie o ekspresach JURA .....
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
moze koledze chodzilo o zrodlana wode , a nie mineralna mineralna ma duzo skaldnikow a wiec bedzie osad , a zrodlana to kranowa lepsza
-
Kredyt hipoteczny
jezeli chodzi o stawki notarialne to poszukaj sobie ustawy regulujacej to bo sa to max kwoty jakie moze wziac notariusz , a wiec mozesz szukac kogos kto wezmie troche mniej niz max kwota
-
[B5 AEB] Prośba o ocenę logów
tak robilismy na pelnym bucie ale jak widac tylko do 4500max obr ..... wczoraj nie bylo czasu , umowie sie z nim za pare dni i pojedziemy na obwodnice i dokrecimy go do 6000tys . Czyli powtorzyc wszystkie 6 logow dynamicznie tylko ? A sluchaj bo ty tez masz gaz u ciebie , czy zrobic tez komplet logow na gazie ? Bo wczorajsze byly tylko na benzynie . Bledy wstawie pozniej bo juz jestemm w pracy , a logi sa na innym kompie.[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 08:11_________________________________________________wlasnie zaglebiam sie w lekture diagnozy silnika AEB i z tego co widze to przeplywka okolo 120 pokazuje ale przy 6000tys , musze powtrzyc logi bo jak widac przeplywka pokazuje coraz wiecej ale zakonczylismy logi na 4500tys. Czy ew. zanizone wartosci przeplywki pokazuja ze turbo slabo pompuje ? Jak zdiagnozowac turbo czy nie jest wysrane w tym silniku ?
-
[B5 AEB] Prośba o ocenę logów
Witam czy ktos moze spojrzec na te logi , bo sprawdzalem koledze passata b5 z 98 roku AEB 1.8T . Bylo chyba z 6 bledow ale po skasowaniu juz sie nie pojawiaja wiec nie zamieszczam bo pewnei byly to bardzo stare bledy . http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63817.html http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63818.html http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63819.html http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63820.html http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63821.html http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63826.html Dzieki z gory pierwsze piec logow sa napoczatku zrobione BS a pozniej dynamiczne , a ostatni tylko dynamiczny.
-
[B5 AEB] Jakie grupy powinno sie logowac ?
Witam , znajomy ma problem z silnikiem 1.8t z 98roku i umowilem sie z nim ze podlaczymy vaga i sprawdzimy. Szukalem na forum ale ciezko znalesc taki poradnik jak dla tdi co mierzyc i czy w bs czy stat a moze dynamiczne. Znalazlem taki temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7226 ale za duzo z niego nie wynika ..... czy ktos moze napisac ktore bloki zlogowac w bs , stat , a ktore w dynm. Dzieki
-
[ALL B5] Gdzie podłożyć bloczek po podniesieniu auta
spoko dzieki . jutro bede dzialal
-
[ALL B5] Gdzie podłożyć bloczek po podniesieniu auta
Chce podniesc przod auta z obu stron i postawic na bloczkach betonowych gdzie je podlozyc zeby nic sie nie stalo ? moze byc zaraz za miejscem gdzie zachacza sie lewarek ? Czy ta listwa za ktora podnosci sie lewarkeim moze lezec na bloczku ?
-
[ALL B5] Wymiana łącznika stablizatora i tuleji stabilizatora
[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 14:08_________________________________________________chlopaki potrzebuje pomocy wczoraj bez problemu odkrecilem nakretki ale w jaki sposob wybic sruby z lacznika ? czy w jakis sposob podnoscicie i ustawiacie stabilizator zeby lacznik sie ulozyl i sruba wychodzi ? jak ktos ma jakis patent to prosze o wskazowki dolna to mozna mlotkiem puknac ale przy tej gornej jest zaraz mocownie amora i nie ma jak podejsc ......druga sprawa to tuleja stabilizatora , ona jest w ksztalcie mimosrodu i ma rozceicie .... czy to rozciecie powinno byc w storne podwozia ? bo wtedy guma wchodzi w kanal w podlodze , pozatym jaki i czym ustawiacie stabilizator zeby dobrze osadzic ta tuleje gumowa , bo u mnie jak przykrecilem obejme to guma powinna opierac sie na poszezeniu na stabilizatorze ale u mnie jakby byla za krotka tuleja i jest przerwa i wogole jakosc dziwnie to sie ulozylo po skreceniu .
-
[ALL B5] Wymiana łącznika stablizatora i tuleji stabilizatora
Witam , dzisiaj chce wymienic gume i lacznik stabilizatora , ale nie mam kanalu i moje pytanie jest takie : Czy moge go wymienic na podniesionym aucie ? Czy jak w przypadku wachaczy auto musi stac na kolach ?
-
[B5 ARG] Wyciek płynu z maglownicy
wg mnie tylko regenracja .... dostaniesz minium 12 miesiecy gwarancji .... a na uzywke moze 1 miesiac rozruchowej ja regenerowalem pol roku temu i do dzisiaj zadnych wyciekow
-
Spoty wrocławskie
to ja tez bede
-
Spoty wrocławskie
kto jeszcze sie wybiera dzisiaj na spota ? bo ja w koncu pierwszy raz chcialem sie pokazac