Treść opublikowana przez kozak_patryk
-
Spoty Kościerzyna
a czemu pytasz
-
Spoty Kościerzyna
hmmm CO mi wiadomo na średniej jeździe na 100 wychodzi mi na razie 15,6 ale ostatnio z koscierzyny do zuk wychodizlo mi 7.0 7.7 ale nie na sredniej tylko chwilowej mam dopiero chwile fisa wiec nie dam rady ci okresli dokładnie ponieważ maszyna często stoi na weekendy sie wypuszam a okazyjnie w tyg
-
Wakacje w Chorwacji
Dwa lata temu bylem w baśce było ekstra życzę udanych wakacji .i spokojnego powrotu do domu ... jeśli byś mógł sprawdzić z samej ciekawości ile kosztuje impreza na statku nazywała się BIBA bodajże .. za rok licze na to ze dam rade pojechać do baśki
-
Wakacje w Chorwacji
tylko pozazdrościć
-
Wakacje w Chorwacji
TEŻ DO CH jeździsz wypoczywać
-
Siłownia
Jadłem to kiedyś kilka razy. Ogólnie jest to mieszanka kreatyn i kilku innych składników. Mięśnie ładnie puchną i siła też wzrasta ale jest to dobre do treningu typowo siłowego a nie do np siłowo-wytrzymałościowego połączonego z bieganiem, aeorobami itp. Ja byłem zadowolony choć tanie to nie było i w ch....j tabletek trzeba łykać. Jak dawkowałeś tylko w dni treningowe przed treningiem
-
Siłownia
Czy ktoś stosował UNIVERSAL Animal PUMP jeśli tak prosiłbym o wypowiedz
-
Spoty Kościerzyna
oki podziękował
-
Spoty Kościerzyna
Po zdrówka od HarryH dla Pomorza efekty rezania fisa Z HAREGO STRONY WIĄZKI PRZYGOTOWANE KOSTKI TEZ MOJ LICZNIK MA USZKODZONY LCD WIEC BĘDZIE TRZEBA ZAKUPIĆ INNY ZEGAR PO AKCJI WYŚLE FOTĘ ---------- Post dopisany 24-06-2013 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 20:26 ---------- SZYMON27 uruchom twoje kontakty http://a4-klub.pl/kupie-23/liczni-pelen-fis-97-wtyczke-pinowa-26-pin-278348/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie ma sprawy A FIS będzie działał Obroty się poprawnie zachowują? obroty bardzo dobrze pracują NA CHWILE OBECNĄ ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- nO EJJ TY TO TWOJĄ DROGĄ ZAŁATW MI LICZNIK BĘDZIE WYRÓWNANE dobra pasuje to ja już nie jestem Ci winny za to że mnie ochraniałeś
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam instalacje prawię wszystką pociągnięte tylko mój lcd jest walnięty ponieważ cały czas jest podświetlony jeszcze przed rezaniem się ciągle świecił i słyszałem ze do mnie musi być licznik do przedlifta bo jak wezmę od polifta to będzie więcej pinów czy się mylę
-
Moja kochana Niunia
nA to wygląda heee ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- na to wygląda heee
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wielkie dzięki dla HarryH za odwiedziny na Pomorzu jak i także kompletne prawie kompletne podłączenie fisa oraz innych pierdoł .... Jestem twoim DŁUŻNIKIEM
-
Moja kochana Niunia
---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Plany w garażu czeka strumienica i końcowy wydech jeszcze w tym tyg ... 22 czerwca odwiedza mnie na pomorzu HarryH Z FORUM przyjeżdża do miejscowości Chłopy i tam dojeżdżam i będzie ogarniał mi kompletny pełen fis Więc jego wyłącznie zasługa i wielkie dzięki za to oprócz TEGO DUŻO INNYCH PLANÓW MAM ALE ZOBACZYMY CO BĘDZIE I CZY fundusze pozwolą ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- dzięki dzieki to jeszcze fotki byly przed rezaniem zderzaków tzn dopasowywania nawet jak widać na zdjęciu nie ma zderzaka tył rs4 ---------- Post dopisany 16-06-2013 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2013 at 22:04 ---------- ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ---------- Post dopisany 23-06-2013 at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2013 at 20:57 ---------- rezanie fisa Z góry podziękowanie dla HarryH za pociągniecie instalacji do fisa i załatwienia kostek z mojej strony wystarczy wyszukać nowy zegar z pełnym fisem bo mój lcd jest uszkodzony ....i podłączenie czujnika temp.oleju oraz instalacji do zbiorniczka z płynem spryskiwaczy po zakończonej akcji za RZUCĘ foty
-
Spoty Kościerzyna
ja Szymon nie dam rady
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki wam za pamięć dziewczętom całusy a panom flaszkę
-
Siłownia
jozek726 WAŻNE ZE MASZ WYTYCZONY SOBIE PLAN DZIAŁANIA TO JEST WAŻNE TRZYMAM KCIUKI I ŻYCZĘ BYŚ WYTRZYMAŁ JAK NAJDŁUŻEJ
-
Spoty Kościerzyna
ja w weekend odpadam lecę do harego
-
Spoty Kościerzyna
Kierowniku o której i gdzie ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- ja będę na vw bilet kupuje się przed wjazdem na lotnisko ZESZŁYM ROKU BODAJŻE 60 ZŁ ZA SAMOCHÓD JEŚLI SIĘ NIE MYLĘ
-
Spoty Kościerzyna
za ile potrzebuje tylkni zacisk do a4 ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- hamulcowy bo mi pekl odpowietrznik ktory zostal w srodku
-
Spoty Kościerzyna
tak tylko ma 200 k do nas wątpię ze wpadnie na spota zresztą go za tydzień będę widział to mu powiem
-
Spoty Kościerzyna
zgadza się
-
Spoty Kościerzyna
zamula straszna kumpel HarryH odwiedza POmorze 22 czerwiec miejscowość Chłopy będzie mi rezał fisa hahha nie moge sie doczekać A TAK TO jutro sTRUMIENICE BEDE Zakładać I KOŃCÓWKI TŁUMIKA ORAZ USZCZELKĘ UKŁADU WYDECHOWEGO POZA TYM dzisiaj zakładałem nowy zestaw naprawczy do zacisków i odpowietrznik mi pękł heee..
-
Siłownia
KUwa trzeba rosnąć to z tymi motylami mnie rozwalilo mistrzu szkoda ze w audiku coraz miej miejsca sie robi niKT NIE DORADZIŁ mi z tymi odżywkami ale zakupiłem z ciekawości koszty duże białko pyszne kreta tez dobra ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- jozek726 ty też napierdzielasz na siłowni
-
Moja kochana Niunia
Zderzaki poskładane przód i tyl rs4 ---------- Post dopisany 12-06-2013 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 22:48 ---------- ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- wiecej fotek za jakiś czas ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ---------- ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------