Treść opublikowana przez woszu
-
Czy ktoś posiada okładkę jpg na płytę do mapy RNS-e
Mam tylko takie
-
Podsufitka
Najlepiej lekko odegnij i zlokalizuj przez szparę te zatrzaski. A potem ciągnij listw w ich okolicy, bo inaczej może się cosik odłamać.....
-
[ALL B6] Coś trzeszczy
U mnie trzeszczał knefel manetki od obsługi FIS. Cholera mnie brała, bo wydawało się że słychać to zupełnie w innym miejscu:)
-
Akwarium
ja akurat nie odmulam. Tylko cotygodniowe podmiany 50% wody. Ewentualnie przy podmianie czasem jakieś pozostałości pokarmów zaciągam wężykiem, albo przybrudzony piasek z plaży. Ja z paletkami zaczynałem rok temu - na początek kupiłem tzw. szczury - czyli z wadami budowy lub wolno rosnące. Udało mi się je utzymać, więc w tym roku dokupiłem już pełnowartościowe:) Grippen, ładnego pigeona masz:) Sam teraz poluje na pigeona, bo czerwieni mało;]
-
Akwarium
Jako że jestem akwarystą i tak sobie czytam ten wątek, to postanowiłem się pochwalić 240L - Warzywnik - Woszu
-
"Wyprany pilot"
Nie wiem skąd jesteś, bo nie masz uzupełnionego profilu, ale jak z moich okolic, to zapraszam. Mam myjkę więc zrobimy to za free w przeciwieństwie do serwisu GSM:)
-
Wzrastające spalanie.
Też tak mam - jadę oszczędnie - pokazuje mi poniżej 5l a na każdych światłach w górę
-
Lepkie plamki i osad po kliku dniach parkingu pod drzewami
u mnie jest to samo, znajomy stwierdził, że to żywica i że trzeba to systematycznie usuwać (mycie, polerka), bo powoduje wżery w lakierze....
-
Obszycie kierownicy alcantarą. INFO
a nie uważasz, że alcantara może się szybko pobrudzić?
-
Jakie mapy i jak załadować je na sd kartę.
No jeżeli jeden jest do map to oki, ale w RNS oba do mp3..... To chyba wynikało z tego, że jak tego rnsa robili, to były małe pojemności kart
-
Czyszczenie EGR
Jeżeli chodzi o olej w EGR, to jest to niestety normalne. Wynika to podobno z wadliwie działającej odmy. Można temu przeciwdziałać, instalując OCT. Ja u siebie niedawno założyłem separator oleju od lublina - na razie w dolocie sucho, a syfek zbiera się w zbiorniczku (kawałek rurki).
-
Przednie 2 głośniki grają lepiej niz cały tył
Może masz źle zakodowanego RNSa?
-
Jakie mapy i jak załadować je na sd kartę.
Dokładnie, navi tylko z DVD. Jeżeli kolega chce nagrywać nowe mapy samodzielnie, to trzeba uważać, bo nie wszystkie płyty się do tego nadają. Nawet można powiedzieć, że nieliczne, a co za tym idzie ograniczona jest też liczba nagrywarek, które sobie z tym poradzą. Mapy można znaleźć na portalu peb.pl Swoją drogą, ciekawe po co robili aż 2 czytniki kart do mp3.....
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
no cena już całkiem spoko. A ile tam może trwać taki zabieg? Bo jak już bym się miał decydować, to tylko na poczekaniu. Nie mam możliwości zostawienia samochodu...
-
Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza
Również polecam polerowanie, bo nie każdy potrafi nakleić folię jak trzeba. Ja polerowałem szmatką z użyciem preparatu Loctite 7200 (preparat do usuwania uszczelek). Troszkę się zdziwiłem, jak gość, który siedzi w temacie mi to polecił, ale zaryzykowałem i jest gitara. Ja czyściłem wymontowany z ramki wyświetlacz. Jak ktoś ma problem z odkręceniem 3 wkrętów łączących obudowę wyświetlacza z windą, to polecam podgrzać śrubkę palnikiem lub nagrzewnicą tuż przed odkręceniem. One są oryginalnie osadzane na klej i bez podgrzewania można tylko uszkodzić wkręty.... Przed: Po:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zapraszam do mojego wątku, w którym poruszam temat podłączenia tunera lub odtwarzacza USB do RNS-E bez adaptera multimedialnego: http://a4-klub.pl/showthread.php?234347-Opcja-TV-in-w-RNS-E-multimedia-%28odtwarzanie-film%F3w-TV-cyfrowa%29-bez-adaptera
-
Który wybrać
Zmień kolego temat, bo tak średnio wiadomo o co ci chodzi:)
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
Spokojnie, jak byś nie zauważył, to tam na końcu uśmiech był
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
No to jak by nie było, to już jest demontaż
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
Nie no, to jest zaleta że tu na pszczyńskiej mam blisko, i w sumie mogę załatwić sprawę, będąc w pracy, ale żona się buntuje, żeby 500 wyrzucić
-
[ALL B5] Kamera cofania i Audi Navigation Plus
Przy takim podłączeniu, ktòre opisuje w swoim temacie to miganie świadczyło by o złym podłączeniu sygnału sync. No ale Ty przecież masz adapter, więc nie wiem co może być. Dużo czytałem o usterkach tych adapteròw. Jak z odtwarzaniem video? normalny obraz?
-
Jednostka multimedialna 2din
w sumie racja, ale stacje też tanie nie są Co kto lubi, ja tam w samochodzie wole oryginalne rozwiązania, a nie wodotryski. Ale nie ma tematu, już się nie wtrącam:)
-
Jednostka multimedialna 2din
idzie zmutować RNS-E do odtwarzania plików video z USB. Poczytaj: a4-klub.pl/showthread.php?234347 No chyba że mówisz o innych "możliwościach", ale jak dla mnie CD, MP3 i video to już wystarczy w samochodzie:)
-
[ALL B5] Kamera cofania i Audi Navigation Plus
Pin 2:)
-
Przewód rnse iphone
tez dobre rozwiazanie ale przydalby sie jeszcze adapter parrot-rnse zebym mogl widziec na navi kto dzwoni czy wybrac numer istnieje moze cos takiego ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- tez dobre rozwiazanie ale przydalby sie jeszcze adapter parrot-rnse zebym mogl widziec na navi kto dzwoni czy wybrac numer istnieje moze cos takiego ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- co robie nie tak ze wszystko wyswietla 2 razy? ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- co robie nie tak ze wszystko wyswietla 2 razy? To jest błąd na stronie. Wielu tak ma:) Po prostu po napisaniu posta, musisz go edytować i usunąć nadmiar treści:)