Treść opublikowana przez trezor4
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie 97roczki na blacie mam teraz 240tys ostatni papier z niemiec - przeglad jakis tam miala w 2006 - 160 tys , wiec mysle ze przebieg realny na dzien dzisiejszy
-
[B5 AFN] Diagnoza pompy hamulcowej-ABS
wszedłem w vagu w grupę 3 - ABS brakes i nie pokazuje żadnych błędów ale nie mogę się połączyć z kanałem 000 w okienkach pokazuje się ERROR i nie dostępny zamiast pomiarów.
-
[B5 AFN] Diagnoza pompy hamulcowej-ABS
super , jutro wieczorem sprawdzę i będziemy patrzeć czy wszystko ok
-
[B5 AFN] Diagnoza pompy hamulcowej-ABS
Witam czy można jakoś zdiagnozować działanie pompy hamulcowej w VAGu ? dzieki z góry za odp
-
[ALL B5] Goracy plastik przy klimatroniku
spoko dzięki może przesadziłem z ogrzewaniem trochę i dlatego
-
[ALL B5] Goracy plastik przy klimatroniku
Witam dzisiaj jechałem ok 50km trasy i zauważyłem , że mocno nagrzał sie plastik od strony pedałów przy klimatroniku , czy tak sie nagrzewa jak sie mocno grzeje w aucie ? tam leci gdzies powietrze do nawiewów ?
-
[B5 AFN] Webasto - czyszczenie
ok ... wielkie dzieki w każdym razie
-
[B5 AFN] Webasto - czyszczenie
nie udało mi sie połączyć z vagiem ... ale po południu webasto uruchomiło się bezproblemów, po załączeniu odrazu uruchomił się klimatronik i ładnie zaczęło grzać , a poprzednio webasto chodziło ale nie wlaczal sie klimatronik wogole i zaczeło sie dymić...(zdarzyło mi sie tak dopiero 1 raz a używam go od 3 miesiecy codziennnie) nie wiem co robic bo boje go teraz ustawiac na noc [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:58_________________________________________________i dzisiaj znowu to samo rano .... poźniej sprawdzę może działa tylko na rozgrzanym silniku... webasto niby załącza się i działa normalnie ale nie załącza się klimatronik i zaczyna po paru minutach dymic z webasto , może zapchana rura od wydechu ? co może powodować ze klimatronic nie załącza się ? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 08:31_________________________________________________wie może ktoś gdzie jest świeca w tym webasto ? bo nie widze gdzie wchodzi ...[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 08:35_________________________________________________dzisiaj sprawdziłem i sie potwierdzilo załacza sie bez problemu jak silnik jest nagrzany np. jak przejade 10km zgasze silnik i odpalam webasto to bez problemu odrazu zapala sie klimatronik... pomoze ktos ?
-
[B5 AFN] Webasto - czyszczenie
w b6 webasto jest podpiete do fisa itd. ja mam osobny obok kierownicy pilot do uruchamiania webasto wiec nie wiem czy vagiem cos zdziałam ... a jak cos to z która grupą sie spróbować połączyć żeby znaleść blędy webasto?[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 09:10_________________________________________________a ma ktoś może fotke jak dostać sie do tego sitka? trzeba zdemontować webasto ? bo jak kupowałem auto to koleś mi mówił że kiedys mu sie wydawało ze auto sie spalilo tak zakopciło mu webasto w garazu okazało sie ze sitko bylo do czyszczenia... wiec moze problem powrocil dlatego chcialem to sprawdzic ?
-
[B5 AFN] Webasto - czyszczenie
a vagiem bledy sprawdzic mozna?
-
[B5 AFN] Webasto - czyszczenie
Witam dzisiaj moje webasto odmówiło posłuszeństwa włączyłem je normlanie i zaczęła chodzić pompka itd. ale około 2-3 min trwało i zawsze juz załączała się dmuchawa i klimatronik a dzisiaj nie, webasto chodziło ale nie wlaczala sie dmuchawa i strasznie zaczeło sie dymic z pod maski , myslalem ze sie spalilo .... czytałem na necie ze trzeba czyscic jakies sitko tylko nie wiem gdzie ono jest bo moze byc zapchane moze ktos pomooże ? jakas fotką ? moje webasto to THermo Top T
-
[B5 AFN] Słabo działa ogrzewanie
zauważyłem ze jak mam mało paliwa to też wskaźnik paliwa pływa zatankuje ok.10 litrow od rezerwy i nie plywa.... czyli 2 wskazniki plywaja w dolnych granicach.... dziwne
-
[B5 ABC] Żarówka podświetlania popielniczki - gdzie dostać?
a jaką najlepiej żarówkę wlutować ?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
czy na klimatoroniku najniższa temp to 30 ? bo ja tak mam nawet jak rano sprawdzam ?
-
[B5 ABC] Żarówka podświetlania popielniczki - gdzie dostać?
dzisiaj wyciągnąłem wkład popielniczki i zauważyłem że nie mam w ogóle żarówki z tą pierwszą częścią wkładu gdzie osadzona jest żaróka mam tylko tą drugą część pokazaną na zdjęciach powyżej chyba ktoś przede mną wyrwał i nie naprawił czy mogę bezpośrednio żarówkę do tej drugiej części podłączyć ?
-
[B5 AFN] Zapalniczka słabo grzeje
dzieki miałeś rację odgiąłem blaszki i wszystko działa tylko teraz zapalniczka po nagrzaniu aż wyskakuje z otworu .... chyba za mocno odgiąłem i za mocno sprężynuje
-
[B5 AFN] Zapalniczka słabo grzeje
gniazdo działa bo jak podłącze nawigacje to jest ok tylko wklad zaplaniczki chyba sie zepsuł
-
[B5 AFN] Zapalniczka słabo grzeje
Witam dzisiaj chciałem użyć zapalniczki i okazuje się że nie nagrzewa się , tzn, nagrzewa ale słabo i nie idze odpalic papierosa... wogole to nie wciska sie jej tylko trzeba cały czas trzymac zeby zaczela sie nagrzewac , co jest, musze wymienic zapalniczke? czy cos sie mogło zaciąć ?
-
Wasze niunie i mrozy
a jakie paliwo lejecie na zimę ? Verva , V-Power a moze Ultimate ?
-
[B5 AFN] Słabo działa ogrzewanie
ale pływa tylko na zimnym silniku ....
-
[B5 AFN] Słabo działa ogrzewanie
rikardo tak własnie jak odpalę silnik to temp na wskaźniku odrazu wstaje na okolo 65-70 stopni jak dodam gazu to spada do 60 ,jak go gazuje to wskazówka pływa w zaresie 60-70 stopni dopiero jak sie silnik nagrzeje powyzej 70 stopni to wskazówka juz nie drgnie i ladnie rosnie az stanie do pionu. termostat wymieniłem bo na kanale 49 i na vagu było okolo 76 stopni i wskazówka nie stała w pionie .... teraz jest ok.87 i ladnie stoi wskazówka . Sprawdzałem w vagu i nie mam żadnych błędów . Jak można jeszcze sprawdzic ten czujnik temp.? gdzie on jest ?
-
[B5 AFN] Słabo działa ogrzewanie
termostat wahlera .... wiem wiem ze to nie ori ale łapie temp ładnie i trzyma sprawdzałem na klimatroniku i vagu[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:45_________________________________________________sciągnąłęm wężyk i przez otwór leci płyn wiec muszed przeczyscic nagrzewnice
-
Spoty wrocławskie
witam czy jak bym podjechał na spotka to ktoś by pokazał jak odkręcić ( jakim kluczem tam dojść) śrubę do ustaiwenia kąta wtrysku ? tą z tyłu gdzie wchodzą 4 metalowe przewody do pompy wtryskowej? bo ciężko zimny odpala a nie dałem rady do niej podejść
-
[B5 AFN] Słabo działa ogrzewanie
ten wąż przy nagrzewnicy to chodzi o ten z dziurka po lewej stronie stojąc przodem do auta? druga sprawa odrazu po odpaleniu auta temp skacze na okolo 65 stopni na desce ale jak dodaje gazu to spada do 60 jak gazuje to plywa w tym zakresie... jak złapie temp powyżej 70 to juz ładnie idzie i nie reaguje na gazowanie i dochodzi do 90 stopni?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
mam to samo ..... czyli tak ma być?