Treść opublikowana przez kozak_patryk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o to fajnie jakie koszty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yhmm zastanowie się jak pojedzie więcej ludu z forum to bym się pisał ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- Booster mam ten filmik dla ciebie heee:D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o której się odbywa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jak wyszło odjechałaś w końcu czy Cię hodowali hihi:thumbup: memory five-wladi i wszystko jasne:) a co tam w końcu się popsuło bo nie pamiętam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pozdrawiam .....nie jestem pewien ale czy czasami nie oglądaliśmy pani samochodu oraz silnika ......
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jednak mówisz o niej nie było tragedii ja bym ją kochał nie wiem jak ty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też dziękuje że mogłem ciebie poznać Booster oraz twoje kozackie Audi (mistrz) Sądzę ze będzie jeszcze możliwość spotkania . ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Kolby tez byly Oj były były:grin:[/quoteNajgorsze było to że praktycznie połowę zlotu przeczekałem z władim by doczekać się zapiekanek..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znam znam co sie stało
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o kuwa hee jednak o 16.30 z zukowa potem koło 17 chwaszczyno myjnia i prosto do koleczkowa ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nasza trójka 16.45 spotkanie Żukowo Nordea i wyjazd do Koleczkowa na 17.30
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łoł łoł łoł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a nie ma czasami jakieś ustalonej godziny wjazdu na zlot
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
byśmy razem polecieli ja ogólnie o 12 już prace kończę ale kumpel po 15 może wyjeżdżać z Żukowa jak to ogarniamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
DAnka będziesz czekać na mnie z Żukowa na chwile obecną jadą 3 osoby
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
halo halo ja już jestem zapisany afkors:thumbup1: no to mistrz jak na razie nic nie wiadomo o której wyjazd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
halo halo ja już jestem zapisany
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pytam ponieważ kumpel wysyłał a ja się zapomniałem i nie wysłałem i tak i tak bym jechał więc jak Booster pisze że jest szansa to dam rade swoją czarnula dolecieć jakoś po pracy więc cieszy mnie to
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Żeby wjechać na teren zlotu trzeba mieć zaproszenie
-
Spoty Kościerzyna
spocika robimy dzisiaj o 18 lub 19
-
Spoty Kościerzyna
można by było na sobote ale n a chwile obecną nie wiem spiszemy się przed sobotą ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2013 at 16:43 ---------- W SOBOTĘ odbywa się spocik
-
Wakacje w Chorwacji
w basce płaciłem 2 lata temu 20 kun
-
Siłownia
jest dobrze ale forma znacznie się od listopada
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
mam pytanie za kiera jest tak-zwany taśma zwijak coś takiego TAŚMA AIRBAG ZWIJAK KIEROWNICY AUDI A4 B5 A6 C5 (3443527186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w tym zwijaku znajduje się w środku taśma zółta jeśli ona będzie zerwana to klakson nie będzie działał bo nie mogę dojść co jest z klaksonem zanikł i tyle jeszcze mam taki plan styłu zwijaka gdzie wchodzi kostka jakie kable są odpowiedzialne za klakson pewnie tylko dwa plus i masa ktoś by mógl zarzucić jakąs fote z doklądnym zaznaczeniu jakie to kabelki ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- allegro golf III LUB SEAT II
-
Spoty Kościerzyna
słabo słabo z tą niedzielą ---------- Post dopisany 11-08-2013 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 21:39 ---------- spot się odbywa jeszcze nie wiem czy będę ale chciałbym wiedzieć
-
Spoty Kościerzyna
TAK STĘSKNIŁEM SIĘ stypa coś z tymi spotami Rozumiem ze praca żona dzieci i inne obowiązki ale spot to spot