Treść opublikowana przez trezor4
-
[B5 AFN] Sprawdzenie pompy hamulcowej
Witam borykam sie z problemem grzejącego hamulca przedniego prawego koła , dzsiaj byłem u mechanika i wymienił mi wężyk elestyczny bo niby on był przyczyna , okazało sie że koło dalej sie grzeje jutro jade na reklamacje bo zapłaciłem 110zl i dalej nie działa więc wyglda że wymienił dobry wężyk ... uszczelki zacisku wymieniane kolo 3 miesiecy temu wiec zastanawiem sie gdzie szukac dalej przyczyny bo do partaczy nie ma co oddawać i trzeba samemu sprobowac naprawic
-
[B5 AFN] Grzejące się koło.
ja mam podobnie tylko z przodu uszelki wymienione i dalej sie grzeje zacisk nie odbija od konca i trze klocek o tarcze , a jak hamuje to słysze takie puknięcie z okolic koła metaliczne .....[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 23:59_________________________________________________a jakie są obijawy uszkodzenia pompy abs ?
-
[ALL B5] Kabel zmieniarki
super dzieki ... ja mam avanta ale mysle ze bedzie podobnie ... chcialem kupic nie ori radio ale mam pelen fis i zle by wygladalo wiec wrzucam zmieniarke
-
[ALL B5] Kabel zmieniarki
Witam czy dużo jest rozbierania aby poprowadzić kabel zmieniarki ? czy do deltc cc pasuje zmieniarka ALPINE 4905 ?
-
[ALL B5] Radio za około 300zł
dzieki za wszystko tylko teraz pomyślałem co z wyświelniem stacji na FIS , czy jest możliwosć żeby to zrobić czy będzie puste pole ?
-
[ALL B5] Radio za około 300zł
no właśnie znalazłem tego Pioneer DEH - 2200UB za 299 w euro rtv agd wiec spoko cena i gwarancja ... a co jeszcze potrzebuje poza ramką żeby grały wszystkiego głośniki , tył + subboofer w nadkolu ?[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:58_________________________________________________http://allegro.pl/ramka-kostka-iso-audi-a4-b5-antena-klucze-x021-i1486206206.html czy takie coś wystraczy żeby obsłuzyć wszystkie 7 głośników ? czy bez problemu można to zamonotować samemu z tym zestawem ?
-
[ALL B5] Kostka stacyjki - czy to oryginał ?
dzisiaj dostałem kostkę i jest w białym pudełku bez żadnych nadruków itp tylko naklejka z numerem 4BO 905 849 oraz 108713CN5 , czy to nie chińszczyzna ?
-
[ALL B5] Radio za około 300zł
Witam czy zna ktoś może model radia do A4 B5 żeby miało podświelenie na czerwno i pasowało ładnie do A4 B5 ? nie chce wydawać dużo kasy bo nie potrzebuje super radia ....
-
[ALL B5] Kostka stacyjki - czy to oryginał ?
Co sądzicie o tej aukcji ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1500507068 bo cena bardzo atrkacyjna, tylko czy to orignał napewno ?
-
[B5 AFN] Rolka napianacza paska alternatora
wymieniłem pasek wielorowkowy 5PK(bosch-35zl) i piszczenie ustało , zrobiłem już ponad 500km i jest cisza .... poprzedni pasek wymieniony pół roku temu zrobiłem na nim 15tyś ( conti) , a więc jeżeli coś wam piszczy to warto zacząć od wymiany paska wielorowkowego za 35zL
-
Spoty wrocławskie
witam , chyba też wypada się wybrać na spota bo do 4 miesięcy mieszkam pod Wrocławiem i jeszcze nie wpadłem na spota ... tylko mnie nie pogońcie bo na tablicach DJ jeżdżę
-
[ALL B5] TDI olej PÓŁ syntetyk zmiana na PEŁNY syntetyk ???
ja również zmieniłem chociaż jak mówiłem znajomym o tym że przechodze z 10W na 5W to mówili że to zabojstwo dla silnika zrobiłem już 2000 km silnik lepiej pracuje, nie telepie się tak ,nie bierze nic oleju , same plusy , oczywiście olej motul 8100 + filtr MAN . lej śmiało i sie nie zastanawaj !!! aha przebieg u mnie to 250tyś ,
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
Witam co myślicie o preparatach do ogrzybiania klimy , zeby to zrobic samemu ? kosztuja ok 25 za puszkę która sie umieszcza w aucie i wlacza klime na 10min a ona wciaga preparat i odgrzybia , stosował ktos ?
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
no i dzisiaj wymieniłem płyn - odkreciłem waż od chłodnicy spuscilem plyn z chlodnicy a nastepnie nagrzałem silnik zeby termostat sie otworzyl ale wyrzucił mało plynu zmieściło sie tylko 4,5 litra pożniej . moze dlatego ze nie wlaczylem nadmuchu ? drugie pytanko : bo ostanio w trasie wyciekł mi plyn i zalalem go wodą i dlatego chcialem wymienic wszysrko ale po dzisiejszej wymianie zostało 1.5 litra kranówki w układzie , czy cos sie moze stać ?
-
[B5 AFN] Schemat paska wielorowkowego 5PK1592
czyli wszystko ok , 2 rolki są opasane druga nierowkowana strona paska
-
[ALL] Płyn chłodniczy SWAG- filoteowy G12+
czyli mogę smiało mieszczac
-
[B5 AFN] Schemat paska wielorowkowego 5PK1592
Witam jaki jest schemat prawidłowego założenia paska PK1592 silnik ze wspomaganiem i klimatyzacjią . Czy rolka od wisko i pompy wody ma być opasana - napędzana stroną paska bez rowków ?
-
[ALL] Płyn chłodniczy SWAG- filoteowy G12+
Witam mam 1 opakowanie płynu G12+ SWAG filoetowy i jest napisane zeby rozcieńczać go 1:1 przy temp zamarzania -36 oraz 1 opakowanie 1,5l plynu SWAG czerwonego i G12 i też jest napisane żeby rozcieńczać go 1:1 przy temp zamarzanie -36 , moje pytanie czy moge te płyny pomieszać i czym sie róznia poza kolorem bo oba to koncentraty wyglada na to .
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
a co sie może stac skoro wczesniej wyciagne waż od chłodnicy i bedzie sobie wisiał
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
to jak z tym nagrzaniem zeby termostat sam plyn wyrzucił ?
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
ok w takim razie jutro demontuje termostat i spuszczam płyn
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
no własnie nie chce wyciągać termostatu bo jak zmieniałem go to później miałem problem z dobrym założeniem jego i przeciekało z uszczelki ... jest jakaś inna metoda poza odkręceniem termostatu ?
-
[B5 AFN] Sprawdzenie czujnika poziomu cieczy chłodzącej
super dzieki za poradę , poźniej dam znac czy pomoglo [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 15:14_________________________________________________no i scianałem zbiorniczek i pływak chyba działa bo go słychac jak sie rusza ... sprawdziłem miernikiem i jak odwrócę zbiorniczek - pływak podniesiony do pokazuje obwód otwarty , jak dam zbiornik normalnie czyli plywak siądzie to pokazuje obwod zamkniety .. czyli wyglda na sprawny, sprawdzałem napiecie na wtyczce ktora podłacza sie do zbiorniczka i było okolo 10,5 v ale dalej nie mam ikonki o braku płynu .
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
Witam jak spuscic cały płyn z silnika bo dzisiaj sciągnałem waż dolny od chłodnicy ale wyleciało tylko 3 litry płynu... czy powinno się nagrzać silnik ze ściągnietym weżem od chłodnicy aż sie otworzy ternostat i wyrzuci cały płyn z silnika ?
-
[B5 AFN] Sprawdzenie czujnika poziomu cieczy chłodzącej
Witam ostatnio wyskoczył mi wąż prowadzący do chłodnicy płyn chłodniczy i cały sie wylał jechałem bez płynu kawałek dopiero zauważyłem że temp ponad 100stopni i szybko sie zatrzymałem . Mam czujnik poziomu plynu ale dlaczego nie zadzialal ... czy mozna go sprawdzic vagiem