Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trezor4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trezor4

  1. trezor4 odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    OK WYMIENIAM WSZYSTKO A CO MYSLICIE O SKF ROLKACH ? I PASKU GATES ? LEPIEJ INA I CONTI ?
  2. trezor4 odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    ALE ROZBIERZNOSC W ODPOWIEDZIACH CHCE WYMIENIC ROZRZAD ALE NIE WIEM CZY ZROBIC TYLKO PODSTAWOWE RZECZY CZY WSZYSTKO CO WYMIENILEM NA POCZATKU WATKU[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 08:48_________________________________________________A MOZE KTOS O CENACH SIE WYPOWIDZIEC? CZY SA DOBRE ? CO MYSLICIE O SKF? LEPIEJ DOLOZYC DO INA ?
  3. trezor4 odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    dzownilem dzisiaj do kolesia od ktorego kupilem auto .... robil rozrząd 60 tyś temu ale wymienial tylko pasek i te 2 rolki napinajaca i prowadząca, a zatem czeka mnie wymiana wszystkiego skoro dawno nie bylo wymieniane ?
  4. mam pytanie do ilu powinna pompowac turbina ?
  5. trezor4 odpowiedział(a) na trezor4 temat w 1.9TDI
    czyli wstepnie kupic tylko pasek + 2 rolki i pompe wody ? a reszte jak mechnik stwierdzi ze trzeba ? tylko komu ufac?
  6. trezor4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam kupilem A4 1.9 TDI 110KM silnik AFN i musze wymienić rozrzad. Znajomy zrobił mi wycene co musze wymieć , mozecie spojrzec i potwiedzic ze wszystko jest do wymiany ? : Kpl.rozrządu - 220 zł. Skf- w komplecie pasek rozrządu to: DAYCO lub GATES Pompa wody -156 zł. skf Napinacz paska wspomagania + alternatora- 235 zł. skf Rolka paska Klimy-115 zł. skf Pasek Klimy -15 zł. gates Pasek alter- 35 zł. Gates
  7. mam pianke sonax do czyszczenia tapicerki ale nie schodzi :(
  8. no wlasnie jak zmienialem olej to byla mokra oslona silnika na od spodu... a teraz zrobilem 300km patrzylem od spodu sucho ... musze wyczyscici pompe i zoabaczyc czy sie leje bo jest mokra ale nie wiem czy to pozostalosci po ostanim razie czy dalej cieknie
  9. witam , czym wyczyscic smar mam pare plam na skorzanej tapicerce kolor brazowy jasny
  10. ok sprawdze i sprobuje zlokalizowac wyciek..... pozatym nie odczuwam zadnych zmian w pracy silnika , mozna z tym jezdzic ?czy raczej nie ?
  11. Witam ostanio zauwazylem przy wymianie oleju ze cieknie z silnika .... okazalo sie ze pompa wtryskowa gdzies cieknie... kupilem auto wszystko bylo ok ale zatankowalem niechcąco paliwo diesel v=power na shellu i tez troche katowalem silniczek zeby go sprawdzic czy od tego mogly sie zrobic wycieki ? dzisiaj patrzylem i od spodu sucho , moglo przestac ciec ?
  12. musze jutro zalać olej bo jade w trase i mam mało a nie bede dolewal , mam do wyboru CASTROL MAGNATEC 5W40 lub MOBIL 3000 5W 40 ostanie 60 tyś jezdzilo na 15 W 40 - takie kupilłem(obecny przebieg 230tys) , nie lepiej na poczatek zalać 10 W 40 i zoabczyc jak bedzie chodzil a pozniej przejsc na pelen syntentyk? ja wiem ze temat jest wałkowany ale kazda sytuacja jest inna wiec nie odsylacie do innych postow tylko prosze pomozcie. z gory dzieki
  13. no wiem czytalem i wiem ze spełnia , ale moze macie zle doświadczenia i powiecie zebym sie wystrzegał tego oleju dlatego pytam.... moglem jeszcze zmienic na MOBIL 5W 40 super 3000 , ktory byl by lepszy z tych dwóch ? obecnie kupilem auto i jezdzi od 60 tys na 15 W 40 .....
  14. a moze ktos mi doradzi z tym olejem ? czy castrol magnatec 5 W 40 bedzie dobry ? bo nie moge nigdzie dostać MOTULA w moim miescie
  15. Witam co myślicie o CASTROL MAGNATEC 5W40 ten w zielonej butelce ? bo u mnie w miescie nie ma motula nigdzie a musze wymieć olej ..... filtr MAN . Co myślicie o tym zestawie?
  16. trezor4 odpowiedział(a) na trezor4 temat w Audi A4 B5
    czy ktos mi pomoże i powie od ktorego roku by pasowala kostka moje A4 jest z maja 97 roku.
  17. Witam ile bedzie kosztował kompletny rozrzad ( nie wiem co sie wymienia bo kupiłem auto ) moj silnik to audi a 4 1.9 TDI AVANT 110KM 97rok. dzieki
  18. ok sprawdze jutro to wszystko i napisze .....
  19. dzieki juz wszystko wiem
  20. witam czyli jak mam fabrycznego FISa od 1997 roku to nie bede miał sygnalizacji otwartych drzwi ?
  21. Witam kupiłem auto parę dni temu i mam taki błąd : 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent Auto wydaje mi się że działa poprawnie, nie mam z nim żadnych problemów ... wiec skąd ten błąd? co to może być ?
  22. trezor4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam uszkodzaoną kostkę stacyjki w mojej A4 AVANT 1.9 TDI 110KM rok.97 czy pasuje do mnie kostka z A4 1.8 benzyna 96 rok ?
  23. Witam wszystkich jestem nowy i chciałbym dowiedzieć się trochę na co zwrócić uwagę oraz dokonać najlepszego wyboru z Waszą pomocą Interesuje mnie Audi A4 b5 rok - 96-98 tylko nie wiem czy gaz czy diesel. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.