Treść opublikowana przez trezor4
-
[B5 AFN] Popielniczka luźno wychodzi
tak właśnie wychodzi cała .... nie mam chyba tych blaszek które pokazujesz żeby wcisnąć śrubokrętem . jutro jeszcze obejrzę czy na pewno ich nie mam .[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:58_________________________________________________kurde ja nie mam tych blaszek pewnie dlatego wychodzi. można coś z tym zrobić ?
-
[ALL B5] Przyklejanie znaczka na klape
ale w moim emblemacie od wewnętrznej strony nie jest gładka powierzchnia tylko obwódka jest trochę wyższa , dałem taśmę dwustronna ale schowała się , dawaliście jakąś grubszą tą taśme ?
-
[ALL B5] Przyklejanie znaczka na klape
Witam czym przykleić znaczek na tylną klapę te 4 kółka , taśma dwustronna ?
-
[B5 AFN] Popielniczka luźno wychodzi
Witam mam a4 z 97 roku i popielniczka z przodu jest po prostu wsadzona w otwór pod radiem i wyciąga się ją luźno , zauważylem że nie mam tam żadnych zaczepów , powinny być? jak ona się klinuje ?
-
[B5 AFN] Cieknie pompa wtryskowa
Witam , cieknie mi z pompy wtryskowej od strony gdzie wchodza przeowdy metalowe te 4 ( po 1 kwazdym rogu) , na srodku jest jakby nakretka i z tego miejsca kapie dosc duzo, objawow w pracy silnika nie mam. Co to moze byc ? mechanik powiedzial ze za 100zl mi to naprawi ale nie bedzie wyciagal pompy ale moze pozniej zaczac ciec z innego miejsca i trzeba bedzie ja rozebrac. Co wy na to ? Bo ja sie nie znam za bardzo
-
[ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania
spoko nic nie dolałem jeszcze i rzeczywiście mam słabe pojęcie o autach i raczej nic nie dotykam wiec prosiłem o pomoc.... dzięki w takim razie za wszystko i nie denerwujcie się muszę takim razie dolać płynu do wspomagania .....
-
[ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania
na pewno gdzieś przy zbiorniczku ale nie wiem dokładnie który to może pokażesz na fotce ? http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d104aad63482ba82 a co mi to w ogóle da że odłączę ? skoro się nie zapala pomimo płynu na poziomie poniżej minimum ?[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 21:31_________________________________________________a mogę nie mieć czujnika płynu hamulcowego ?
-
[ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania
a gdzie ten czujnik jest ?
-
[ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania
można jakoś sprawdzić czy czujnik braku płynu działa ? bo jak bym dzisiaj nie spojrzał do zbiorniczka to niedługo bym jeździł bez płynu
-
[ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania
ja dzisiaj zauważyłem że mam poniżej minimum płyn hamulcowy ale nie zapala mi się żadna kontrolka ( mam licznik z FISem ) .... powinna się zapalić ? czy zapala się dopiero jak płynu jest już bardzo bardzo mało .. ?
-
[B5 AFN] Kontrolka akumulatora
zauważyłem że jak wyłacze radio przed zapaleniem silnika to po odpaleniu nie pali sie ikona aku.... tzn , na 10 odpalen moze 1 lub 2 razy sie palila dopuki nie ziwekszylem obrotow silnika
-
[B5 AFN] Kontrolka akumulatora
kurde..... a jakieś podpowiedzi ?
-
[B5 AFN] Kontrolka akumulatora
Witam mam pytanie czy tak powinno byc ? Jak zapalam silnik pali mi sie kontrola akumulatora ( na wskazniku jest okolo 12V ) po odpaleniu dalej sie pali , wydaje mi sie że powinna zgasnąć a gasnie dopiero jak troche go przykazuje i obroty przerkacza 2tyś i juz od tego momentu na wskżniku podniosi się do około 14V i tak juz zostaje. Czy wszystko jest ok ? Czy coś z ładowaniem albo akumoulaotrem może byc ?
-
[B5 AFN] Webasto Thermo Top T
spoko dzięki ale niemieckiego nie znam może ktoś zna niemiecki i mi powie na czym polega ustawianie czasu działania tego Webasto
-
[B5 AFN] Webasto Thermo Top T
panel prostokątny .... moge ustawić 3 programy i obok mam osobno przełącznik lato -zima , nie moge dojsc jak ustawić czas grzania (chłodzenia) ... może nie mam tej funkcji....
-
[B5 AFN] Słabo grzeje fotel
tak własie mysłalem ale wolałem zapytać no nic dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] Słabo grzeje fotel
Witam czy jest możliwe że przez zasniedziałe wtyki w kostce itp. slabo grzała mata i nie cała ( bo grzeja mi tylko boczki na siedzisku) . ? Pytam bo nie wiem czy jest jakas szansa na reanimacje czy trzeba wymienic mate na 100% .
-
[B5 AFN] Wycena rozrządu
Tzieland super opis wielkie dzieki a skad takie dobre ceny ? ja w swoim zestawei mam jest napinacz paska wspomagania i alternatora ... wymieniac to ?
-
[B5 AFN] Webasto Thermo Top T
Witam. Mam w mojej A4 1.9 z 97 roku założone Webasto Thermo Top T czy wie ktoś może jak ustawić czas na ile włącza sie webasto ?
-
[B5 AFN] Pukanie z przodu na małych dziurach
a przy zjezdzaniu czy najezadzaniu na duzy kraweznik tez puka ?
-
[B5 AFN] Pukanie z przodu na małych dziurach
przed kupnem byłem na szarpakach i nic nie wykazało....
-
[B5 AFN] Pukanie z przodu na małych dziurach
Witam kupiłem autko i koleś twierdzi że wymieniał wszystkie wachacze ale coś mi puka z przodu w obu kołach.... dodam że na małych dziuach tylko , zapadniętych sudzienkach , itp. Jak zjezdzam z dużego krawężnika to nic nie słychać .... mówił ze nie wymieniał końcówek drążków , co myślicie ? czy mogą to być przyczyny złużytych końcówek ?
-
[B5 AFN] Tanie MP3
Witam mam orginalne radio DELTA w moje B5 ale chce słuchać płyt cd lub mp3 , czytałem że transmiter jest do doopy . nie jestem maniakiem audio wiec na jakości mi nie zależy ale żeby nie buczało doradźcie prosze jakie radio można wstawić jakieś tanie żeby obsługiwało płyty ?
-
[B5 AFN] AVANT - tylna klapa zacina sie
Witam tylna klapa zacina się po zamknięciu, tzn. muszę ja mocno docisnąć do dołu żeby się otworzyła. Jak wyregulować, żeby się zamykała trochę głębiej bo moja żona nie ma siły jej docisnkać
-
[B5 AFN] Wycena rozrządu
SPOKO TORCHE WYDATKOW MNIE CZEKA NAPISALEM DO KOLEGI TOMA77 BO ON JEST NA URLOPIE .... ZOABCZYMY CZY PRZEBUJE MOJE CENY BO MAM DOBRE NA MIEJSCU