Treść opublikowana przez woszu
-
[ALL B5] Kamera cofania i Audi Navigation Plus
W RNS-E jest możliwość wyświetlania automatycznego. Trzeba podać sygnał ze światła wstecznego do wejście RFSL (złącze C, pin 2): Tylko oczywiście trzeba mieć ori odbiornik TV, adapter multimedialny, albo inne, znacznie tańsze (moje:)) rozwiązanie: http://a4-klub.pl/showthread.php?234347
-
Jednostka multimedialna 2din
A nie myślałeś do założeniu RNS-E? Nie wygląda najgorzej przecież, a nie będzie takich problemów z FIS-em.
-
Nieszczelność klimatyzacji
Normalnie w serwisie klimatyzacji do czynnika dodają specjalny płyn, który jest widoczny pod światłem bodajże ultrafioletowym. Zidentyfikowanie wycieku w takim przypadku jest błyskawiczne. A potem, tak jak kolega wspominał, możesz sam zdemontować i oddać dziurawy element do naprawy. Ja w serwisie umówiłem się tak, że po teście ściągnęli mi czynnik, i dostałem wydruk ile tego było. Po naprawie pojechałem znowu nabić klimę i zaaplikowali zgodnie z wydrukiem który wcześniej otrzymałem. Płaciłem wtedy tylko kilkadziesiąt zł za usługę. Ważne żebyś czynnika nie spuścił do luftu, bo szkoda kasy:)
-
[ALL B6/B7] Zasłonki przeciwsłoneczne z allegro
Sam bym chętnie to obczaił. Myślałem o przyciemnianiu szyb, ale to ok 500zł krzyczą za to. Z tym, że i auto lepiej się prezentuje. A jak będzie w przypadku tych zasłon?
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
Oki, dzięki za info. A cenowo to wszędzie podobnie wygląda? Bo gość z sensora krzyknął 500zł. Trochę dużo jak za przyciemnienie szyb.... No i termin po 20 maja....
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
Poważnie? Nie ma ograniczenia? Żebym potem nie musiał przy miśku zdzierać folii....
-
Czy jest taka kierownica z multifunkcją?
Jak ktoś takowy ma:)
-
Czy jest taka kierownica z multifunkcją?
znaczy ta 4-ro ramienną założyłeś? Jakoś mi się te kiery średnio podobajo.....
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
a jak sprawa wygląda ze stopniem przyciemnienia? Na legalu ile mogę przyciemnić tył?
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
wiesz co, pracuję 100m od tego miejsca, a jakoś nigdy mi się w oczy nie rzuciło:) a jeżeli chodzi o google, to pszczyńska jest długa:P Skąd mógłbym wiedzieć, że to ten:)
-
Czy jest taka kierownica z multifunkcją?
no właśnie tiptronic znalazłem, ale multi nie widać. No to teraz ma dylemat, czy zostawić taką czy zakładać multi z B7.....
-
Czy jest taka kierownica z multifunkcją?
Mam taką kierownicę u siebie. Chciałbym się dowiedzieć, czy ten typ kiery był oferowany z multifunkcją? Te 4-ro ramienne mi się nie podobają. Kiery z B7 tez jakoś do mnie nie przemawiają.
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
no już lepiej:) A nazwa firmy chociaż, jak nie znasz dokładnego adresu...
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
Pablo, podrzuc namiary. A ile czasu zajmuje operacja przyciemnienie calego tylu? Czy idzie to zrobic na poczekaniu? Jezeli nie, to prosze o kolejne namiary, ale blizej Gliwic:)
-
Plecionka do Audi A4 B6 1.9 TDI
Ja tez wymieniałem plecionkę w zamienniku katalizatora. Rozerwała się lekko przy łączeniu. Skutek był taki, ze we wnętrzu samochodu czuć było spaliny. Poza tym, żadnych efektów ubocznych - nawet nie było hałasu, itp.
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
to też w dużej mierze zależy od anteny. Jak ktoś wywali na dach siatkową, to może poogląda:) A tak poważnie, to teraz wchodzimy dopiero w erę naziemnej TV cyfrowej, więc z czasem i zasięg będzie coraz lepszy
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
u mnie na razie tylko z USB, bo nie mam jeszcze wzmacniacza antenowego. Ale jak będą podłączone 2 anteny + wzm, to powinno normalnie łapać TV cyfrową, oczywiście tam, gdzie będzie zasięg
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
Jak w temacie - poszukuję dobrego fachmana od przyciemniania szybek. Czy do tego kolorku http://postimage.org/image/bmtsbsr2d lepiej by pasowały szyby czarne, czy srebrne?
-
Nawigacja co i jak
Sam jestem świeżo po instalacji RNS-E, z tym że w B6. Nie jest to skomplikowana operacja. W moim przypadku była to wymiana kosza na 2 DIN i przycinanie klimatronika. Montaż RNS-E opisany tutaj: http://a4-klub.pl/showthread.php?7428-ALL-RNS-E-od-A-do-Z Do tego polecam moją modyfikację: http://a4-klub.pl/showthread.php?234347-Opcja-TV-in-w-RNS-E-multimedia-%28odtwarzanie-film%F3w-TV-cyfrowa%29-bez-adaptera
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Tańszy sposób na TV i kamerę w Rnse. 1. BOX - Unlock-R BOX umożliwia sterowanie tunerem DVB T-2 z poziomy przycisków nawigacji. Posiada wbudowany zasilacz do tunera. 2. Przewód audio-video Przewód pozwalający na podłączenie tunera DVBT-2. Przewód ma również wejście AUX do RNS-E, które umożliwi podłączenie zewnętrznego odtwarzacza audio, np. odtwarzacza MP3. W przewodzie od strony nawigacji jest dodatkowy pin, do podłączenia sygnału RFSL do złącza C2. Sygnał ten służy do automatycznego przełączania nawigacji na wejście wideo, przy włączeniu biegu wstecznego - przydatne przy instalacji kamer 3. Adapter kamery cofania Istnieje możliwość jednoczesnego podłączenia tunera TV i kamery cofania (lub tylko kamery cofania). Największą zaletą tego rodzaju urządzenia jest oczywiście odtwarzacz USB, pozwalający na oglądanie filmów w różnych formatach. (na filmie widać zakłócenia w postaci siatki linii, wynikające z odświeżania wyświetlacza, w rzeczywistości obraz jest bez zakłóceń)
-
Czy ta antena była montowana seryjnie?
Właśnie przymierzam się do montażu RNS-E + dekoder DVBT (z wbudowanym playerem USB) Antena przyda się jak nic:)
-
Czy ta antena była montowana seryjnie?
Niedługo będę brał się za montaż RNS-E, więc trzeba będzie szukać końcówki tej anteny. Tylko po co ktoś montował antenę, jak nie ma TV;) Ta antena ma oryginalne taśmy samoprzylepne z tyłu, jeszcze nie używane...
-
Czy ta antena była montowana seryjnie?
Witam. Podczas rozbiórki tyłu w celu naprawy mechanizmu klapki wlewu paliwa, zlokalizowałem cyfrową antenę DVBT. Czy taka antena była montowana seryjnie? Oprócz anteny nie ma żadnych śladów montowania odtwarzacza TV. Przewód od tej anteny wchodzi pod plastikową zabudowę bagażnika (koła zapasowego). Dalej z braku czasu nie rozbierałem.
-
[TDI PD] Wymiana koła alternatora Valeo
Przyłączam się do prośby....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam. Sory że się wtrącę w tak przemiłą rozmowę Poszukuję dobrego blacharza/lakiernika z okolic Gliwic. Mam szkodę z AC i zastanawiam się czy dać do ASO, czy kase wziąć i na własną rękę robić. Opisałem tutaj sprawę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242681 Może ktoś mi coś podpowie?