Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

woszu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez woszu

  1. woszu odpowiedział(a) na raffael temat w Nadwozie i Wnętrze
    Najlepiej lekko odegnij i zlokalizuj przez szparę te zatrzaski. A potem ciągnij listw w ich okolicy, bo inaczej może się cosik odłamać.....
  2. woszu odpowiedział(a) na Treys26 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie trzeszczał knefel manetki od obsługi FIS. Cholera mnie brała, bo wydawało się że słychać to zupełnie w innym miejscu:)
  3. woszu odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    ja akurat nie odmulam. Tylko cotygodniowe podmiany 50% wody. Ewentualnie przy podmianie czasem jakieś pozostałości pokarmów zaciągam wężykiem, albo przybrudzony piasek z plaży. Ja z paletkami zaczynałem rok temu - na początek kupiłem tzw. szczury - czyli z wadami budowy lub wolno rosnące. Udało mi się je utzymać, więc w tym roku dokupiłem już pełnowartościowe:) Grippen, ładnego pigeona masz:) Sam teraz poluje na pigeona, bo czerwieni mało;]
  4. woszu odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Jako że jestem akwarystą i tak sobie czytam ten wątek, to postanowiłem się pochwalić 240L - Warzywnik - Woszu
  5. Nie wiem skąd jesteś, bo nie masz uzupełnionego profilu, ale jak z moich okolic, to zapraszam. Mam myjkę więc zrobimy to za free w przeciwieństwie do serwisu GSM:)
  6. Też tak mam - jadę oszczędnie - pokazuje mi poniżej 5l a na każdych światłach w górę
  7. u mnie jest to samo, znajomy stwierdził, że to żywica i że trzeba to systematycznie usuwać (mycie, polerka), bo powoduje wżery w lakierze....
  8. a nie uważasz, że alcantara może się szybko pobrudzić?
  9. No jeżeli jeden jest do map to oki, ale w RNS oba do mp3..... To chyba wynikało z tego, że jak tego rnsa robili, to były małe pojemności kart
  10. Jeżeli chodzi o olej w EGR, to jest to niestety normalne. Wynika to podobno z wadliwie działającej odmy. Można temu przeciwdziałać, instalując OCT. Ja u siebie niedawno założyłem separator oleju od lublina - na razie w dolocie sucho, a syfek zbiera się w zbiorniczku (kawałek rurki).
  11. Dokładnie, navi tylko z DVD. Jeżeli kolega chce nagrywać nowe mapy samodzielnie, to trzeba uważać, bo nie wszystkie płyty się do tego nadają. Nawet można powiedzieć, że nieliczne, a co za tym idzie ograniczona jest też liczba nagrywarek, które sobie z tym poradzą. Mapy można znaleźć na portalu peb.pl Swoją drogą, ciekawe po co robili aż 2 czytniki kart do mp3.....
  12. no cena już całkiem spoko. A ile tam może trwać taki zabieg? Bo jak już bym się miał decydować, to tylko na poczekaniu. Nie mam możliwości zostawienia samochodu...
  13. Również polecam polerowanie, bo nie każdy potrafi nakleić folię jak trzeba. Ja polerowałem szmatką z użyciem preparatu Loctite 7200 (preparat do usuwania uszczelek). Troszkę się zdziwiłem, jak gość, który siedzi w temacie mi to polecił, ale zaryzykowałem i jest gitara. Ja czyściłem wymontowany z ramki wyświetlacz. Jak ktoś ma problem z odkręceniem 3 wkrętów łączących obudowę wyświetlacza z windą, to polecam podgrzać śrubkę palnikiem lub nagrzewnicą tuż przed odkręceniem. One są oryginalnie osadzane na klej i bez podgrzewania można tylko uszkodzić wkręty.... Przed: Po:
  14. Zapraszam do mojego wątku, w którym poruszam temat podłączenia tunera lub odtwarzacza USB do RNS-E bez adaptera multimedialnego: http://a4-klub.pl/showthread.php?234347-Opcja-TV-in-w-RNS-E-multimedia-%28odtwarzanie-film%F3w-TV-cyfrowa%29-bez-adaptera
  15. Zmień kolego temat, bo tak średnio wiadomo o co ci chodzi:)
  16. Spokojnie, jak byś nie zauważył, to tam na końcu uśmiech był
  17. No to jak by nie było, to już jest demontaż
  18. Nie no, to jest zaleta że tu na pszczyńskiej mam blisko, i w sumie mogę załatwić sprawę, będąc w pracy, ale żona się buntuje, żeby 500 wyrzucić
  19. Przy takim podłączeniu, ktòre opisuje w swoim temacie to miganie świadczyło by o złym podłączeniu sygnału sync. No ale Ty przecież masz adapter, więc nie wiem co może być. Dużo czytałem o usterkach tych adapteròw. Jak z odtwarzaniem video? normalny obraz?
  20. w sumie racja, ale stacje też tanie nie są Co kto lubi, ja tam w samochodzie wole oryginalne rozwiązania, a nie wodotryski. Ale nie ma tematu, już się nie wtrącam:)
  21. idzie zmutować RNS-E do odtwarzania plików video z USB. Poczytaj: a4-klub.pl/showthread.php?234347 No chyba że mówisz o innych "możliwościach", ale jak dla mnie CD, MP3 i video to już wystarczy w samochodzie:)
  22. tez dobre rozwiazanie ale przydalby sie jeszcze adapter parrot-rnse zebym mogl widziec na navi kto dzwoni czy wybrac numer istnieje moze cos takiego ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- tez dobre rozwiazanie ale przydalby sie jeszcze adapter parrot-rnse zebym mogl widziec na navi kto dzwoni czy wybrac numer istnieje moze cos takiego ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- co robie nie tak ze wszystko wyswietla 2 razy? ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- co robie nie tak ze wszystko wyswietla 2 razy? To jest błąd na stronie. Wielu tak ma:) Po prostu po napisaniu posta, musisz go edytować i usunąć nadmiar treści:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.